Mamy ich jak na dłoni. Apeluję o działanie!

strachocin-150502-1100550

To może być wielkie wydarzenie, a na pewno jedna z niewielu okazji, kiedy za jednym zamachem można wyłapać kilku najniebezpieczniejszych osobników. O szczególną uwagę i wzmożoną czujność proszę przeto nie służby porządkowe, ale służby medyczne, a w zasadzie resztki tego co z tych służb jeszcze pozostało.

icon-blackmotiv-200

W dużym skrócie, bo jest sobota, weekend, wyszło słońce i szkoda czasu na pierdoły…

Otóż dziś, już za chwilę, tak zwani liderzy (cokolwiek to znaczy) tak zwanych ugrupowań i środowisk konserwatywnych i prawicowych (cokolwiek to znaczy), wezmą udział w ogólnopolskiej pielgrzymce patriotycznej prawa i sprawiedliwości oraz sił patriotycznych (z małej litery pisze celowo, proszę o nie czepianie się). Ów zlot niebezpiecznych wariatów, odbędzie się w Strachocinie koło Sanoka. Jednak nie ze względu na pobliskie lasy i pustkowia, ale ze względu na bardzo specyficzny małopolski klimat umysłowy, oraz obecność tamże tak zwanego sanktuarium św. Andrzeja Boboli, ponoć patrona Polski i także – to pewne – patrona niejakiego Andrzeja Dudy.

I teraz rzecz najważniejsza: w wydarzeniu tym oprócz wspomnianego Dudy, udział wezmą także Jarosław Gowin, Zbigniew Ziobro, Marek Jurek, oraz Jarosław Kaczyński (może być też cymes gratka, jeśli pojawi się Macierewicz)!

Panowie lekarze i pielęgniarze macie ich jak na dłoni!

Dla ułatwienia podaję przybliżony program imprezy.

Godzina 10.00 – rozpoczęcie pielgrzymki plus tak zwana droga krzyżowa,

Godzina 11.30 -msza polowa

Godzina 13.00 – wystąpienie Andrzeja Dudy, prawdopodobnie kolejny niepodważalny dowód na kłopoty z głową szanownego kandydata.

Ponieważ w samym Sanoku i okolicy, wedle mojej wiedzy, nie ma odpowiedniego szpitala, toteż podaje adres możliwie najbliższej placówki. Jest to Szpital Kliniczny nr.1 w Rzeszowie, na ulicy Chopina 15. Telefon 17 866 62 90, 866 62 97 i co najważniejsze mają Oddział Dzienny Psychiatryczny.

Panowie doktorzy, nie spierdolcie sprawy!!!

Jest to też ostatnia szansa dla ministra Arłukowicza na poprawienie swojego wizerunku. Nie udało mu się uzdrowić służby zdrowia, może uda mu się chociaż wyłapać i pozamykać w szpitalach, niebezpiecznych wariatów. O leczeniu pomyślimy później, jeśli oczywiście dojdziemy do wniosku, że leczenie tych osobników w ogóle ma sens.