To nie stary bigos, to śmierdzący pasztet

Prawica zapamiętale odkurza wszelkie możliwe trupy. A jeśli same nie wypadają z szaf, to je siłą wyciąga. Bo nie ważne że trup jest stary i w stanie rozkładu, ważne że to nasz trup i śmierdzi po naszemu. Tak oto światło dziennie znów ujrzało truchło Zofii Bigosowej, zwanej najsłynniejszą góralka Rzeczpospolitej (z wyłączeniem oczywiście Wojtyły, który nie ma i nie będzie miał konkurencji).

icon-blackmotiv-200

Zainteresowanie Bigosową wzięło się stąd, że zaatakowała ona Komorowskiego. A jeśli ktoś atakuje Komorowskiego, to nawet gdyby był wczoraj naszym największym wrogiem, dziś staje się naszym największym przyjacielem, sojusznikiem a jak trzeba to i autorytetem.

Otóż ta Bigosowa jako przewodnicząca Stowarzyszenia Właścicieli i Współwłaścicieli Wywłaszczonych Hal i Polan w Tatrach (sic!), ma pretensje do prezydenta, że ten pozwala na wyprzedaż Tatr obcym.

„Tu prezydent przyrzekał niedawno, ręce podnosił do góry że lasy państwowe są nie do sprzedaży, a pod Babią Górą las sprzedali. Pan panie prezydencie kłamie. Chciałabym się dowiedzieć, gdzie był prezydent, jak sprzedawali PKL. Czy zna nazwę tej kliki? (…) Wychodzi na to, że kolejkę kupił Luksemburg, a za jego pośrednictwem Putin. Teraz się Putin będzie się na Kasprowy woził.”

Jednocześnie nie omieszkała zgnoić nieco swoich, bo dodała: „Jest garstka góralskich pachołków, co się trzymają prezydenta, musicie rozróżnić, czym się różni pachołek od górala”.

Generalnie więc podsumowując i odnosząc się do tak zwanego meritum…

Niech się Bigosowa gryzie w swoją starą dupę jeśli potrafi. Bo po pierwsze jest mi kompletnie obojętne (a sądzę, że nie tylko mnie) czyja jest ta jebana kolejka i kto nią sobie tyłek wozi. Putin, Komorowski, czy może Bigosowa osobista ze swoim psem i owca.

Po drugie zwisa mi też i powiewa, kto komu sprzedał las pod Babia Górą. Sprzedał, bo widocznie nabywca się znalazł. Jak jej tak żal tego lasu to sama mogła go kupić. Czemu tego nie zrobiła?

Po trzecie, niech sprzedają co się da, bo może wtedy na Podhale ze szczególnym zaś uwzględnieniem Zakopanego, trafi jaka taka cywilizacja. Może skończy się epoka górali cwaniaczków i złodziejaszków, rolkujących turystów na każdym kroku. Jestem jednym z tych którzy omijają od lat Zakopane szerokim łukiem, bo nie sprawia mi przyjemności przebywanie w kompletnym syfie, gdzie nikt nic mi nie oferuję a jedynie patrzy jak mnie wydymać i oszukać.  To taka mentalność!

W związku z tym apelował bym do tej pani Bigosowej: zawrzyj jape kobieto i nie mów już nic więcej. Zwłaszcza zaś nie wnikaj może w to, kto czyim jest pachołkiem i dlaczego są to zazwyczaj górale. To temat delikatny i raczej mało wygodny. To generlanie niezły bigos, a nawet śmierdzący pasztet.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

11 thoughts on “To nie stary bigos, to śmierdzący pasztet

 1. Co do chamstwa góralskiego to się z tobą całkowicie zgadzam , co nie znaczy że poznałem paru fajnych ludzi tam mieszkających . Nawet kiedyś schlałem się w cztery dupy ze sławnym zespołem ,,Trybunie Tutki ” ale to stare dzieje kiedy jeszcze jeździłem sporo na nartach . O starym trupie ,, Bigosowej ” raczej się nie wypowiem , bo nie lubię smrodu . A Komorowskiego też nie lubię z wielu powodów .

 2. Panteon ” matek boskich ” proponuję wzbogacić jeszcze jedną: Matką Świntom Bigosową :))))
  Stanisław

 3. Zgadzam się ze wszystkim, co napisał Autor, a szczególnie z tym: „Po trzecie, niech sprzedają co się da, bo może wtedy na Podhale ze szczególnym zaś uwzględnieniem Zakopanego, trafi jaka taka cywilizacja.”
  Szkoda, że ani Bigosowej, ani Komorowskiemu, ani nikomu z 95% polskiego katomatolstwa nie przeszkadza jakoś fakt, że od lat Polacy oddają za bezcen lub za darmo olbrzymi majątek narodowy, budowle i ziemię pasożytującemu w Polsce od stuleci pedofilskiemu kościołowi.
  ……………………..
  Polacy są tak otępieni przez religię i pedofilski kk, że nawet nie zdają sobie sprawy z faktu, że Polska ziemia, dobra i narodowy majątek nigdy nie były i nie są prawowitą własnością watykańskiego kościoła i kleru.

