Chwała ukraińskim bandytom, chwała polskim idiotom

Nasz Wielki Przyjaciel, a w zasadzie przyjaciel naszych jego przyjaciół, ukraiński prezydent Poroszenko podpisał właśnie ustawę, która bandytów z UPA uznaje za narodowych bohaterów. Czyli co? Chwała bandytom, bohaterom dzisiejszych bandytów.

icon-blackmotiv-200

Ustawa, z mozołem tkana przez kilka miesięcy i mocno promowana przez mających towarzyskie powiązania z władzą potomków upowskich bandytów, zapewnia weteranom bandytom i ich rodzinom, wszelkie możliwe zniżki, oraz uznaje odznaczenia i stopnie wojskowe które przyznano im w formacjach w jakich służyli.

Co więcej, ustawa zakłada też karanie wszystkich tych, którzy okazywaliby lekceważenie dla weteranów, negowali celowość ich walki. Z radością przeto oświadczam (a jestem takim bohaterem głównie dlatego, że Ukraińcy mogą mi skoczyć i w dupę pocałować), że nie tylko lekceważę, ale za totalne historyczne gówno mam tych ichnich bohaterów, oraz za fiuta i kretyna uważam ichniejszego prezydenta Poroszenke. To taki sam faszysta jak i jego bohaterowie. Panowie (i panie) Ukraińcy, chuj wam w dupę! I niech wam Ruscy z tej dupy czym prędzej sito zrobią.

Zaś do polskiej klasy politycznej (w tym wypadku bez klasy) mam jedynie prośbę, głownie jako potencjaly wyborca, byście przestali tych kutasów w jakikowiek sposób wspierać, a przede wszystki byście przestali tę dzicz zapraszać do Europy. Do mojej Europy!!! To są wszystko dzikie pola i niechaj na tych dzikich polach kozak rżnie się z rusem, a nam nic do tego. Im więcej się wzajemnnie powyżynają, tym dla nas lepiej. Jeśli zaś chcecie coś dobrego zrobić, dla mnie i mnie podobnych, to postawcie na tej naszej wschodniej granicy na tyle wysoki mur zwieńczony kolczastym drutem, by nie było możliwe jego przeskoczenie.

Zaś na koniec tytułem doprecyzowania swobodnych myśli… Oczywiście Ukraińcom wolno u siebie wszystko, zwłaszcza zaś wolno uzanawać za bohaterów kogo tylko chcą, nawet Hitlera i Stalina. Jednak w tej sytuacji, nam Polakom zdecydowanie mniej wolno i zdecydowanie mniej wypada. A streszcza się to w dwóch prostych słowach: JEBAĆ UKARINĘ! I o tym w gruncie rzeczy jest ten tekst.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

34 thoughts on “Chwała ukraińskim bandytom, chwała polskim idiotom

 1. Duda wygrywa np. Duda składa w Sejmie wniosek- Uznać ,,wyklętych” za bohaterów narodowych, a Rzeż Wołyńska za ludobójstwo…., Sejm 3 RP , a może IV RP z okrzykiem Jebać Ukrainę- jednogłośnie to uchwala….., Jebać ich, na pohybel im !!

 2. jsg-nie porównuj wyklętych,to zupełnie inna historia
  Autor zrobił dobry tekst,wynika z tego, że nie do końca jest taki kosmopolitański.
  Moje zdanie; zabij Ukraińca i odbierz Ziemię utraconą,bo życie to bezsens i ciągła walka !!

 3. Wyszło na to, że Jarosław WolskęZbaw Kaczyński całkiem bezrozumnie wspólnie intonował pieśni tryzubowe na Majdanie, grzejąc się w blasku faszystowskiej samostyjnej Ukrainy, byle wbrew kacapowi. Jak zwykle wychodzimy na bezmózgich gołodupców w ostrogach, kompletnie nie rozumiejąc, czym jest ruska euro-azja za naszą granicą.

  Jeśli Duda wygra, wrócą nic nie rozumiejące, anachroniczne rządy PiS-u. W XXI wieku. I to po doświadczeniach IV RP. Ziobro, Kamiński, Kaczmarek mogą śmiać się swoim ofiarom w twarz.

  Donaldzie Europejski – Tobie to zawdzięczamy, twoim 8-letnim zaniechaniom, 8-letniemu łamaniu obietnic i robieniu swojego elektoratu w bambuko.

