Duda nie może być przykładem dla Prawdziwych Polaków

Wszelkiej maści Wolactwo rozpływa się nad wczorajszą konwencją Andrzeja Dudy. Nie ulega już najmniejszej wątpliwości, że owe Wolactwo ma już swojego ukochanego bohatera z ukochanej bajki. Zdecydowany, konsekwentny, walczący, Polak, Wolak i katolik jak się patrzy. Cóż więcej trzeba. 

icon-blackmotiv-200

Terlikowski, guru Wolactwa o skrzywieniu katolickim pisze:

„.. zaprezentował się jako wojownik, ktoś, kto jest twardy i chce walczyć. Ale nie on (choć świetny) i nawet nie kampanijny show (Platforma może zazdrościć) były najmocniejszym elementem konwencji. Wisienką na torcie stały się żona i córka.(…)  Andrzej Duda wraz z żoną i córką to uosobienie marzeń wielu młodych Polaków…”.

Ale uwaga Polacy Wolacy, nie jest tak pięknie jak na pozór się wam wydaje i jak wam wmawiają. Jak możecie towarzyszu Terlikowski mówić, że ten Duda to uosobienie marzeń młodych Polaków i nie daj boże wzór dla nich? Przecież to ściema i manipulacja. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę fakty, które czarno na białym świadczą, że Duda to nie najlepszy przykład, a w zasadzie to antyprzykład, którego broń panie boże nie należy pod żadnym pozorem naśladować.

Po pierwsze, ów Duda ma tylko jedno dziecko.

Czyż to nie  bardzo poważny błąd? To wręcz skandal. Zamiast naruchać przykładnie z piątkę bachorów, tak jak Terlikowski,  on wysilił się tylko na jedno. To wbrew istotnym interesom naszej ojczyzny, to postawa niegodna Polaka, to tchórzostwo, pójście na łatwiznę, to ukłon w stronę wygodnego, żeby nie powiedzieć hedonistycznego modelu życia, zamiast pełnego poświęceń, wyrzeczeń i  bezwarunkowego oddania się wychowaniu zastępów nowych polskich patriotów. Żeby to jeszcze syna miał… a on na córce poprzestał. Taka to tylko sanitariuszką może być, albo co najwyżej łączniczką. Poza tym cherlawa jakaś taka, nożynki jak patyczki, w teatry się bawi… Oj źle to wygląda jednym słowem. Proszę takiego modelu  pod żadnym pozorem nie naśladować.

Po drugie…, po drugie to jest jeszcze gorzej.

Bo ta żona kandydata to jest bardzo poważny problem. Spójrzcie na to tak. Wzorcowy Polak, już prawie prezydent, młody, przystojny, wychowanek Kaczyńskiego, godny jednym słowem przedstawiciel dumnego narodu polskiego, a żona… żydówka! To już Polki nie było? Nie to że mam coś przeciw, bom sam żyd i żydówki niesamowicie cenię, uważam za kobiety silne, stanowcze i urokliwe. Tylko co dla mnie złoto, to dla fanów narodowej czystości i moralnego odrodzenia co najwyżej marny tombak. Innymi słowy, co by o Braunie nie sądzić, potwierdza się jego teza, że gdzie się nie obrócisz Polaku drogi, tam nic tylko żydy, którzy knują, spiskują, dzielą i rządzą. Ich więc nie tylko kamienice, ale również – jak się okazuje – pałace. Pierwsza dama żydówką – nie kłuje was to w oczy, nie drażni narodowej dumy? Nie wystarczy wam już ta Maryja, jeszcze prezydentową  chcecie mieć z tej samej nacji? Poza tym na dokładkę, to jeszcze ten teść poeta. Lewak jak nic.

Tak być nie może, i taka postać jak Duda nie może być w żadnym wypadku wzorem dla młodych Polaków. Więc oczekuje, że Terlikowski szybko, najlepiej jeszcze dziś, wycofa się z nieprzemyślanych słów, bo to wstyd żeby katolicki publicysta tej klasy, lansował jakiegoś ciecia, który nie ma żadnego interesu by dbać o nasze, polskie interesy, bo na pasku innej nacji chodzi.

