Domagam się pełnej i rzeczowej informacji!

Jako kibic, Polak i patriota (a może i w odwrotnej kolejności) czuję się niedoinformowany, a nawet lekceważony. Wszystko proszę państwa zaś za sprawą niezwykle oszczędnych, lakonicznych, i wyjątkowo niepełnych informacji o faktycznym stanie zdrowia Roberta Lewandowskiego.

icon-blackmotiv-200

Oczywiście niezwykle się cieszę, że NFZ się jednak spiął i wyposażył Roberta w tę gustowną maskę, ale z drugiej strony to żadna znów łaska, bo skoro odciągają mu co miesiąc tę składkę zdrowotną, no to na maskę styknęło spokojnie.

Ale tu też kończą się dobre wiadomości.

Reszta, mam wrażenie, jest najzwyklejszą zmową milczenia, lub co gorsze, bylejactwem i rutynowym odfajkowaniem jakże istotnego tematu. Bo jako zagorzały (pochodna od gorzały) kibic, mam silny głód informacji, mam potrzebę posiadania odpowiedniej wiedzy o naszym narodowym skarbie, a tymczasem karmi się mnie jakimiś tam szczątkowymi pierdu-pierdu, na poczekaniu wymyślanymi przez leniwych dziennikarzy.

Panowie pismacy przyjmijcie do wiadomości, iż info, że Robert Lewandowski wyszedł na trening w naprawdę gustownej – trzeba to przyznać – masce, to zdecydowanie za mało!

Przeto pytam się was, dlaczego nie napisaliście, czy Robert zrobił rano kupę, a przede wszystkim jakiego była ona koloru, jakiej konsystencji i jak duża była. To dla każdego szanującego się kibica istotna informacja. Piłkarz obciążony niepotrzebnie nadmiarem gówna, biega wolniej, jest ociężały i generalnie gównianie się spisuje. Ani słowa też nie wyczytałem o tym co zjadł na śniadanie i czy mu się po posiłku odbiło, bo to też decydować może o jakości późniejszego treningu.

Chciałbym też wiedzieć, czy Robert sikał dziś na stojąco, czy może jak to ma w zwyczaju jednak na siedząco i czy siki były słomkowe, czy może barwy intensywnej, bo to przecież świadczyć może, że i nerki lekko mu obtłukli te esesmańskie zbiry z Dortmundu.

To są podstawowe informacje, których nie powinno się oszczedzać kibicom. Skoro o Wojtyle można było napisać w jakiej firmy walił pampers, to i na temat Roberta, oraz jego stanu zdrowia, można dostarczyć nam trochę szczegółowszych i bardziej wyczerpujących informacji. Tym bardziej, że to tak samo wielki Polak, a może i wiekszy, niż pan Karol.

Tak, że raz jeszcze podkreślam, iż czuję się poważnie niedowartościowany i niedoinformowany, czuję się lekceważony i liczę, że to tylko przeoczenie i przypadkowy incydent, który już więcej się nie zdarzy. My Polacy i Kibice, domagamy się pełnej i rzeczowej informacji o stanie zdrowia i kondycji Roberta Lewandowskiego. Amen!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

13 thoughts on “Domagam się pełnej i rzeczowej informacji!

 1. A mnie Lewandowski gówno obchodzi , ponieważ znam się na piłce i jako pierwszoligowy były zawodnik , stwierdzam że Lewandowski to normalny leser i dobijacz cudzych wypracowanych piłek . Dlaczego w Polsce nie strzela bramek ? bo mu nie nagrywają ! wszyscy wiedzą co on jest wart , oczywiście ci co się znają na piłce . Podobno taki dobijacz też jest potrzebny , ale na pewno jest nielubiany przez kolegów . Wystarczy popatrzeć jak strzela Messi czy Ronaldo …oni sobie wypracowują piłkę , nie czekają aż ktoś im poda …Dla mnie najlepszym polskim piłkarzem jest Błaszczykowski …przynajmniej najszybszym .

 2. Lewandowski- materiał patriotyczny z górnej półki ale gdzie mu tam do lidera niewidzialnego,wciąż wszechobecnego i ”żywego”największego autorytetu światowego,świętego Ojca-ani do pięt niewidzialnych nie dorasta.
  Jest świętym grzechem przyrównywanie czegoś takiego.
  Lista polskich wartości stulecia;
  1.Ojciec Święty
  ….długo ,długo nic
  2.Zamach smoleński.
  3.Cud nad Wisłą w osobie Piłsudzkiego.
  4.Andrzej Gołota-niedoszły mistrz polonijny wagi ciężkiej.
  5.Zakaz wjazdu Nocnych Wilków.

 3. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! Mam bardzo ambiwalentny stosunek do wszelkich sportów wyczynowych i kopanych, bo geszefciarze sportowi robią na tym interes a ludowi „bożemu” pozostaje lać się po mordach – po zakończeniu meczu, przy czym trup pada od czasu do czasu. Po co to komu ??? Wiadomo nie od dzisiaj, że „geszefciarze robią ustawki, w której rundzie kto komu ma przywalić i za ile. A naród wyje i leje się po meczu. W zasadzie to jedynie siatkówka wydaje mi się względnie normalnym sportem. A te afery z różnymi tam sportowymi „dopalaczami” – aby z debila wycisnąć co się da a później pozostawić go na leczeniu i odwyku. Jeżeli ktoś uważa to za „sport”, to pogratulować ! Tez zauważyłem, że pan Robert – kiedy gra w reprezentacji Polski – traci na fantazji i animuszu i nie udaje mu się nic „strzelić”. Może to wina kuchni i nadmiaru kapuchy w diecie, może nierówno przystrzyżonej murawy, a może „pecunia” odgrywają tu jakąś rolę. W każdym bądź razie widać, że coś jest na rzeczy. Oświadczam Ci Szanowny Jahu, że zaraz po wojnie – kiedy grywało się zwykła „szmacianką”, bo posiadanie piłki dymanej i w skórze było nieosiągalnym luksusem – to były prawdziwe mecze – a dzisiaj ??? Phi – pic dla pieniędzy !!!! Ale nie namawiam nikogo, aby myślał tak jak ja. Skoro już wydano tyle miliardów na stadiony – niech się kopią a naród niech ma z tego uciechę.

 4. Pomimo ciężkiego urazu stan zdrowia Roberta Lewandowskiego ulega szybkiej regeneracji z uwagi na młody wiek, końskie zdrowie i polskie pochodzenie(nie bez znaczenia) dla wspomnianego zawodnika.
  Kość szczęki górnej prawej strony została zabezpieczona w sposób odpowiedni do panujących sytuacji na boisku w meczu z Barceloną
  Wstrząs mózgu natomiast może(choć nie musi) nieść pewne konsekwencje na przyszłość kariery R.L.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s