Ma więcej tupetu niż wzrostu

Nie wiedziałem, że wyrafinowany dowcip mieści się w ograniczonych jednak możliwościach intelektualnych Zbigniewa Ziobry. A jednak się mieści i jest wyrafinowany. Otóż Ziobro zaapelował do ministra sprawiedliwości  Grabarczyka, by ten złożył wyjaśnienia w sprawie uzyskania pozwolenia na broń.  I w tym akurat nie ma nic zdrożnego, ani nawet śmiesznego.

icon-blackmotiv-200

Bo Grabarczyk w istocie to mały fiutek, ale gdzież mu tam do innych fiutków a nawet wyjątkowych fiutów,  też w randze ministra.

Śmiesznie to się robi dopiero potem, za sprawą drobnego komentarza na który eks-minister Ziobro sobie pozwolił. Powiedział mianowicie stary szmonces, nie bardzo wiedząc jak on faktycznie zadziała.

 „Minister sprawiedliwości powinien być jak żona Cezara, poza wszelkimi podejrzeniami. A tak nie jest”

Prawda, że boki można zrywać? Drodzy bywalcy zważcie przeto.

Mówi to były na szczęście minister sprawiedliwości, przy którym dziewczyny na numerek, z parkingu dla TIR pod Białą Podlaską, to istoty niezwykle czyste, prawe i wyjątkowo przejrzyste, że tak powiem poza wszelkimi podejrzeniami. Jednym słowem ma gość tupet.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

12 thoughts on “Ma więcej tupetu niż wzrostu

 1. Jahuuuu – wypraszam sobie – czego czepiasz się dziewczyn z parkingu w Białej Podlaskiej ??? Przynajmniej „robotne” są i nie biorą zapłaty za frico, jak ten mały alfons polityczny.

 2. Ziobro to typowy okaz: kato-kłamcy! Gęba pełna frazesów, ” patriotyzmu „, banałów i truizmów… Ojczyzna, Polska, Polacy, … odmieniane przez przypadki, a prawda taka ,ze:
  Sam swój odwłok wazeliną smaruje, żeby ew dogodnym momencie wślizgnąć się w ” obfity ” zad panaprezesazbawiciela!
  Mentalność politycznej kurwy, bo prostytutka to ciężki i często niebezpieczny zawód!
  A dlaczego kanalia odżyła? Bo nie było odważnych, żeby to tałatajstwo ukarać: należycie, zgodnie z prawem i logiką: sprawiedliwego państwa!
  Stanisław

 3. Tak się kończą zaniechania Tuskowatej Platformy. Wszy i mendy nadal gryzą i smrodzą w publicznej przestrzeni, zamiast spowiadać się przed Trybunałem Stanu za drastyczne naruszenie Konstytucji RP. Sienkiewicz w rozmowie z Belką miał rację. To dlatego Polacy głosują nogami, uchodząc z tego porąbanego państwa, w którym menda, złodziej, kryptofaszysta, bankster, komornik, ksiądz czy notoryczny, zwłaszcza polityczny, oszust ma się najlepiej. Ament.
  PS.
  Bezspornym wkładem Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska w rozwój języka polskiego jest niewątpliwie pozbawienie słów określających kondycję ludzkiego ducha ich pierwotnego znaczenia. Uczciwość, patriotyzm, prawda itp. nabrały prymitywnego, obrzydliwie politycznego sensu.

  1. Nadal gryzą, bo: Tusk i ta cała banda zapewniły im niezbędne ciepełko! Dziś – każda próba ukarania – będzie uznana za ” akt zemsty wyborczej ” ! Bo łone som niewinne, bo łone za Polskie, dla Polski, dla Polakuf… Kurwa , ale NIGDY DLA SIEBIE!
   Moralne karły, polityczne śmieci!
   Stanisław

  2. Mruk – masz rację we wszystkim co tu piszesz. Powstało państwo partyjnych kolesiów-obwiesiów, którzy zawłaszczyli je sobie na swój użytek.Gdyby tak ktoś uczciwie rozliczył z jego działalności Panakaczyńskiego, to facet i jego ferajna od dawna tłukli by kamienie w kamieniołomach, aby zarobić na michę więziennej zupy. Na to wszystko patrzą inni i biorą przykład – skoro im wolno, skoro uchodzi im wszystko na sucho – to dlaczego nie my, którzy „som przy korycie” i to z samego przodka. I tak się psuje państwo i jego obywateli. Polska stała się dla niektórych „bralnią pieniędzy” .A może by tak jesienią jednak użyć małego „krzyżyka” na kartach wyborczych – raz a dobrze !!!!

  1. Hela X – bo każde grabie grabią „do się” a nie „od się” – rozumi Hela ???

 4. Ten popraniec zero ziobro to zwykly huj,szczeka na innych a sam jest ubabrany w guwnie.obesrany matol

 5. A mnie bardzo cieszy gdy oni nagle uznają się /lub ich uznają/ za „żołnierzy wyklętych”
  Puścili to w obieg powszechny prawnicy tacy jak Mularczyk czy Ziobro /mówiąc o Kamińskim/ Zapomnieli zaś podać” ludowi swemu”. iz to co wyczyniali tzw „żołnierze wykleci” karane jest w Kodeksach Karnych cywilizowanego świata
  Nie może być tak by jeden człowiek uzurpował sobie prawo bycia „sędzią śledczym”prokuratorem,obrońca,sędzią wydającym wyroki a na końcu katem.A oni tacy byli i „Kacza republika” tez taka chciała być a jej hoplici do końca uznają takie działania za słuszne.
  I dlatego prawne rozliczenie ich działalności, należy im się jak psu zupa.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s