 4. Wejdź na chwile „w buty” Poroszenki Kogo oni mogą promować na „bohaterów narodowych” walczących o wolność Ukrainy,kiedy oni jak nie z nami to z Rosjanami „o swobodę” wojowali.I takimi samymi metodami,Gdy on chce stworzyć państwo.
  Nie znamy dobrze historii Ukrainy /ja tez pewno nie/ale okrucieństwa „na Dzikich Polach” było powszechne Nawet „nasz” Jarema Wiśniowiecki nie był w tej mierze gorszy.
  Nie znamy ich historii bo i nie wiemy co ich np wepchnęło w łapy Hitlera.Natomiast sadzić osadzać potrafimy,gdy i my w „rozliczeniach” z nimi nie byliśmy lepsi /może nie na taka skalę/
  Przecież jak na dłoni widać iz konflikt u nich grając na sentymentach narodowych podsyciło i podsyca USA a za nim NATO.
  /chyba nie wierzysz ze wielomiesięczny Majdan ,to spontaniczność/
  Przecież aż nóżkami przebierali by wejść na Krym i tam /pomagając Ukrainie/ założyć swoje bazy.A tu masz Putin ich przechytrzył.
  Jebać Ukrainę ?Teraz ? Tyle lat po wojnie gdy tamci mordercy już nie żyją a hasła „wolnej Ukrainy” pozostały.
  I powiem ci jedno jakoś prędzej rozumiem ze banda i dzicz podjudzana politycznie i religijnie ,dopuszcza się okrutnych mordów jakoś tak „spontanicznie” natomiast nie potrafię rozgrzeszyć tych co naukowo i na zimno potrafili nas traktować jak „brojlery”zakładając swoje „ubojnie” na naszych ziemiach.
  I jakoś nie krzyczę”jebać Niemcy” Moze dlatego ze sprawcy w większości nie żyją a i może dlatego ze znam takie stare przysłowie”jeśli wroga nie możesz pokonać podaj mu rękę”
  Mamy takich sąsiadów a nie innych i dla naszych pokoleń trudne sprawy winniśmy jakoś rozwiązywać Jak ?Nie wiem.Na pewno nie tak jak Ty chcesz.
  Chiny tez postawiły wysoki mur od sąsiadów a potem rządzili nimi Mongołowie.

  1. Gówno z historii,mnie to obrzydza;Kaczyński,Sikorski,Komorowski,,,Majdan-ich zasrana racja stanu to nie moja racja !!
   Polak to głupi,chwiejny jak wiatr zawieje do tego biedny i chory oraz religijny gość z którego nie ma nic !!
   Nowy mądry Polak powinien być przeciwnością tych cech,wtedy będzie coś wart.
   I tu na forum też to co drugi to głupi,chory,biedny i beznadziejny kąjący się we własnych fantazjach i frustracjach.
   Polaku czy chcesz zdobywać ?,czy zdobywanym być ?

  2. wiesiek – w wielkim uproszczeniu – było i jest – tak jak piszesz. Toć już Bolesław Chrobry wyszczerbił sobie miecz na bramie kijowskiej. I po jaką cholerę tam polazł – nikt tego nie potrafi zrozumieć. Ilu mieszkańców miała Polska za czasów Chrobrego, aby podbijać takie obszary jak Białoruś i Ukraina. Ileż to kuźnic mieliśmy – aby kować broń wszelaką ??? Nie chce mi się nawet o tym pisać – bo kto uczył się historii – ten wie. Ludziska pojmują nasza historię na podstawie „Trylogii” Sienkiewicza – a to była taka bujda, ku pokrzepieniu serc. Fakt – napisana piękną polszczyzną – ale bujda.

 5. Popieram wpis Wieśka. Murowanie granic – już przerabialiśmy, z miernym skutkiem. A i technika wojskowa jest tak rozwinięta, że mur – to atawizm. I kompletnie nieskuteczny. Nie można też ciągle i po wieki – budować przyszłości, wałkując – przeszłość. Trzeba pamiętać zbrodnie Bandery, ale… czy my byliśmy wzorem ” zasad i moralności ” ?
  Czy jak kaczkatysiąclecia, odsłaniała pomnik Kurasia ” ognia ” – wzięto pod uwagę : jego całokształt ” działalności ? Czy ” Kuraś – to tylko: narodowy bohater, czy także i zwykły morderca?
  Zawsze, w wielowiekowej historii można znależć różne wydarzenia, które służyć mogą rozwalaniu, jątrzeniu, wzbudzaniu wzajemnej nienawiści. Trudniej jest szukać tego co nas łączy. I myśleć o przyszłości. Hitlerowskie Niemcy wymordowały 6 mln Polaków. Czy zioniemy – dziś – do Niemiec taką samą nienawiścią, jak do ” potomków ” Bandery?
  Stanisław

  1. JohnMR
   By był mądry dobry czy silny powinien znać historie prawdziwą w której są dobre i złe strony przodków,
   Bo podobno „na błędach się uczymy”
   Bo jak mawiał Zamoyski „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. ”
   Kadzenie narodowi,wyborcom by zdobyć ich głosy i poparcie do niczego nie prowadzi.
   A raczej do jednego.Napiszesz prawdę odpiszą żeś „nie patriota” nie lubisz Polaków” a juz na pewno ze nie katolik i chyba Zyd
   I tak bujamy sie nawzajem i składamy wieńce tym którym sie nigdy by nie należały

