Znów zamach na naród i tradycję!

Rząd kombinuje jak tu ustalić minimalną cenę wódki, tak aby naród pił mniej a po pijaku mniej maltretował najbliższych.  Chodzi o to zasadniczo,  żeby wódka była droższa, nie zaś tańsza. Niestety, mam wrażenie, że rząd nie wie co robi, a w związku z tym robi cokolwiek. Tyle że skutki mogą być tragiczne. Dla narodowej kondycji.

icon-blackmotiv-200

Pozbawić bowiem katolicki kraj i jeszcze bardziej katolicki naród dostępu do najtańszej gorzały,  to czyn niegodny, podstępnie zdradziecki, to wręcz przestępstwo porównywalne mniej więcej z obrazą uczuć religijnych. To działanie antyludzkie  i cios w podstawy narodowego bytu, o tradycji nie wspominając.

Dziwię się przeto, że mocnego głosu w tej sprawie nie zabrali jeszcze wyjątkowo zazwyczaj czujni na krzywdę biskupi, i nie poświęcili miejsca tej bulwersującej sprawie w homiliach. Na czele Komitetu Protestacyjnego Episkopatu Polski mógłby na przykład stanąć wspominany tu zaledwie dwa dni temu biskup Jarecki, człowiek w spożywaniu procentów doświadczony i jak mało kto znający prawdziwą cenę wódki.

Nie opuszcza mnie też nadzieja, że sprawne jak zawsze w organizacji protestów i bojkotów środowiska katolickie, szybko się zmobilizują i urządzą w Warszawie przynajmniej jedną porządną demonstrację w obronie taniej wódki, niczym w obronie obecności Telewizji Trwam na multipleksie. I nie owijajmy tu w bawełnę moi drodzy i prawdą walmy między oczy: odbieranie narodowi prawa do taniego alkoholu, to niestety kolejny przykład antynarodowych działań tego antypolskiego rządu.

Poza tym tu przecież chodzi o priorytety. Ja rozumiem, że w katolickim kraju i kraju dynamicznie rozwijającym się (katolicko),  można podwyższać ceny mydła, proszku do prania, pasty do zębów, czy też innych tego typu artykułów luksusowych (prześladowanie lemingów to przecież nic złego), natomiast nigdy w życiu nie powinno się podnosić cen podstawowego artykułu pierwszej potrzeby. To godzi w stabilność polskiej, katolickiej rodziny!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Znów zamach na naród i tradycję!

 1. Proponuję wpisać do Konstytucji prawo katolików do taniej wódki, w dziale „Wolności i prawa ekonomiczne, socjalne i kulturalne”.
  Rano skacowanym barankom i owieczkom parafie powinny fundować „małpkę” za „bog zapłać”.
  Ewentualnie na zaświadczenia o odbyciu wielkanocnej spowiedzi.

