Gra o tron

gra o tron-150509-1100550

Mam dylemat. Nie mam na kogo głosować. Komorowskiego co prawda bronię przed pozostała chołotą, ale nie zagłosuję na niego z bardzo istotnego powodu: to myśliwy. Nie mogę głosować na faceta, który dla przyjemnosci strzela do zwierząt. Duda odpada, bo po pierwsze to PiS, po drugie, to lala ruchana palcem w dupę przez prezesa i łażąca za nim na krótkiej smyczy plus kaganiec. Reszta? No właśnie, jaka jest ta reszta.? Najkrócej rzec można, że – wyjąwszy Palikota – nawet wyrzygać się na nich to byłaby łaska. 

icon-blackmotiv-200

Nieszczęściem tych wyborów jest powalająca jakość większości kandydatów. No naprawdę trzeba mieć nasrane w głowie, i to nieźle, żeby w ogóle zastanawiać się nad ewentualnym głosowaniem na jakiegoś Kowalskiego. Ludzie, faszol i ochroniarz miałby być prezydentem tego kraju? Ja wiem, że to kompletnie zbzikowane miejsce ta Polska, ale są pewne granice wariactwa i obciachu.

gra o tronBraun? Naprawdę się zastanawiam, czy aby policja nie szuka go listem gończym za brawurową ucieczkę z przymusowego leczenia. Jeśli nie szuka, to mamy do czynienia z poważnym niedopatrzeniem. Wygląda na to, że to kandydat pacjentów tego szpitala dla obłakanych z którego uciekł. Zaskoczeniem jest jedynie to, że mamy sto tysięcy poważnie chorych psychiczne, bo tyle złożyło podpisy pod jego kandydaturą, a w związku z tym zastanawiam się ile mamy tych szpitali, że wszyscy jakoś się w nich mieszczą.

Pamietacie jeszcze kogoś?

Aha, Ogórek. Ogórek jak ogórek, warzywo. Na plus ładna buzia, na minus małe cycki. Innych cech nie zapamietałem. Kukiz? Kiedyś był artystą, teraz jest pajacem. Zero programu, charyzmy, doświadczenia… Zostańmy przy tym zerze.

Może więc Korwin? Nie, proszę o następne pytanie.

Jarubas jest tak głupi jak głupi może być etatowy funkcjonariusz PSL. Chociaż tym nie zaskakuje. Nie odrózna Żyda od zapałki a stodoły od pieca krematoryjnego. W ogóle dziwne, że patrząc w lustro jakoś siebie rozpoznaje. A ponoć rozpoznaje.

Tanajno? A chuj wie kto to. Wilk? A chuj wie kto to!

Jedyny z doświadczeniem, z charyzmą i sensownym programem, to Palikot, ale w kraju rządzonym z drugiego rzędu przez Hosera, Gądeckiego i tym podobnych debili, nie ma żadnych szans.

Czyli problem w tym, że zdecydowana większość kandydatów kompletnie nie nadaje się do pełnienia jakiejkolwiek funkcji (no może poza tym Kowalskim, który do bycia ochroniarzem nadaje się w sam raz). Nie ma doświadczenia politycznego, nie mają żadnego doświadczenia państwowego, głoszą poglądy skrajne albo wręcz oszalałe. To indywidua, które stały się palgą! A poza tym czy ktoś z was jest w stanie sobie wyobrazić sobie tego Kowalskiego albo Brauna reprezentującego Polske na świecie.? Już prędzej konia jestem w stanie wyobrazić sobie senatorem, choćby dlatego, że jakze wielu dzisiejszych senatorów jest zdecydowanie głupszych od konia.

I wy mi pewnie chcecie powiedzieć, ze powinienem iść na te wybory i wybrać dobro Polski?