Starcie dwóch gryzoni

Każdy kto rano szczęśliwie wstał, nie męczy go kac a alzheimer chwilowo odpuścił, czuje się w obowiązku napisać coś o debacie. Z poczucia przeto tego obowiązku zabieram głos krótko, bo w sumie naprawdę temat ten nieszczególnie mnie grzeje.

icon-blackmotiv-200

Rozumiem ból dupy prawicy reprezentującej tylko prawdziwych polaków (celowo z małej litery) dla której to Duda był absolutnym zwycięzcą. Nie rozumiem jedynie skąd u nich taka nagła i niespodziewana strata wzroku, słuchu i smaku. Jakaś epidemia?

Element destrukcyjny wewnątrz tej prawicy stawia co prawda na remis ze wskazaniem na Dudę, ale umówmy się, tak mogą twierdzić tylko zdrajcy i jak już dojdziemy do władzy to tych chujów przykładnie powiesimy za jaja.

Przyznam się szczerze, że ja akurat nie wiem kto wygrał i kto był ewidentnie lepszy. Sentyment (to osobista sprawa) oraz genetyczna ma niechęć do wszystkiego co śmierdzi PiSem, każe mi wskazać na Komorowskiego, ale to marne argumenty do oceny politycznej debaty. Fakt jest zaś taki, że widziałem przed sobą dwóch zmęczonych i generalnie nieciekawych facetów, z których jeden to klasyczny goguś i wymoczek,  taki wymuskany chujek powtarzający wyuczone formułki bez większego znaczenia, a drugi mało charyzmatyczny pan, który nim może padnie na ring chciał nieco pokąsać owego chujka. I mu się to nawet momentami udawało.

Zaś zupełnie na poważnie, to największym zaskoczeniem wręcz odkryciem tej debaty była… telewizja Polsat! Wyobraźcie sobie: potężny kanał komercyjny, przez prawie dziewięćdziesiąt minut bez reklam! Można? Można!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

21 thoughts on “Starcie dwóch gryzoni

 1. Gorąco polecam przeczytanie artykułu K. Łozińskiego, oraz o wyciągnięcie wniosków. To wyjątkowy artykuł, bo udokumentowany FAKTAMI!!!

  http://studioopinii.pl/krzysztof-lozinski-klamczoholizm

  ” Starcie dwóch gryzoni ” – zatytułował Gospodarz dzisiejszy ” wstępniak „.. Nie stosowałbym tu symetrii… Duda to „kłamczoholik”, dupek pisi, a po ewentualnym wyborze odsłoni : prawdziwy ryj! I będzie to ryj kaczyńskiego, macierrewicza, kamińskiego, ziobry i toruńskiego grzyba!!!!!
  Stanisław

 2. Ja osobiście nie głosowałem i nie zamierzam ! Znajomy udowodnił mi , że polak jest z zasady na tyle głupi i niezdecydowany w wyborze władzy , że dopiero jak ta władza mu przypierdoli w ryj , dopiero do niego dociera świadomość co zrobił . Innymi słowy niech by ten sklerotyczny homoseksualista Kaczyński i rządził razem z Antkiem wariatem , niech by ten głupi polak jeszcze raz przekonał się na własnej skórze co zrobił …a zanosi się na duże zmiany , chociażby z przymusowym podatkiem katastralnym po którym wszyscy co mają jakąś prywatną nieruchomość w postaci mieszkania , bekną 1% od wartości co roku . A co zrobi emeryt mający mały domek który z placem wart jest milion …? a emeryt ma 1 tys. emerytury …
  Ja jeżeli pójdę , to dam im po krzyżu i jednemu i drugiemu i będę miał czyste sumienie ….

  1. Przy czym wartość domku z placykiem będzie ustalał po uważaniu i po łapówie gminny pierdzistołek. I nagle się okaże, że pięćsetmetrowe pałacyki z kolumienkami i hektarem działki są warte pięćdziesiąt koła, a waląca się rudera z przegniłych desek cały milion, bo zaledwie o kilometr od niej leci ałtystrada, która – jak powszechnie wiadomo – zdecydowanie podnosi wartość stojących wzdłuż niej budynków mieszkalnych.

  2. Czyj to pomysł i kto chce to wdrożyć ?
   Będzie obejmował tzw. dobra kościelne ?

 3. W każdym ULU niezbędnym elementem, jest TRUTEŃ, ale z tych „jebaków” pszczółkowatych polecam Trutnia Bronka- potrafi strzelać sam ! Ps. Wiadomo kto trzyma „fuzję” młodego, i wiadomo, że ten trzymający (jarek K.) nie potrafił nawet zrobić użytku z swojej / swego ,,karabinu”, z tego wniosek- jaki nauczyciel, taki uczeń !