 6. Stanisław16 Maj 2015 o 11:59
  Starając się ich zrozumieć /popatrzeć ich oczami na nas/ przeczytałem z 4 książki pamiętniki wydane u nas /w języku polskim/ wydane przez wydawnictwo „mireki” np Chrina Stefana Stebeckiego „Zima w bunkrze” i o dziwo nie były tak napastliwe i o dziwo i nasze „winy ” tam wymieniono tez.Zachęcam do pamiętników Nie trzeba wierzyć w pełni Ale dla porównania warto.
  I drugie .Nasz sposób ujmowania historii spowodowany jest nie prawda historyczna a prowadzoną polityką historyczną
  Bo gdyby mówiono prawdę okazałoby sie ze ks Kordecki wcale tak tej Częstochowy nie bronił
  Sw Stanisław „patron Polski” zdrajca ukaranym przez Sad Biskupi a nie zabity „własnoręcznie” przez króla.
  Ze Monte Casino nie było znów takim zwycięstwem,bo zajęliśmy teren po Niemcach którzy odeszli.Ze na Półwyspie więcej mieliśmy naprawdę zwycięskich bitew. Ale jak tu śpiewać „Czerwone maki pod Bolonią czy Ankoną”
  Bo gdyby mówiono prawdę to okazałoby się iż i my mieliśmy swoich „zielonych ludzików” i dywersantów na Ukrainie i na Litwie czy w Powstaniach Sląskich ze „wbiliśmy nóż” włażąc na Zaolzie
  Bo gdyby mówiono prawdę okazałoby się ze tzw Żołnierze Wykleci nie wykonali rozkazów Komendy Głównej AK nakazującej rozbroić się niektórym ujawnić a „podpadniętym sowietom ” wiać na zachód.Bo okazałoby się, ze na nich donosili do UB swoi ,nawet rodziny którym dość było wojny strzelaniny,nocnych nachodzeń i rekwizycji.
  Dosc było, iż jeden dowódca tych ‚żołnierzy” był samozwańczym sędzią,prokuratorem i katem jednocześnie i jednoosobowo.
  Miejscowi wiedzieli tez,że przy sposobności „załatwiane sa” prywatne sprawy i zatargi a chłop otrzymana ziemie w ramach Reformy za cholerę nie chciał jej znów oddać I donieśli ,Dzis przodkowie tych co donieśli stawiają pomniki i składają kwiaty.
  Śmieszy mnie gdy będąc w Kielcach widzę pomnik czy uroczystości poświęcone legionistom.I to postawili przodkowie tych co to gdy I Brygada maszerowała przez miasto zamykali z trzaskiem okiennice a z Kielc nikt nie dołączył sie do maszerujących
  zapomnieli nawet gdy słowa Pierwszej Brygady brzmiały wtedy
  „Nie chcemy od was dziś uznania
  Ni waszych słów, ni waszych łez
  Jebał was pies”
  Sprytnie zamienionych potem przez krętaczy
  „Nie chcemy od was dziś uznania
  Ni waszych łez, ni waszych słów
  Skończyły się dni kołatania
  Do waszych serc, do ciemnych głów”
  Tak to sie nas edukuje.Czy słusznie?Widzimy to w naszej bezrefleksyjnej pysze My „orły sokoły bez skazy”

  1. Małe sprostowanie. Chyba zamiast „przodkowie” powinni być „potomkowie”.

 7. Historia od I-wszego rozbioru do dziś- żałosna
  Polak na dziś winien mieć 1000 niezależnych rakiet średniego,długiego i krótkiego zasięgu wyposażonych w 2000 głowic nuklearnych i na tym nie koniec.
  …miał by co robić i powszedni szacunek !!!

  1. Johnie MR !!! Ejże, ejże…. Polska zaczęła się „psować” dużo wcześniej – przed rozbiorami. Poczytaj sobie „traktaty o naprawie Rzeczypospolitej”. Rozbiory były tylko skutkiem tego „psowania”. W zasadzie – od dynastii Wazów zaczęła się nasza równia pochyła. Wazowie „wciągnęli” nas w wojny szwedzkie, co razem ze stałymi konfliktami na Ukrainie doprowadziło do ruiny militarnej i gospodarczej.

  2. Post scriptum – a Twój pomysł z rakietami to klasyczny przykład polskiego chciejstwa. Mocarstwem od tego na pewno nie byli byśmy, ale kupą popiołu – to na pewno. Na Polskę nie potrzeba 2.000 głowic – wystarczy kilka i będzie ch** dupa i kamieni kupa. Myslenie nie boli – zacznij !!

