Hej polactwo, źle się dzieje!

No i się narobiło. Irlandia stała się pierwszym krajem na świecie, w którym małżeństwa jednopłciowe zostały zalegalizowane w referendum ogólnokrajowym referendum. Za było 62 % głosujących. Przy frekwencji przekraczającej 60%.

Powiem tak… świat związków (małżeństw) jednopłciowych, to zdecydowanie nie mój świat. Ale w sprawach społecznych i obyczajowych, w przeciwieństwie do religijnych, jestem wyjątkowo tolerancyjny i wychodzę z założenia, że niechaj każdy chodzi sobie do łóżka z kim chce i na dowolnie jakich zasadach. Jeśli ma takie ciśnienie, to niechaj pakuje się w małżeństwo, a państwo powinno mu to umożliwić.

Dla polskiego klechistanu, to oczywiście dramatycznie zła wiadomość. Cały czas z ambon i z wspierających ambony katolibskich fanzinów płynęło przesłanie, że Irlandia to przyzwoity katolicki kraj, a tu masz babo placek. Chuj nie katolicki, heretycki!

Taki wstyd! Biskup Hoser, Michalik, Gądecki… (za długo by wymieniać z nazwiska tę zgraję kutasów), już pewnie dostali sraczki i jeno patrzeć jak ruszą z natarciem. Ani chybi urodzą list pastersko-duszpasterski, w którym nakażą rodakom wiernym bogu, natychmiastowe opuszczenie Irlandii i pilny powrót do kraju, gdzie ciągle jeszcze Jezus jest królem, Braun kandydatem (byłym) a Wojtyła lokalnym bożkiem, acz z nadziejami na kolejne obsrywane przez gołębie pomniki.

Już widzę to piekło Irlandii.

Wszyscy mężowie na wyścigi porzucą swoje żony, zaś żony porzucają mężów, w dupie mając powagę i rangę świętego węzła małżeńskiego. Na wyścigi biorą sobie do łoża innych mężów, a żony inne żony, by z lubością i na złość bogu, oddawać się zaspokajaniu swoich nienaturalnych i hedonistycznych potrzeb. A biedne zasmarkane dzieci bez mamusi i bez tatusia, zostaną na łasce dobrotliwego jak zwykle kościoła, co to w miłosierdziu swym nieograniczonym, dziatki te nakarmi, napoi a jak trzeba to i przytuli, czule kołderką narywając. W zamian może trochę wykorzysta, ale niezbyt nachalnie, bo Irlandia  to nie Polska, tam kler krótko za uzdę się trzyma.

Tak to z perspektywy listu duszpasterskiego wyglądać to może. Irlandio zdradziłaś nas! To znaczy nie nas, co najwyżej niektórych nas. A król Chrystus aż się bidok spocił.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Hej polactwo, źle się dzieje!

 1. No to Irlandia powiedziała wreszcie czarnym : ” takiego wała ” 🙂
  A taka był katolicka, taka cacana, taka ” nasza ” i taki chwalebny przykład stanowiła..I wszystko się zawaliło! BRAWO!
  Stanisław

 2. Czarne będą musiały przeredagować katalog państw – godnych naśladowania. Czy wrócą do Hiszpanii gen. Franco, lub Włoch Mussoliniego?
  Stanisław

 3. Na temat ,,pedałów ” wolę nie rozmawiać , bo się brzydzę i chociaż jestem tolerancyjny …to nigdy nie zaakceptuję miłości dwóch facetów . Byłem na rybach , nic nie brało i z tej złości poszedłem zagłosować na mniejsze zło , co w moim przypadku znaczy że zagłosowałem na agenta WSI . Oczywiście skłóciłem się z dziadem pilnującym porządku z ramienia PiS-u , czego wcale nie krył ….zagłosowałem ostatni raz w życiu …chyba że zmienią ordynację wyborczą .

 4. Brzydzę się pedałami zarówno tak jak księżmi,biskupami,arcybiskupami,metropolitami,kardynałami,ojcami śwętymi itd.,natomiast nie przeszkadzają mi lesbijki i kościoły(budynki),wręcz podobają mi się i myślę że w sam raz na lesbijki się nadają (te budynki)
  Mają coś wspólnego.
  Pozdrawiam
  głupipolak

 5. Myślę, że katabasy powinny zacząć kombinować w zakresie interpretacji prawa kanonicznego. Gdyby przyjąć, że jednopłciowy związek partnerski nie jest złamaniem celibatu to byłoby to całkiem fajne wyjście dla wielu klechów. Życie osobiste mogliby sobie poukładać i robotę zachować. Na miejscu hierarchów zauważyłbym w tym szansę na prawdziwą odnowę kościoła.

 6. @JohnMR „Brzydzę się pedałami …,natomiast nie przeszkadzają mi lesbijki”. To jest stwierdzenie kogoś kto czuje się niepewny swojej seksualności i za dużo czasu spędza na wyobrażaniu sobie „jak oni to robią” i nie ma wiedzy czym jest orientacja seksualna w ogóle. Wyobraź sobie, że ktoś mógłby odczuwać obrzydzenie na myśl o tobie będącym w związku z ukochaną osobą. Pomijając seks, bo nie on jest w orientacji najważniejszy. Zwyczajnie, razem ze swoją dziewczyną stanowicie obiekt szyderstw i jesteście przedmiotem ostracyzmu. Miło by ci było?

 7. Jakie to….polskie. Po 100 kroć polskie, bądźmy wiec dumni z narodowego dobra wszak Polacy dzisiejsi to pokolenie i wychowankowie Wojtyły JPII kremufkarza. Za komuny czarna mafia siedziała cicho w kościołach wykonując swój zawód czyli modły. Ale po zmianach systemowo-politycznych wypełzła na ulice opanowując cały kraj stając się przy tym wylęgarnia pedofilii, złem, ciemięzcą, wrzodem narodowym, kleszczem pasożytującym na finansach z wszystkich podatników czyli obywateli. Podziękujmy zatem polskiemu papierzowi za stan faktyczny cofnięcia Polski do stanu sprzed 400 lat kiedy to dla głosicieli jego chrześcijańskiego przesłania i kato jebliwej religii Ziemia nasza plaska była jak nieheblowana decha o czym łgali i okłamywali swoich wyznawców przez lat 1600 !? robiąc to z premedytacja i pod kara ścięcia szafotem lub spalenia na stosie tych co mieli czelność twierdzić ze jest inaczej. Wierzmy zatem w boga i módlmy sie soczyście choć naszych synów dupy będą bolec. Taka jest cena miłości boga JPII-go i tych co Maybachami i Bentleyami spod kurii na miasto udając sie lanserke czynić.Elo!!!!!Jestem Hetero ale ci ludzie tez maja prawo wyboru miłości życia!!!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s