Mamy ich jak na dłoni. Apeluję o działanie!

To może być wielkie wydarzenie, a na pewno jedna z niewielu okazji, kiedy za jednym zamachem można wyłapać kilku najniebezpieczniejszych osobników. O szczególną uwagę i wzmożoną czujność proszę przeto nie służby porządkowe, ale służby medyczne, a w zasadzie resztki tego co z tych służb jeszcze pozostało.

icon-blackmotiv-200

W dużym skrócie, bo jest sobota, weekend, wyszło słońce i szkoda czasu na pierdoły…

Otóż dziś, już za chwilę, tak zwani liderzy (cokolwiek to znaczy) tak zwanych ugrupowań i środowisk konserwatywnych i prawicowych (cokolwiek to znaczy), wezmą udział w ogólnopolskiej pielgrzymce patriotycznej prawa i sprawiedliwości oraz sił patriotycznych (z małej litery pisze celowo, proszę o nie czepianie się). Ów zlot niebezpiecznych wariatów, odbędzie się w Strachocinie koło Sanoka. Jednak nie ze względu na pobliskie lasy i pustkowia, ale ze względu na bardzo specyficzny małopolski klimat umysłowy, oraz obecność tamże tak zwanego sanktuarium św. Andrzeja Boboli, ponoć patrona Polski i także – to pewne – patrona niejakiego Andrzeja Dudy.

I teraz rzecz najważniejsza: w wydarzeniu tym oprócz wspomnianego Dudy, udział wezmą także Jarosław Gowin, Zbigniew Ziobro, Marek Jurek, oraz Jarosław Kaczyński (może być też cymes gratka, jeśli pojawi się Macierewicz)!

Panowie lekarze i pielęgniarze macie ich jak na dłoni!

Dla ułatwienia podaję przybliżony program imprezy.

Godzina 10.00 – rozpoczęcie pielgrzymki plus tak zwana droga krzyżowa,

Godzina 11.30 -msza polowa

Godzina 13.00 – wystąpienie Andrzeja Dudy, prawdopodobnie kolejny niepodważalny dowód na kłopoty z głową szanownego kandydata.

Ponieważ w samym Sanoku i okolicy, wedle mojej wiedzy, nie ma odpowiedniego szpitala, toteż podaje adres możliwie najbliższej placówki. Jest to Szpital Kliniczny nr.1 w Rzeszowie, na ulicy Chopina 15. Telefon 17 866 62 90, 866 62 97 i co najważniejsze mają Oddział Dzienny Psychiatryczny.

Panowie doktorzy, nie spierdolcie sprawy!!!

Jest to też ostatnia szansa dla ministra Arłukowicza na poprawienie swojego wizerunku. Nie udało mu się uzdrowić służby zdrowia, może uda mu się chociaż wyłapać i pozamykać w szpitalach, niebezpiecznych wariatów. O leczeniu pomyślimy później, jeśli oczywiście dojdziemy do wniosku, że leczenie tych osobników w ogóle ma sens.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Mamy ich jak na dłoni. Apeluję o działanie!

    1. Mruk – jaka znowu śmietana – to „spuścizna” po Lechu Tysiąclecia

  1. ja z kolei zawierzyłbym to całe towarzystwo tzw. opaczności ( tak ma być ), przy okazji niezmiennie pokładając ufność w typowym polskim biskupie, że ów -tradycyjnie napity jak przysłowiowy biskup – pierdolnie fantazyjnie swą bryką we właściwy fragment tego spędu normalnych inaczej, czym uwolni podwładnych Arłukowicza od konieczności leczenia tych nieszczęśników na cokolwiek… Po wszystkim biskup może zostać przez przełożonych zesłany nawet na Dominikanę, mnie tam wszystko jedno… 😉

  2. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! Nie ma dymu bez ognia tak jak nie ma „imprezy” organizowanej przez PiS bez kontekstów ściśle politycznych. Idzie mi o ten Strachocin koło Sanoka – miejsce urodzenia Andrzeja Boboli, „któren” ogłoszony został „patronem Polski” bodaj nr 3. Mamy cholernego pecha co do tych „patronów”, bo każdy miał swoje za uszami. Patron nr 1 – św.Wojciech – jako biskup praski musiał w te pędy uciekać z Pragi, bo mu bracia Czesi chcieli zrobić „kuku” za olbrzymie przekręty finansowe i inne takie „bogobojne” działania. Po kilku latach papiestwo oddelegowało go do Polski – aby „nawracał”. Jak nędznie skończył w Prusach – każdy wie, to nie będę przypominał. Ale „za zasługi” dla papiestwa awansował na świętego nr 1. O św.Stanisławie biskupie krakowskim też nie będę się rozpisywał – słynny kronikarz Gall Anonim nazwał go zdrajcą, co by usprawiedliwiało króla Bolesława Śmiałego z tego, ze poćwiartował go mieczem a truchło nakazał wrzucić do przerębla na Wiśle. A teraz ta Bobola w Strachocinie koło Sanoka. Też nie będę się rozpisywał – bo wystarczy zajrzeć do wujka Google albo na portal Racjonalisty aby przeczytać o co tu „biega”. A „biega” i to mocno, bo ten Bobola wcale takim świętym nie był jak o nim obecnie się pisze, za co mu Kozacy w maju 1657 roku zrobili przykre „kuku” w Janowie Poleskim. Jako Jezuita – dostał od papiestwa zadanie nawracania prawosławnych na Ukrainie na jedynie słuszna wiarę katolicką, o co papiestwo zabiegało przez stulecia – czyniąc z Polski „przedmurze chrześcijaństwa”. Metody owego Boboli w „nawracaniu” nie różniły się zbytnio od metod Jeremiego Wiśniowieckiego w traktowaniu zbuntowanych hajdamaków kozackich. Papiestwo nazywało Bobolę „łowcą dusz” zaś miejscowi „duchochwatem” – co mniej więcej odpowiada historycznej prawdzie. Co zrobili Kozacy jezuicie Boboli i jak skończył, też można przeczytać na portalu Racjonalisty. No i oczywiście fakt,że W.I.Lenin podarował truchło A.Boboli ówczesnemu papieżowi – w ramach poprawy wzajemnych stosunków dyplomatycznych. Lenin przy tym postawił warunek, że truchło nie ma być następnie eksportowane do Polski. którego to warunku rzecz jasna papież nie dotrzymał – bo oni tak zawsze – czynią na opak !!!
    To teraz jesteśmy w domu – mamy Ukrainę, mamy prawosławie i Moskwę, mamy nawet W.I.Lenina – można politycznie harcować. A że wbrew faktom – tym gorzej dla faktów. Zresztą kto by tam pamiętał, co się działo na Ukrainie w czasach „Potopu” i trochę przed „potopem”.

  3. Znaczy się, że ta Wojtyła to będzie „patron” Polski nr 4 – cosik kiepskie miejsce – poza pudłem !!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s