Najlepiej uzdrawia modlitwa

regmunt-150517-1100550

Coś się wykrusza stara kadra. Oto biskup Stefan Regmunt z powodów… zdrowotnych złożył rezygnację z urzędu biskupa diecezjalnego. Od roku 2007 jestem biskupem diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Rezygnacja została już zaakceptowana przed papę Franka.

icon-blackmotiv-200

To w sumie niepokojący sygnał. Bo wyobraźcie sobie co to będzie jak wyszystkich tych betonowych staruszków zmorzy jakaś choroba. Kto przejmie od nich ster władzy, kto tak pięknie będzie nas pouczał, kto tak będzie bredził jak oni bredzą, komu joby będziemy słać, komu dupy swe będą wystawiać klerycy i do kogo przytulać się będą spragnione miłości dzieci? Czarno to widzę.

Biskup Regmunt napisał do wiernych że musi „podjąć natychmiast stosowne leczenie“. Leczenie? Jakie leczenie? Przecież wszyscy biskupi jak leci od dawna nas/was przekonują, że nic tak skutecznie nie leczy jak modlitwa do bozi. Więc niech się biskup Regmunt modli i niech lekarzom czasu nie zajmuje i dupy nie zawraca. Poza tym zaraz ma przyjechać szaman Boszobora czy jak mu tam, na pewno biskupa wskrzesi gdyby co.