Dziennika Naszego powszedniego

Dołujący periodyk codzienny pod nazwą Wasz Dziennik (dla zaprzyjaźnionych Nasz Dziennik),  postanowił wreszcie wziąć sprawy we własne ręce. Zamiast tylko do dziennikarzy, rodzin dziennikarzy i zaprzyjaźnionych babć moherowych z sąsiedztwa, chce teraz docierać także do szerszego grona odbiorców.

icon-blackmotiv-200

Trwają przeto gorące negocjacje z księdzem z parafii za płotem, by wreszcie zaczął prenumerować gazetę, jak również z okolicznymi sklepami, by lepiej eksponowały wartościowe treści. Dupy co prawda to wszystko razem nie urywa, ale postęp jednak jest, sprzedano dwa egzemplarze więcej.

Ale na ty nie koniec.

Akcja promocyjna dotarła też na dwa okoliczne bazarki, a handlarze obiecali, że będą teraz towary pakowali w Nasz Dziennik zamiast zwyczajowo w Super Express. Pewien postęp przyniosły też rozmowy z okolicznymi mieszkańcami rembertowskich ulic Bocheńskiego, Arsenalskiej, Dowódców, Grawerskiej, Klasztornej i Amałowicza (sama gazeta ma redakcję w klasztorze na Żeligowskiego), by nie wyrzucali dziennika do worków na śmieci nawet go nie rozdziewiczając. Mieszkańcy drą go więc teraz na kawałki, przez co mniej rzuca się w oczy.

W liście przewodnim dołączonym do każdego egzemplarza dziennika czytamy między innymi o ogromnym znaczeniu wartości jakie gazeta z sobą niesie. To są wartości – że zacytuję – „wypływające z wiary”. Chodzi przede wszystkim o wpisany w istotę tej wiary brak poszanowania bliźniego inaczej myślącego, oraz wybiórczą pamięć narodową i historyczną. Tym samym Wasz Dziennik (dla zaprzyjaźnionych Nasz Dziennik),  jest ważnym ośrodkiem ogłupiania, zniewolenia duchowego  i manipulowania prawdą. I tak już od mniej więcej 17 lat.

Ale epokowego sukcesu jakoś nie widać, bo ludność tubylcza głupia bo głupia, uległa bo uległa, ale jednak odporna się okazała na głoszoną prawdę, kształtującą ducha i rozum. Nie ma więc chuja, trzeba docisnąć i wycisnąć i wcisnąć bibułę jak największej liczbie naiwniaków, bo nie można pozwolić, by „jedyny dziennik w Polsce opierający się na wartościach katolickich, jedyny dziennik o wyłącznie polskim kapitale, był marginalizowany”.

Tak więc w promocję (wciskanie) Naszego Dziennika (dla nieprzyjaciół Waszego Dziennika) zaangażowani zostaną proboszczowie większości  parafii w Polsce. Będą z ambon nie tylko namawiali do kupowania gazety, ale też krytycznie a w zasadzie bezkrytycznie, omawiali niektóre wybrane publikacje. Właściciele kiosków będą mieli obowiązek pokazywać na życzenie księdza listy obywateli, którzy zamawiają codzienne wydania tego niecodziennego dziennika. Ci co kupują po dwa egzemplarze lub więcej, mogą liczyć na ulgi w kościelnych posługach, oraz wyróżnieni zostaną wymienieniem ich nazwiska z ambony. Co więcej Nasz Dziennik będzie docierał do środowisk, do których jeszcze nie dotarł, jednak do jakich, tego już nie zdążyłem się dowiedzieć, ponieważ połączenie telefoniczne z redakcją nagle i z niewiadomych przyczyn zostało przerwane. Próba ponownego nawiązania połączenia nie powiodła się. Numer cały czas był zajęty.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Dziennika Naszego powszedniego

 1. Zawsze , po odpowiednim przygotowaniu , czyli trzeba zmiękczyć dość agresywnie pocierając jedną kartkę o drugą …a potem z powodzeniem użyć do podtarcia dupy …nawet , a może tym bardziej , jak jest tam nagi akt Hosera …istnieje pewne ryzyko , że na dupie zostaną ślady taniej farby drukarskiej , bo rozcieńczonej wodą święconą …..

 2. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. ! Znalazłem na łamach „Polityki” w Dziale „Polityka i obyczaje” ciekawy „kwiatuszek” z „Naszego Dziennika”. Otóż ks.dr Franciszek Gomułczuk – podczas spotkania Rodziny Radia Maryja w Zakopanem nawoływał do czynu:” Chcecie odpowiadać przed Bogiem za grzech zaniechania, będziemy tak milczeć i się przyglądać ? (….) Będziecie pozwalać na wszystko tylko dlatego, ze twórcy ustaw bezbożnych przystępują do Komunii Świętej ? ” Z tej skąpej informacji wynikają jednak bogate wnioski. Musiało się znacznie poprawić biednym starowinkom i dziadkom emerytom, że szastnęli się na wyjazd do Zakopca
  aby poprawić sobie „wzmożenie katolickie”. Przecież wiadomo powszechnie, że stolica polskiego ślizgania się, do tanich nie należy a wprost przeciwpołożnie – zdziera „dutki” z każdego cepra. Chyba że…., chyba że spotkał się tam sam AKTYW” toruńskiego Radia, aby uchwalić wytyczne do dalszej indoktrynacji.
  Jak już jestem przy wiadomościach prasowych – z tej samej „Polityki”, z żalem donoszę, że pan Palikot utracił był palmę pierwszeństwa – jako największy wróg kościoła katolickiego w Polsce (o Szanownym Redaktorze nikt tam nie wspomina). „Polityka” donasza bowiem, ze wyprzedził go aktor Krzysztof Pieczyński, „ktoren” w „Przeglądzie” zaproponował: „Gdybym miał coś do powiedzenia, życzyłbym nam zlikwidowania świat religijnych w Polsce. Uważam, ze są również przejawem potwornej ciemnoty i samowładzy Kościoła. Najlepiej, żeby ludzie całkowicie się uwolnili od Kościoła” – koniec cytatu. Jak Pan Redaktor widzi, w Polsce dnieje, coś ludziom zaczyna świtać i nie wszyscy aktorzy do szczętu zgłupieli.

  1. Pieczyński to jedyny znany mi mężczyzna, w którym wizja zgadza się z fonią, czyli i popatrzeć miło, i posłuchać.

 3. O mój Boże – cóżem ci uczynił ??? Jeszcze ponad 8 dni tej młócki wyborczej. Tez „teatrum” grają i używają suflerów (podpowiadaczy). Ostatnio ta pani z Szydłem kazała kandydatowi Dudzie całować się z matką – publicznie !!!!!! SKANDAL !!!!!

 4. Daj chlopu zegarek – to go za cholewę wsadzi. Puść idiotę do biura – to ci z kałamarza atrament wypije. Takie były „obiegowe” wice przed wojną w II Najjaśniejszej. Wydaje się, ze nie wiele się zmieniło od tego czasu !!

 5. Sebastian – :-))))))))))))) rzeczywiście był taki „wic” – dzięki za przypomnienie. Nie ma to jak „tradycja a narodzie”.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s