Tonący tępej brzytwy się chwyta

Kampania wchodzi na ostatnią prostą, a sztaby grzeją na ostatnich kroplach paliwa. Nic dziwnego, że kombinują jakby tu jeszcze dopierdolić tym i owym i jakby tu zwrócić na siebie choć odrobinę uwagę. Niewątpliwie przewdzi tej stawce Stowarzyszenie Umarłych Idiotów PiS & Duda. Co oni tam wymyślili?

icon-blackmotiv-200

Otóż napad wymyślili. Komunikat PiS jest taki: nieznani sprawcy zdewastowali budynek, w którym mieści się szczecińskie biuro PiS. Wielka mi dewastacja, zerwana tablica nad drzwiami plus parę esów-floresów namazanych na murze sprayem. I to ma być ten brutalny nocny napad!? Prawda, że to dziwne?

Umówmy się drodzy państwo; jakby to było najście pełną gębą, to by tam pewnie kamień na kamieniu nie został, nie mówiąc o szybach. Więc albo ci zbóje jacyś nierogarnięci, albo zrobili dokładnie tyle, za ile im zapłacono.

Różni tacy w tym Szczecinie szepczą bowiem po kątach, że duch i widmo Brudzińskiego nadal krąży po Szczecinie, i napadzik przeto został przez pisaków zamówiony, a zakres prac ściśle określony. Mała demolka bez konsekwencji. Miał być ponoć jeszcze napis „Kaczyński to chuj, Duda to budyń“, ale rada programowa tego nie zaakceptowała. Nie chodziło bowiem o obrażanie prezesa i podkopywanie pozycji kandydata, chodziło tylko o wzbudzenie współczucia, przekładalnego być może na wynik wyborczy.

I to jest cała, zdaje się, tajemnica owego nocnego najścia. PiS udaje teraz, że zgłosił napad policji, a policja jak to policja, udaje że szuka sprawców.

Ale brzytwy też się chwyta skolegowany z pisiorkami portal wPotylicę.

Trąbi tytułem: „Bazelak nie ma wątpliwości: „Jestem Polakiem, chrześcijaninem i patriotą, dlatego zagłosuję na Andrzeja Dudę”.

Nie wiem kim jest ów Kamil Bazelak, ale najwyraźniej jest kimś bardzo ważnym, skoro powołuje się na niego tak opiniotwórczy portal. Otóż szukałem i szukałem i nic szczególnego nie znajduję, może jedynie to, że ten Bazelak czy Bajzelak, to jakiś najzwyczajniejszy osiłek jest, któremu wiatr po głowie hula, a za intelekt najprawdopodobniej robią mięśnie. Czaszkę ma więc tylko po to, żeby mu się do środka woda nie nalała jak pada.

Innymi słowy wszyscy się dziwią, z jakiego to powodu ów Bajzelak robi u Karnowskich za autorytet i wychodzi na to, że jest prawdopodobnie głupszy od niech, co umówmy się, jest absolutną rzadkością i prawie nigdy się nie zdarza. Prawie!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

13 thoughts on “Tonący tępej brzytwy się chwyta

  1. Jahu – jeszcze tylko dwa dni na darcie gęby a potem będzie ciszaaaaa. Nareszcie !!! Ale przez te dwa dni jeszcze wyleją jakieś rezerwowe kubły z pomyjami – pewne !

    1. Eeee …tam. Kaczor ponownie przegra wybory. Ta Duda mu mocno zaszkodziła – tępak!

  2. To może faktycznie być robota ,,Joja ” Brudzińskiego , przecież w młodości rabował kolegów , nawet buty im kradł … A oszołom Bazelak , to taki co ciężary nosi i za pobraną pożyczkę ze ,,SKOKU ” musi odpracować PiS-owi poparciem ….

  3. To Kaczor i Karnowscy teraz w bazelakach gustują? Jak brakuje argumentów, zawsze pozostaje argument siły. Głupim yntelygentom wydaje się, że, hołubiąc siłę, będą ją kontrolować. Tymczasem siła może przypierdolić zupełnie bez powodu i bez dania racji, ot tak tylko dlatego, że zupa była za słona albo dupa za wiotka. Mizdrzenie się do gangsterów nie popłaca, bo gangsterzy nie gustują w słabeuszach. Wyznają podstawowe prawa doboru naturalnego, chociaż zwykle nie wiedzą, co to było to coś nazywane Darwin.

  4. Znowu jakaś łajza – coś, coś tam ….., obraziła czyjeś / sympatie”uczucia”, i można to podciągnąć pod taki SKOK na PIS, czyli znane hasło PISKOK z „dudami” w tle

  5. A gdzie się qrwa podział Antek – już powinien wdrożyć śledztwo i powołać ekspertów z Jankesowa, taki zamach a naczelny śledczy PiS-u chowa się za wyborcze firanki. Jaki zamach – taki PiS.

    1. Antek został na czas wyborów wyłączony pilotem prezesa. Poprzednie wybory „metodą na Smoleńsk” okazały się ch…ja warte.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s