Szczepkowska będzie przepraszała za Komorowskiego

Oj, cóż za dramat! Wyobraźcie sobie bowiem, że honorowy komitet poparcia Bronisława Komorowskiego, stał się właśnie uboższy o jedno nazwisko. I to jakie nazwisko. Żal wprost dupę ściska jak człowiek sobie to uświadomi. Otóż wycofała się Joanna Szczepkowska. W specjalnym liście skierowanym do sztabu pana prezydenta, aktorka napisała,  że nie jest w stanie wspierać kandydata, który „w jedną noc zmienia poglądy i dostosowuje je do doraźnych potrzeb kampanii”. Strasznie chimeryczna z niej dupa jednym słowem.
icon-blackmotiv-200

Tym samym w biednym i zestresowanym sztabie biednego i zestresowanego kandydata fujary już wszystkim opadły na maksa. Ostatnie szczury opuszczają pokład. Oddajmy na chwilę głos uciekinierce.

„Po porażce w pierwszej turze oczekiwałam przemówienia, które tę świadomość potwierdzi. Oczekiwałam, że kandydat na prezydenta będzie przekonywał do swoich poglądów ze zdwojoną siłą, bo takiej jednoznaczności najwyraźniej społeczeństwo oczekuje. Jeśli jednak kandydat na prezydenta w jedną noc zmienia te poglądy i dostosowuje je do doraźnych potrzeb kampanii, to ja nie mogłabym z całkiem czystym sumieniem przekonywać publicznie do tej kandydatury”. 

Ale to wszystko grubymi nićmi szyta ściema. Po mojemu bowiem, rzecz w tym raczej, że jeżeli przewidywania okażą się słuszne, to wymieni się lokator pałacu. Oznacza to , że za moment mogą też być rozdzielane jakieś frukta, a pani Joanna postawiła zdaje się na złego konia. Czas więc na zmiany, póki przewiny aktorki nie są na tyle wielkie, by przekreślić szanse na karierę w nowej wersji Rzeczpospolitej 4 i jedna druga, w oczekiwaniu na jesienną Rzeczpospolitą godności i szczęśliwości z numerem 5.

Oznacza to ni mniej ni więcej, że w poniedziałek, albo jeszcze lepiej w wyborczą niedzielę wieczorem, pani Joanna Szczepkowska znów z emfazą zakrzyknie: 24 maja skończył się w Polsce postkomunizm!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

15 thoughts on “Szczepkowska będzie przepraszała za Komorowskiego

 1. Widząc wszystkie błędy prezydenta Komorowskiego, jakie popełnia w kampanii wyborczej i mając w ” zamian ” – piosowatego Dudę, nie mam żadnych wątpliwości, że moje poparcie dla Komorowskiego jest UZASADNIONE.
  A liściki przebrzmiałej artystki i aktorki – Szczepkowskiej, służą … tylko jej, bo jakoś – od lat – nie słyszałem , żeby ” gwiazdę ” – wspominano, wymieniano, chwalono…
  No to teraz ma tanią reklamę, a durna gawiedż kłapie dziobami z zachwytu!
  Stanisław

  1. No proszę , ja nie zauważyłem zmiany poglądów a taka kura domowa to zauważyła. Chyba wpadnę w kompleksy !

 2. Szczepkowska- aktorka zasłynęła jednym monologiem- coś to było o tzw. komunie-chyba, coś się skończył itd. , a kiedy toto zwane aktorką grało- za komuny waćpanno !

 3. Ocena Szczepkowskiej , jest niesprawiedliwa . Dla mnie jest bardzo dobrą aktorką i felietonistką , mam jej dwie bardzo dobre ( w moim mniemaniu ) książki …Niestety , przegrała bo zaczęła walczyć z ,,Pedałami ” których niestety w kinie i teatrze jest bez liku . Świetnie to opisał w swojej książce Marcin Szczygielski który sprawy homoseksualistów zna z autopsji . A co do tych ,,fruktów ” , to jestem pewien , że wcale nie są jej potrzebne . Chciałem dodać , że Szczygielski oświadczył i jest pewien w 100% o obecności niezliczonej ilości ,,pedałów ” wśród polityków …i to jest groźne , no bo taki Kaczyński to kto ?

 4. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! Jestem zdziwiony, że Ty jesteś zdziwiony, że pewna „diva” teatralna (zapomniana zresztą) – po 25 latach, dała głos – powiedzmy – polityczny. Innych ról jakoś jej nikt nie ofiarował, mimo, że ćwierć wieku temu – wyprowadziła komunizm z Polski i zakończyła jego „erę” w kraju nad Wisłą. Cóż…..bywa, że aktor zagra gniota i w następstwie tego – nikt go już nie obsadza. Oni tak mają. Jak gdzieś tam naopowiadała – była ponoć molestowana rodzinnie, co widocznie wstrząsnęło jej psyche i odtąd gra same gnioty. Nawet „ról smoleńskich” nikt jej nie „zaofiarował” i bez to ” patriotyczni filmowcy” męczą się z jego zakończeniem. Inni powiadają, że brakuje „dziadźków”, bo Pankaczyński pakuje swoje fundusze w kampanię wyborczą i już ledwie zipie. SKOKI odmówiły kredytów bezzwrotnych, bo coś tam prokuratorzy zabrali się za zamykanie kredytobiorców – i jak tu żyć, skoro rzyć jest goła.

 5. Post scriptum – młodym czytelnikom przypominam, że staropolskie słowo „rzyć” znaczy tyle , ile we współczesnej polszczyźnie „dupa”.

 6. Jak to czasami jabłko pada daleko od jabłoni. Tata Szczepkowskiej był całkiem przyzwoitym aktorem – dało się patrzeć !

 7. A ja przepraszam za Szczepkowską i..niech mi ktoś wytłumaczy:
  Jakim trzeba być idiotą, żeby stanąwszy przed wyborem: IV R.P, a ponownym wyborem/ bo nie ma innej alternatywy / Komorowskiego – wybrać IV RP !
  Czy ludzi już doszczętnie pojebało w tym kraju? Duda to jeden z najwiernieszych ” synów ” kaczyńskiego i jego paranoicznej wizji Polski! Chcecie powtórki? Co wam Polska zrobiła złego?
  Stanisław

 8. To nic dziwnego,odchodzi od starego lwa,stara lwica,bo czuje,że żarcie się kończy.
  To cała natura.
  Załóżmy że np.prymas czy tam jakiś inny ćwok oferuje nam na forum wszystkim po bańce na głowę gotówką ekspresowo rocznie,
  aby nieco zmienić profil nadawania i zmienić radykalnie poglądy o 180 stopni.
  No i co nie poszedł byś jeden z drugim ??

  1. Hero-stratos, pierwsze zdanie – zgoda. Drugie zdanie – pomyłka. ŻADEN HIERARCHA NIE ZARYZYKUJE OBIETNICY „PO BAŃCE NA TWARZ”. A nuż trzeba by było zabulić -„Sodomia i Gomoria”.

  2. Bez przesady – jaka ona „lwica”. Chyba, ze „lwica kaczyzmu”.

 9. Gdyby Komorowski wpłacił kilka baniek na budowę „Opaczności” – niebo było by mu bardziej przychylne. Taki klimat !!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s