Cudownie odnalezione szczątki i huczny pogrzeb

blasik-150508-1100550

Wedle przecieków i poufnych informacji, odnalazły się jakieś zaginione szczątki w liczbie sztuk kilku i wadze gram kilku nieodżałowanego  generała Błasika. Nieutulona w żalu wdowa po wodzu, organizuje przeto uroczysty pochówek. Już wystąpiła do MON o wystawienie asysty honorowej. Uroczystości żałobne połączone z pochówkiem odbędą się… jutro!

icon-blackmotiv-200

Ta bez wapienia smutna uroczystość odbędzie się w Częstochowie, bo mszę żałobną za nieszczęsne szczątki nieszczęsnego generała (m.in. guzik od munduru i fragment lewego ucha) zaplanowana w klasztorze ciemnogórskim.

Bez wątpienia ów event transmitować będą wszystkie telewizje, gdyż w ciszy wyborczej tematów brak, a każdy kręcący działa na oglądalność niczym viagra na Kaczyńskiego. Zresztą a’propos Kaczyńskiego…

Mistrz Prezes na pogrzebie szczątków błasikowych jak najbardziej się pojawi i pojawi się w towarzystwie najbliższych współpracowników, w tym oczywiście przybocznego Dudy. Ten Duda ma też wygłosić w imieniu partii mowę pogrzebowa, przy czym podkreślić należy,  że będzie przemawiał jako prawnik Duda i były minister w kancelarii prezydenta tysiąclecie, a nie kandydat Duda, bo przecież jest owa cisza i kandydat Duda nie może się już pokazywać. Raz jeszcze podkreślam, że to jednak jedynie przecieki i scenariusz imprezy może jeszcze ulec istotnym zmianom.

N o i pamiętajcie, że w niedzielę wyborczą, uroczyście zostanie odfajkowana kolejna miesięcznica, gdzie na bank prawnik Duda będzie obecny i aktywny. Kandydat Duda w tym czasie będzie siedział w domu.