To już ten Komorowski o niebo lepszy, bo po pierwsze również nastukał piątkę dzieci, a ta piątka dzieci nastukała kolejne dzieci, tak po katolicku jak bóg i biskupi nakazali. No i żona jego też taka bardziej wyględna, pszenna i buraczana, przy dupie i przy cyckach i w ogóle taka w sobie zwarta, a nie jakaś wymuskana chuda picza, która pewnie nawet nie wie jak się prawidłowo przeżegnać.  Więc pytam się was: jak sądzicie, na kogo w tę niedzielę powinniście głosować?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

22 thoughts on “Duda nie może być przykładem dla Prawdziwych Polaków

  1. No, tu Revelu popłynąłeś. Obecna pierwsza dama też się wywodzi z tej – jak to ujął celnie jeden z komentatorów na Prawdziwie Polskim portalu (nie pamiętam już czy Wpolityce czy jakimś takim podobnym) – palestyńskiej nacji. Czyli (na co równie słusznie ów czujny Wolak zwrócił uwagę, cała ta piątka to, zgodnie z prawem mojżeszowym, najprawdziwsze żydki. Czyli, jeśli chodzi o wkład w zażydzenie naszej pięknej, prapolskiej i katolickiej ojczyzny pan Duda przyniósł Polsce szkodę pięciokrotnie mniejszą niż obecny miłościwie nam panujący. A że obu kandydatów mają na oku żydowskie małżonki, to nic dziwnego, przecież ktoś musi pilnować interesu, czyli „zarządu komisarycznego Żydów nad Polską”, co tak celnie wypunktował Braun. Tylko, dlaczego do cholery, lansuje na króla Polski żyda Chrystusa? Biada nam, biada. I znikąd ratunku.

    1. Nie tylko Komorowski , Duda , ale i Kwaśniewski nie licząc Gomółki . Cóż żydowska żona stała się obowiązującą tradycją prezydencką w Polsce . Mnie to osobiście wisi i powiewa …pizda , to pizda w każdej narodowości jednakowa .

    2. Nie sądzę bym popłynął. Komorowski, nie jest lansowany jako przykład dla polskiej, patriotycznej młodzieży. To wedle środowisk wolackich zdrajca i niegodny naśladowania sprzedawczyk narodowej sprawy. Kim i skąd jest więc jego żona nie ma żadnego znaczenia, a jeśli już to potwierdza tylko teorię zdrady. Może więc być nawet arabską katoliczka wyznania mojżeszowego. Świadomie przeto o tym nie wspominam.

  2. Duda nie może być przykładem dla nikogo , ponieważ tak obrzydliwego wazelinowego człowieczka , trudno znieść . Dla mnie jego osobowość podobna jest do ,,Krętka bladego ” , tylko ostatnio dzięki łajzie Kurskiej i Bielanowi , wycwanił się jak ten ,,Gronkowiec złocisty ” czy inna glizda ludzka , wyłażąca ze zwijającemu się z bólu dupy Kaczyńskiemu ….

  3. „Więc pytam się was: jak sądzicie, na kogo w tę niedzielę powinniście głosować?”
    Na panią Dudę?

  4. To już niestety za późno, przegapiliśmy, a przecież jedynym właściwym prezydentem byłby Terlikowski, który jest nawet mądrzejszy od Pana Boga.

  5. Eeeee…. tam !!! Karola – znaczy się Wojtyłę należy wybrać na prezydenta. Że martwy -?? Ależ skąd !!! Może być Maryja – królową Polski. Może być Jezus królem Polski – okazuje się, że może. No to ciup – Wojtyła może być przynajmniej prezydentem. Odpowiednia dyspensę wyda Watykan.

    1. W Korei Północnej po zdechu Kim Ir Sena przyjęto ustawę, zgodnie z którą est on wieczystym wodzusiem tamże. wziąwszy pod uwagę, że kult Lola Kremówy od kultu dziadzia Kima nie różni się absolutnie niczym, Kremówa spokojnie może być preziem w tutejszym bantustanie. W końcu nasz trup nie gorszy od koreańskiego.

    1. Był , ale należał do PiS-u i go Terlikowskie zżarły z głodu , bo stary i ślepy Terlikowski już sam nie wie co robi i ile …a Terlikowska stwierdziła w TV , że ona jako matka Polka może rodzić co rok bo tak karze kościół …..!

    2. A zające tak mają, że panie zającowe mogą w macicy zagnieżdzić dwa embriony. Jeden się rozwija, drugi – w postaci końcowej – już się rodzi! Kościół i rodzina terlikowskich już pracują nad tym słusznym rozwiązaniem, wobec ludzi:)))) Czyli co 4.5 miesiąca – mały terlikowski przychodzi na świat:)))
      Stanisław

  6. Żyd to Żyd-zwykle jak znajdzie frajera to gra z nim nie fair i zwykle Żyd specjalizuje się w sprzedaży pieniędzy.
    Frajerów na Świecie jest mnóstwo; 9 na 10-ciu to potencjalnych frajerów dla Żyda.
    Tak więc Żyd nie ma co narzekać.
    Żyd z Wall Street.,

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s