  3. Sobiepanie, kontrreformacja (też zaciągnięta tu przez pieprzonych Wazów na zgubę tego kraju) również swoje dołożyła.

 8. Mylisz się Sobiepanie-od ćwierć wieku zdefraudowano kilka bilionów na bzdury mniejsze i większe.
  Miałbyś za to 2000 głowic i rakiet własnej produkcji,własnej myśli bez potrzeby i zapytania NATO i jeszcze bardzo dużo by zostało.
  A tak to masz dziś Czartoryską-Niemczycką,Kulczyka-złodzieja popierających Niedudę itp. itd.
  Zauważ że położenie /nasze,wasze/ jest fatalne,chyba wiadomo z jakiego powodu-czysto geograficznego.

  1. Johnie MR – z tymi „bilionami” to Ci się mocno pokićkało. Nadto – nikt by Polsce nie pozwolił zbroić się w broń atomową lub nuklearną . To Polska domagała się przez lata „strefy bezatomowej” w naszej części Europy. O „Planie Rapackiego” zapewne nie słyszałeś – co ???Przy okazji porównaj sobie nas z Iranem – oni od lat kombinują jak się uzbroić w broń nuklearną i rakiety do jej przenoszenia. Zgadnij kto im w tym najbardziej przeszkadza. I jeszcze jedno – jest takie przysłowie – kto czym wojuje, od tego ginie. Już Ty zostaw te rakiety i głowice do nich w spokoju. Tak będzie lepiej !!!

  2. JohnMR – a w Ameryce biją Murzynów ! NAPISZ KTO TE BILIONY ZDEFRAUDOWAŁ – GDZIE I KIEDY. Pęknę ze śmiechu jak Ci Kulczyk wytoczy proces, albo ta „Czartoryska-Niemczycka”. Przymknij lepiej kłapacz i nie obsrywaj bez dowodów.

  3. JohnMR – a z liczeniem też masz kłopoty – horrendalne. Policz no nam ile by kosztowało zbudowanie 2000 głowic nuklearnych i 1000 rakiet do ich przenoszenia. Dolicz do tego koszty wybudowania fabryk zbrojeniowych – gdzie by te rakiety i głowice montowano. Budowę wyrzutni już ci daruję – rakiety można odpalić u ciebie za stodoła – prawda ? I jeszcze drobiazg – gdzie masz te kopalnie uranu albo innego paskudztwa. Bez tego to możesz swoją „głowicę” naładować grochówką i sobie odpalić – najlepiej w wychodku.

 9. Jahu – napisałeś swój najgorszy komentarz jaki czytałem na Twoim blogu. Ukraińców to najpierw „rezali” i palili Polacy – podbijając Ukrainę – przez prawie 300 lat. Potem „wyręczyli” nas w tym Ruscy. Oni maja powody aby nas nienawidzić, po równi z Ruskimi.

  1. I to jest powód, żebyśmy uczestniczyli w stawianiu ołtarzyków dziczy mordującej nasze kobiety i dzieci? Może jeszcze powinniśmy wyprowadzić się z Podkarpacia i Lubelszczyzny, bo ciężko pokrzywdzone rezuny uważają te tereny za swoje? I pomniki stawiać banderowskiej hołocie i SS-Galizien, bo przecież walczyli o wolność z tymi podłymi Polakami. Są plemiona, których nie wolno wypuszczać z klatki, bo zasrają świat swoimi prymitywnymi poglądami – muslimy islamem, Ukraińcy szowinizmem, jedni i drudzy agresją wobec wszystkiego, co się rusza.

  2. Ta jasne. Bo przecież rzeź wołyńska tylko mi się przyśniła. To do Katrzyńskiego, rzecz jasna.

  3. kamila – rzeź wołyńska wcale Ci się nie przyśniła. Ona była odwetem Ukraińców za czasy jaśniepańskie na Ukrainie. Policz ile wycięto w pień Ukraińców w ich powstaniach przeciwko RP Obojga Narodów.

  4. (Ciągle @Katrzyński). A druga wojna była odwetem Niemców za Psie Pole i Cedynię. Mam głęboko w odbytnicy, ilu Ukraińców Polacy wycięli i kiedy. Nie mam wobec Iwanów żadnych długów ani zobowiązań, skłonności do masochizmu i samobiczowania również nie i nie życzę sobie, żeby moi reprezentanci w jakikolwiek sposób wspierali zdziczałą hołotę, która w zawszonym łbie na jedno: upierdolić mi łeb po uprzednim zgwałceniu. Powinniśmy dać na mszę za Stalina za to, że po wojnie uwolnił nas od tych insektów, przesuwając granicę. W przeciwnym wypadku po 1989 mielibyśmy tu drugą Jugosławię. Nawiasem mówiąc, brak odpowiedzi na poruszoną przeze mnie kwestię Podkarpacia i Ukraińców w SS jest wymowny.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s