  1. Coś dla was więcej, od Infomratium.
   System który promujemy, jest systemem pozbawionym polityków oraz rządzących. Ludzie sami rządzą, w dodatku setki razy mądrzej, skuteczniej i sprawiedliwiej.
   Przekonaj się, przeczytaj, udostępnij. Pomóż promować nową idee lepszego świata, XXI wieku.
   O tym nie powiedzą żadne media. !! UDOSTĘPNIJ.
   Ktoś w końcu wymyślił coś lepszego niż Demokracja, ZOBACZ.
   INFORMACJE PODANE PONIŻEJ SĄ JEDYNIE „INFORMACJAMI KLUCZOWYMI”. NIE ZAWIERAJĄ NAWET 1% ODPOWIEDZI NA WĄTPLIWOŚCI KTÓRE MOGĄ POJAWIĆ SIĘ W TWOJEJ GŁOWIE.
   -Ustrój Polityczny Infokracja – Jest integralną częścią Systemu Gospodarczo-Społecznego Informatium. Ustrój jest definitywnie bardziej sprawiedliwy i mądrzejszy od demokracji. Wartość głosu różnych obywateli Państwa nie jest równa tutaj 1 tak jak w demokracji. Wartość głosu jest różna i zależy od tego co dany obywatel wie, czyli jakie IPI ( Indywidualne Punkty Informacyjne ) posiada. Na podstawie zweryfikowanej wiedzy, obywatel zdobywa punkty informacyjne w konkretnych dziedzinach nauk, które wzbogacają jego IPI w tej konkretnej dziedzinie nauki. Całość wiedzy w którejś z kategorii to 100%, obywatel weryfikując swoją wiedzę zdobywa coraz to więcej % IPI danej kategorii którą zdawał, dzięki czemu jesteśmy w stanie w bardzo prosty sposób dobrze oszacować jaką obywatel posiada wiedzę. Takie głosowania blokują w pewnym stopniu media, które nami manipulują i ukierunkowują nas w naszych wyborach podczas głosowań. Ponad to Infokracja jest o wiele sprawiedliwsza od demokracji co przedstawię na bardzo prostym, ale za to dobrze obrazującym problem demokracji przykładzie.
   Jest 100 głosujących, którzy biorą udział w głosowaniu na temat ile jest 2+2. 80 osób biorących udział w głosowaniu nie ma pojęcia ile wynosi wynik ponieważ nigdy ich to nie interesowało, ponad to telewizja oraz ich ulubieni politycy mówią że 2+2=5 dlatego też wybierają opcję którą widzieli w telewizji i którą słyszeli z ust poważnej osoby w garniturze. 20 osób, doskonale wie że 2+2= 4 i w ten sposób odpowiadają w głosowaniu. Wniosek: Demokratycznie głosowanie wygrało by 80 osób które wybrały jak wiemy złą odpowiedź, wybierając 2+2=5. Natomiast Infokratycznie głosowanie mogło by wygrać te 20 osób ponieważ suma wartości ich IPI w tym przypadku Matematyki jest wyższa niż suma wartości IPI matematyki tych 80 osób które wybrały zły wybór. Dzięki Infokracji na świecie głosowania będą wygrywać tylko najmądrzejsze rozwiązania, dzięki czemu świat będzie mógł budować się o wiele szybciej i z dużo większymi korzyściami dla nas.
   Nie jest możliwym wprowadzenie ludzi z dużą wiedzą, których celem miało by być oszukanie systemu. Ponieważ niekorzystna informacja jest nadal niekorzystna. Szybko zostanie zanegowana oraz zostanie udowodnione, że nie wpływa pozytywnie na dany problem.
   Wiedza jest weryfikowana w sposób ciągłego komentowania informacji, udostępnianych przez różne osoby.
   Osoba która posiada wiedze na jakiś temat opisuje ją, a następnie udostępnia w UWI ( Urzędzie weryfikacji informacji ). Inne osoby, aby zwiększyć swoją wiedzę – zgadzają się z nią bądź nie. Jeśli się zgadzają, muszą uzasadnić swoją opinię. Swoją opinię należy również uzasadnić przypadku niegodzenia się z konkretną informacją bądź tezą..
   Nadmienić trzeba, że jeśli uzasadnienie jest błędne, osoba która wyraziła poparcie dla danej dziedziny wiedzy nie zdobędzie większej ilości punktów w IPI ( Indywidualne Punkty Informacyjne ) w konkretnej dziedzinie nauki. Jeśli ktoś już wcześniej zdobył IPI w jakiejś dziedzinie nauki, a w późniejszym czasie wypowiada się błędnie, to traci punkty IPI w tej dziedzinie. Błędna odpowiedz, oznacza że ta osoba prawdopodobnie nie posiada wystarczającej wiedzy na wybrany temat.
   Nie na każde pytanie znamy już odpowiedz, dlatego ludzie wymyślają również pytania, a inni infokratycznie na nie odpowiadają. Za co zdobywają coraz większą ilość konkretnych punktów IPI. Część punktów IPI, można zdobyć odpowiadając na konkretne testowe pytania. Odpowiedzi na takiego pytania muszą być uzasadnione.
   *IPI ( Indywidualne Punkty Informacyjne) – Punkty określające poziom wiedzy w danej, konkretnej dziedzinie nauki, którą posiada pojedyncza osoba.
   Przykład: Algebra – jeden z działów matematyki. Algebra dzieli się na wiele mniejszych poddziałów, takich jak np algebra grup, algebra liniowa, algebra topologiczna czy teoria pierścieni. Osoba, która chciałaby posiadać 100 % wiedzy z Algebry , musiałaby znać je wszystkie. Kompletna wiedza z jednego konkretnego działu np. algebry liniowej daje 1 punkt. Znajomość kolejnych działów algebry zwiększa o kolejne punkty końcowy procent wiedzy z całej jej dziedziny. Jeżeli głosowanie wymaga znajomości tylko jednej z dziedzin algebry, to jej znajomość daje 100% wartości głosu. Jeżeli głosowanie dotyczy przykładowo prostego działania matematycznego: 2+2, to nie jest wymagana od nas wiedza na temat mnożenia czy dzielenia.
   Ustrój ten nie wymaga żadnych polityków ,a całe państwo działa za sprawą ludzi weryfikujących różne problemy. To ludzie infokratycznie decydują, co w państwie ma się zmieniać. Cały system weryfikacji wiedzy działa samoistnie, bez żadnych wyższych kosztów związanych z zatrudnieniem tysięcy urzędników. Ludzie chcąc zwiększyć swoją wiedzę w różnych dziedzinach naukowych, weryfikują ją dla siebie, przy okazji znajdując lepsze rozwiązania dla Państwa i w wielu innych dziedzinach. Państwo działające w sposób Infokratyczny, wybiera tylko najlepsze rozwiązania. Przez co prosperuje prosto i tanio, a zarazem na bardzo wysokim poziomie.
   Przeczytaj na naszym FanPage również o:
   – Banku Pracy – redukcja bezrobcia do 0%
   – System Gospodarczy – Informatium – Lepszy definitywnie od kapitalizmu.
   – System Giełdy Informacji – projekt nowej giełdy, która obraca informacjami
   – Infokratyczny System Edukacyjny
   – Infokratyczny system prawa
   https://www.facebook.com/informatium
   Polub nas FP INFORMATIUM