 4. Duda i Komorowski niczym się od siebie nie różnią.
  Obydwaj są religijnymi kołtunami i obydwaj służą temu samemu watykańskiemu okupantowi Polski identycznie jak pozostałych ośmioro kandydatów.
  Polacy w większości to tępy, religijny motłoch – naród straceńców.
  Dzięki nim po raz kolejny wybory znów wygrał pedofilski, homofobiczny, seksistowski, antysemicki i pasożytniczy kk.

  1. A jak ma być inaczej, kiedy przed samą debatą Czesław Bielecki, człowiek, niezależnie od wyznawanego nie od dziś umiłowania PIS, niewątpliwie inteligentny, serio obwieszcza wszem wobec ze studia telewizyjnego, że Polacy bez wiary katolickiej byliby tylko „bezkształtną magmą między Rosją a Niemcami”. A wiec, wypisz, wymaluj, nieco innymi słowy to samo, co wygadywał o Polsce bez Chrystusa Króla faszysta Braun. Chociaż, gwoli prawdzie, przyznać trzeba, że dla resztek zdrowego rozsądku, albo po prostu dlatego, iż pamięta jeszcze o własnym pochodzeniu, nie do końca „Prawdziwie Polskim” (przynajmniej wg standardów jego nowych kumpli), nic nie wspomniał o „żydowskim zarządzie powierniczym”.

 5. Obydwaj kandydaci nie są z mojej bajki. Niemniej jednak swoją pamięcią ogarniam epokę Władysława długomówiącego Gomułki, do którego Jarosław WolskęZbaw jest niezmiernie podobny i z wyglądu, i z mowy, i z mowy ciała, i z jedynie słusznej racji milicyjno-opresyjnej.
  Przeżywałem IV RP w poczuciu dwuletniego deja vu, którego nie chciałbym ponownie doznawać. Szlagon Bronek jest o epokę nowocześniejszy od niespełnionego politycznego epigona i neofity. Z Bronkiem nie cofniemy się do XIX wieku. Sprzyja chociażby in vitro i – mimo wszystko – trzyma bardziej kościół na dystans.
  Powrót WolskęZbawa oznacza gwałtowny powrót kościoła z butami w nasze sprawy i szyderczy śmiech Ziobry, Kamińskiego i Kaczmarka z ich ofiar. No i Bronek jednak nie wydaje się tak cyniczny i wyrachowany jak Donek Europejski czy kłamliwy jak Jarek i jego Plastuś.

  1. Mruk – tak „mniej więcej” myślę podobnie jak Ty. Pan Komorowski jednak moim zdaniem „wygrał” ta debatę-pogaduszkę. Kiedy przyparł „Dudusia” do ściany, ten schował się za sutannę JP2 i majaczył o prawach boskich i embrionach. A już całkowicie zaniemógł, kiedy miał „sprawozdawać” co tam porabiał w kancelarii Lecha Tysiącletniego i u ministra-prokuratora Zero x 2. Wydmuszka Panakaczyńskiego.

 6. Suplement do codziennych modłów „polaków”:
  1. Panie Boże Wszechmogący – od zarazy, tyfusu,dżumy, AIDS, kaczyzmu, dudaizmu i innego morowego powietrza – uchowaj nas Panie.
  2.Panie Boże Wszechmogący – spraw, aby starzy kawalerowie bezdzietni, aby żyjący w „świętym celibacie”, aby wszelkie dziewice konserwowane…tfu….konsekrowane dowiedzieli się po co to mają i ze nie służy to tylko do sikania.

 7. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! Muszę zaprotestować !!! Poważnie !!!! Idzie mi o tytuł Twojego komentarza – nazwałeś urzędującego Prezydenta RP „gryzoniem” – pospołu z p.Dudą – nieudanym wynalazku Panakaczyńskiego. Ja – przeciętny Polak i wyborca pana Komorowskiego na to stanowisko – nie życzę sobie. Nie wiem jak inni, ale ja żyję w tym kraju i chciałbym aby z większym szacunkiem odnoszono się do urzędującego prezydenta. Jak zakończy swoją działalność „na niwie” – przyjdzie czas na oceny i porównania z innymi. Dawniej, jak ktoś dokonał obrazy majestatu – zmuszany był, aby wlazł pod ławkę i…. no wiesz, co miał delikwent zrobić. „Przeciwpołożnie” do Twojego komentarza, uważam, że w tej niby „debacie” z Dudokaczyńskim wypadł znacznie korzystniej i nie chował sie za sukienkę JP2 – jak jego adwersarz. To było paskudne ! Odjęło tez mowę panu Dudowi, kiedy był zapytany – co tam wyprawiał w Kancelarii prezydenta Lecha Tysiącletniego lub kiedy był wiceministrem u pana Zero x 2. A były to bardzo istotne pytania.
  Per saldo – pan Komorowski wygrał ta debatę w bardzo przyzwoitym stylu – jak na warunki panujące w tej całej kampanii. Zrobisz Jahu co zechcesz – to Twoja sprawa, ale mnie Twój komentarz mocno zazgrzytał.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s