Cudownie odnalezione szczątki i huczny pogrzeb

Wedle przecieków i poufnych informacji, odnalazły się jakieś zaginione szczątki w liczbie sztuk kilku i wadze gram kilku nieodżałowanego  generała Błasika. Nieutulona w żalu wdowa po wodzu, organizuje przeto uroczysty pochówek. Już wystąpiła do MON o wystawienie asysty honorowej. Uroczystości żałobne połączone z pochówkiem odbędą się… jutro!

icon-blackmotiv-200

Ta bez wapienia smutna uroczystość odbędzie się w Częstochowie, bo mszę żałobną za nieszczęsne szczątki nieszczęsnego generała (m.in. guzik od munduru i fragment lewego ucha) zaplanowana w klasztorze ciemnogórskim.

Bez wątpienia ów event transmitować będą wszystkie telewizje, gdyż w ciszy wyborczej tematów brak, a każdy kręcący działa na oglądalność niczym viagra na Kaczyńskiego. Zresztą a’propos Kaczyńskiego…

Mistrz Prezes na pogrzebie szczątków błasikowych jak najbardziej się pojawi i pojawi się w towarzystwie najbliższych współpracowników, w tym oczywiście przybocznego Dudy. Ten Duda ma też wygłosić w imieniu partii mowę pogrzebowa, przy czym podkreślić należy,  że będzie przemawiał jako prawnik Duda i były minister w kancelarii prezydenta tysiąclecie, a nie kandydat Duda, bo przecież jest owa cisza i kandydat Duda nie może się już pokazywać. Raz jeszcze podkreślam, że to jednak jedynie przecieki i scenariusz imprezy może jeszcze ulec istotnym zmianom.

N o i pamiętajcie, że w niedzielę wyborczą, uroczyście zostanie odfajkowana kolejna miesięcznica, gdzie na bank prawnik Duda będzie obecny i aktywny. Kandydat Duda w tym czasie będzie siedział w domu.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Cudownie odnalezione szczątki i huczny pogrzeb

    1. kamila 789 ! Pewnie, że tuli – co Wawel to Wawel !!! Sama powiedz – znasz inny taki przypadek aby osobno pochowano nogę, choćby i generała ?? Mnie tylko ciekawi, jak się odprawia modły do takiej nogi ?

    2. Z tą nogą to będą jeszcze kłopoty – może wykopać głównego lokatora.

    3. Skoro można do fiolki z krwią i starej skarpety, to dlaczego nie do nogi? W końcu o tym, czy dany odpad biologiczny jest bozią, czy śmieciem, decyduje wyłącznie dekret pajaców w złotych kiecach i torbach po mące na łbach.

  1. Prezes pospołu z przydupcem Karola Wojtyły skazał swego brata Lecha na wieczną emigrację wawelską, czy tak postępuje brat-bliżniak, usuwając brata od jądra wydarzeń w stolicy kraju, grzebiąc jego truchło na zadupiu, i jeszcze w stęchłej piwnicy. A tu jeszcze jasełka w Ciemnej Górze, jakieś szczątki, jakieś vota, jakieś zawodzenia, jakieś kołtuny z zakutych łbów rwane pękami, jakieś dziady-baby fałszywe w wierze…, i to są gołodupce polskie- owieczkobarany w otoczeniu Pasterzy w ornatach Faryzeuszy…. kupczących za srebrniki Judaszowe~~

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s