 2. E tam…., Polak potrafi, i nie z takich opresji się ratował np.1410-receptura++++, a „komżowi”, i tak żłopią mszalnego Tokaja po 200++

 3. Slyszalam, ze rzad polski planuje zmniejszyc dostepnosc alkoholu wedlug reguly 1 sklep monopolowy na 1000 mieszkancow. Liczba nie imponuje. W Szwecji jest jeden sklep monopolowy na 27 tysiecy mieszkancow. Panstwo ma monopol na sprzedaz i akcyza jest drakonska, np 507 skr na litr czystego spirytusu ( nota bene 96% alkoholu nie sprzedaje sie) i szybko rosnaca na wszystko o mocy wiekszej niz 2,25% alkoholu! I Szwedzi raczej lubia swoj Systembolaget, takze za ogromny asortyment i dobra obsluge.
  Poza tym chce dodac, ze blogg Revelsteina jest fantastyczny!❤️❤️❤️

  1. Mruk – aparatura aparaturą – każdy dba o to co ma. Trzeba zrobić zapasy cukru i drożdży – na przednówku ceny skoczą w górę jak „naród” spanikuje. Tu idzie bardziej o to jak się pozbyć olbrzymich zapasów gorzały w sklepach. Przecież od „wódeczności” półki się uginają – mimo, że taka taniocha. W końcu z kraju wyjechało prawie 3 miliony potencjalnych klientów i chleją zagranicą. Dlatego robi się „panikę” aby ludziska ruszyli do sklepów – ktoś to musi wychlać.

 4. Wkurwia mnie to , bo w Polsce wódka to artykuł pierwszej potrzeby , jak chleb i rządowe kurwiszony nie mają prawa tak sobie podwyższać ceny wódki jak chcą i kiedy chcą . Kto na tym straci ? najbiedniejsze rodziny alkoholików i patologia społeczna . Ci co piją i tak będą pili bez względu na cenę . Oczywiście zacznie się pędzenie bimberku i gówno kurwiszony zyskają , a wręcz stracą . Znowu rację bytu będą miały mety alkoholowe i ktoś się na tym dorobi . Oczywiście najgorsze jest to , że ze wzrostem ceny wódki , droższe będzie wino i piwo i tego kurwiszonom nie daruję ….a właśnie jadę na piwo do kumpla .

 5. Jo nie wiedziałak,że dozyją takich czasow mając 95 lat,wokół same ancykrysty antypolskie,nie przezyli okupacji ani wojny,główno wiedzo.
  Kiej sie im niepodobo to niech wy…z Polski.
  A tyn Pan co tak wyzy napisoł duzo o tym infomratium to powim wom ze nie głupi facet.

  1. Hela X !!! Moja ty poczciwino – pewnie, że ten Pan co wyżej napisał o „INFORMATIUM” to nie jest głupi facet – TO WYBITNY IDIOTA. Jest aktualnie na przepustce z Tworek.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s