Daj mu palec a on za rękę chwyta

Pytam się wszystkich ewentualnych znawców tematu: a kim jest ta sucha picza Komarenko? Bo ja nie wiem i nie kojarzę.  Zakładam, że pan (?) Komarenko to jakiś artysta, ale nie każdy artysta, który z jakiś powodów zaczepił się w Polsce, chociaż na chwilę, powinien zabierać głos, w sprawach które jego akurat kompletnie nie powinny interesować.

icon-blackmotiv-200

Tak, wiem znów jadę po bandzie, tak wiem, ten Komarenko jest obywatelem polskim od 2010 roku. Ale to za mało żeby robił tu jakieś wstręty, czynił uwagi i przypierdalał się od innych. Tak jak odmawiam pełni głosu tym Polakom, którzy przez dziesiątki lat mieszkają poza Polską i polski kaleczą niczym Komarenko usiłując tu zaprowadzić swoje prawa, tak samo takim jak Komarenko, odmawiam pełni głosu w decydowaniu o losach swojej przyszywanej na ogół ojczyzny, bo nie są stąd a polski kaleczą jeszcze bardziej niż ci z Greenpointu.

Dobrze mnie zrozumcie! Ja nie jestem przeciwko przygarnianiu przez Polskę różnych życiowych rozbitków, acz jestem za tym, żeby ci życiowi rozbitkowie,  jak już tu znajdą wikt i opierunek, znali swoje miejsce w szeregu. Tylko tyle.

A w ogóle poszło o to, ze ów Komarenko zaatakował Tomasza Karolaka, nota bene też artystę. Karolak, to co prawda nie kolo z mojej bajki (o powodach przy innej okazji), ale nasz ci on a nie jakiś uciekinier z Syberii. Poza tym to rzeczywiście artysta, a nie zapiewajło z targu pod Nowym Targiem. I jak czytam,  że ów uciekinier mówi to co mówi, to mi się krew burzy i wkurw mnie ogarnia. A mówi on:

„Panie Tomaszu Karolak! Daj już Pan sobie spokój z tym nachalnym lansowaniem Bronisława Komorowskiego! W całej Polsce ludzie się z Pana śmieją. Wszyscy i tak wiedzą, że pańskie zaangażowanie ideologiczne to dopiero „Science Fiction” a 99 % to pańska gra o kasę, wpływy, dotację”.

Czyli skracając… Chuj mu do tego kogo popiera Karolak, i z jakich powodów to robi. Niewykluczone, że chodzi o kasę, wpływy lub cokolwiek innego, ale to Karolaka dylemat. Komarenko niechaj lepiej siedzi cicho i bacznie patrzy, czy aby mu się nos nie odkleja albo powieka nie odpada. Jeśli zaś ma coś do powiedzenia na temat prezydenta i chce jakiś apel ogłosić, lub się określić, to raczej niechaj gada do swoich kumpli ze szkoły w Rudnogorsku, żeby się wreszcie w łeb puknęli i przestali popierać Putina. I to mniej więcej tyle co chciałem dziś napisać.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Daj mu palec a on za rękę chwyta

 1. Przyjdzie czas przyjąć prawdziwych rozbitków z Afryki w ramach EU,to ,na każdego z tych 5,6 % nieszczęśników(owoców ideologii Ojca Ojców) przypadnie po kilka tys. euro/miesięcznie z budżetu Państwa Polskiego.

  1. Spoko wodza, szybko dadzą nogę do Niemiec, Szwecji albo innej krainy nieskończonego socjalu. W Wolsce zasiłki o wiele za niskie jak na wymagania syna króla nigeryjskiej wioski.

 2. Dyla do Niemiec,Szwecji nie dadzą,gdyż obowiązuje dla nich specjalny socjal unijny,znacznie większy aniżeli ojczysty np.dla Polaków.
  To jest kryterium i obowiązek Państwa Polskiego wobec UE.

  1. Ale na tzw. zachodzie socjal unijny i wszelki inny jest jeszcze większy. Poza tym wielu z nich ma tam od dawna rodziny (jedź do Szwecji, twój szwagier już tam jest). Zawsze też można opalonych bez solarium osadzić w Białymstoku – będą spierdalać, aż giry pogubią, niezależnie od wysokości socjalu.

 3. Wielu z tych „afrykańskich uchodźców” do Europy to wojownicy ISIS, których korzystając z tej okazji wodzowie islamskich terrorystów lokują w różnych krajach. Mają oni konkretne zadania i „misje” do spełnienia.
  Zabawne, że ten islamski „bacik” europejczycy kręcą na siebie za swoje własne pieniądze podatników krajów UE.
  I tak już zapaprane wszelką emigracyjną zbieraniną jaskiniowców kraje Europy jeszcze sobie pogorszą i to na własne życzenie i za własne pieniądze.
  Większość rządzących to jednak tępe istoty dumne z umiejętności człapania na dwóch łapach.

  1. Lewiźnie się wydaje, że w ten sposób gromadzi sobie głosy tych brudasów, które kupuje za socjal. Do czasu tak rzeczywiście będzie. Kiedy ciapactwo dorwie się do władzy (a ja wiem, że to już niedługo, sądząc po tempie, w jakim toto się mnoży), wszelkie socjalisty i zielone pierwsze pójdą pod nóż, bo poglądów takich jak ichnie islam zwyczajnie nie przewiduje.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s