  Od 966 roku wpuszczony do Polski kler morduje, panoszy się, grabi, wyłudza, wymusza, zagarnia polski majątek narodowy i polskie ziemie.
  Nawet te darowizny, które od wieków kościelni otrzymywali i nadal otrzymują są bezprawnym wymuszeniem korzyści wzamian za obłudne i nieprawdziwe obietnice „wiecznego życia po śmierci”. To proceder bezlitosnego wykorzystywania ciemnoty prymitywnych ludzi i tępego zaślepienia religijnymi bajkami, co z prawnego punktu widzenia, jako typowe oszustwo powinno być uznane za proceder zabroniony i karany…
  Te wszystkie formy wchodzenia kleru w posiadanie wszelkich polskich dóbr i majątków są nielegalne i bezprawne, a więc logiczne i w pełni uzasadnione było, że władze PRL dla dobra Narodu polskiego
  usiłowały w latach swoich rządów odzyskać nieuczciwie zdobyte dobra, czyli odebrać klerowi jego rzekomą własność. Niestety ci tak zwani „komuniści” – w rzeczywistości kryptokatolicy chcąc się przypodobać klerowi utworzyli fundusz kościelny, komisję majątkową i komisję wspólną rządu i episkopatu.

  Od roku 1989 proces dalszego grabienia polskiego mienia przez watykański kler nasilił się i wzrósł do nieprawdopodobnych rozmiarów, co w dodatku rządzący usankcjonowali prawnie i poparli stosownymi działaniami (konkordat, komisja wspólna rządu i episkopatu i wszystkie inne formy mniej lub bardziej zakamuflowanego finansowania tej pasożytniczej instytucji). Dzieje się to za wiedzą i przyzwoleniem władz od religijnego kołtuna z obrazkiem w klapie Wałęsy począwszy, poprzez Kwaśniewskiego, Oleksego, Suchocką, Millera, na Kaczyńskim, Komorowskim, Tusku i Kopacz kończąc.
  Dziś kk jest największym w Polsce obszarnikiem.

  Rządzący nadal uszczęśliwiają kler spełniając jego żądania i dopuszczając do niezgodnej z zasadami suwerenności i demokracji obecności kościoła we wszystkich dziedzinach życia kraju i społeczeństwa,
  a poutykani wśród nich członkowie opus dei dbają o kleszy dobrobyt pilnując tego bezprawnego działania i kleszej bezkarności stawiając prawo kanoniczne ponad stanowione, łamiąc kostytucyjne zapisy i usiłując zastąpić je religijnymi dogmatami.

  Wszystkie obiekty sakralne, kardynalskie pałace, biskupie rezydencje i klesze plebanie w Polsce zostały wybudowane z pieniędzy społeczeństwa polskiego, a więc są jego własnością.
  Należy więc je odebrać pasożytom- pedofilom w sutannach i habitach, przekształcić w obiekty użyteczności publicznej takie jak mieszkania, przedszkola, żłobki, sale koncertowe i sportowe, teatry, biblioteki, restauracje itp.
  Już dawno miarka się przebrała.
  Dosyć złego zrobili Polsce i Polakom niszcząc mentalnie wiele pokoleń, grabiąc i okradając je z narodowego majątku.

 4. Tak sprzedawojcie dali obcym,co wos niedługo za dupo bez okno wy..ibez portek puszczo.
  A klechy to tyz skurwisyny i nieroby.

 5. Ta baba to jest jedna z tych, co to wyzy sro, jak dupe mo. To ona jest tym pachołkiem bo popiero kurdupla kacora, bo za jego haniebnych rzondów ona była w telewizji… Zol było patrzyć na jej prostactwo, dziwa ji słoma z dziurawych kierpcow nie wyłaziła…A co do Komorowskiego i PO to musi sie jesce przygotować na wiele kadyncji, piyrwi ją samom wyniesom z chałpy nogami do przodu, niżli sie doceko swojego kacora i wystympow w telewizji. Górole juz musieliby upaś z Giewontu na łeb, zeby słuchać takiego bele co i wybierać tego, kogo una pokoze.

 6. I zwyciężyła Bigosowa, która namaściła w prywatnej rozmowie z Kaczorem za dudki krakusa Dudę.

 7. Piszę z Podlasia pisowskiego zagłębia gdzie już nie ma nadziei na to żeby ludzie tu zmądrzeli. Jestem już stara i nie doczekam normalnej Polski ale wiem że dopóki religia w szkole to rosną nowe pokolenia podporządkowanych ciemniaków

 8. Co wy wiecie o Podhalu i o Bigosowej pętaki!?!? Nawet minim kultury wypowiedzi zachować nie potraficie. Na szczęście Zośka zawsze miała głęboko w życi złe ludzkie gadanie.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s