Najlepiej uzdrawia modlitwa

Coś się wykrusza stara kadra. Oto biskup Stefan Regmunt z powodów… zdrowotnych złożył rezygnację z urzędu biskupa diecezjalnego. Od roku 2007 jestem biskupem diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Rezygnacja została już zaakceptowana przed papę Franka.

icon-blackmotiv-200

To w sumie niepokojący sygnał. Bo wyobraźcie sobie co to będzie jak wyszystkich tych betonowych staruszków zmorzy jakaś choroba. Kto przejmie od nich ster władzy, kto tak pięknie będzie nas pouczał, kto tak będzie bredził jak oni bredzą, komu joby będziemy słać, komu dupy swe będą wystawiać klerycy i do kogo przytulać się będą spragnione miłości dzieci? Czarno to widzę.

Biskup Regmunt napisał do wiernych że musi „podjąć natychmiast stosowne leczenie“. Leczenie? Jakie leczenie? Przecież wszyscy biskupi jak leci od dawna nas/was przekonują, że nic tak skutecznie nie leczy jak modlitwa do bozi. Więc niech się biskup Regmunt modli i niech lekarzom czasu nie zajmuje i dupy nie zawraca. Poza tym zaraz ma przyjechać szaman Boszobora czy jak mu tam, na pewno biskupa wskrzesi gdyby co.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

3 thoughts on “Najlepiej uzdrawia modlitwa

 1. Nie martw się Jah …w odwodzie jest sporo czarnego ,,skurwysyństwa ” . Już dupą trzęsie niejaki ,,OKO ” a co , myślisz że RYDZYK to by nie chciał być jakimś prałatem czy innym biskupem ?

 2. Ludzie wierzący w jakąkolwiek religię i ich pasterze w sutannach i habitach nie powinni w ogóle korzystać z usług szpitali ani z jakiejkolwiek pomocy medycznej.
  Jest to bowiem ostentacyjne i świadome sprzeciwianie się „woli bożej”.
  Wszystko powinna załatwiać ich wiara we „wszechmogącego pana ichniego”, a nie jakaś tam nauka czy też medycyna i praktykujący ją lekarze.
  Skoro „święte księgi” wyraźnie mówią o „bożym planie”, według którego „stwórca” osobiście i dla każdego jego wyznawcy z osobna zaplanował wszystkie niedomagania, choroby i stosowne cierpienie (od zatwardzenia aż po nowotwory…), to czemu taki klecha jeden z drugim (a w ślad za nimi całe tabuny ich wiernych) z byle gównianym bólem kałduna czy złotego zęba domaga się i natychmiast otrzymuje „bezbożną” pomoc i opiekę lekarza lub szpitala…?
  Dlaczego najlepsze kliniki i najlepsi medycy dbają o zdrowie i ratują życie papieży, kardynałów i biskupów, a więc tych w religijnej hierarchii „najbliżej boga”…?
  Ciekawe, że jak ktoś jest ciężko chory lub umrze, to klecha zaraz trąbi, że to „bóg tak chciał”, a jak klechę kły załupią, to raz dwa medyka woła, o żadnej „woli boskiej” nawet nie wspominając…
  Kropią klechy kropidłami przychodnie lekarskie, szpitale i inne ośrodki stosowania nauki, wiedzy i techniki… bezlitośnie wykorzystując tępotę zapraszających i finansujących religijne gusła matołów.
  Cwaniactwo kleru i tępota ich wiernych powoduje stan państwa, w którym na troskę o podatnika, a więc i Jego zdrowie brakuje miliardów, które tymczasem z powagą, bezprawnie i bez szemrania przekazywane są do dyspozycji pasożytów i oszustów.
  Klechy i katole won od medycyny!
  Wszystkim pastuchom w koloratkach życzę, żeby ich szlag jaknajszybciej trafił.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s