Sensacja! Pastylka „dzień po” nie działa! Sprawdzone!

To moja ewidentna ulubienieca. No, jedna z wielu ulubienic. Wanda Półtawska – bo o niej mowa – szczęśliwie przeżyła wybory i pośpieszyła podzielić się znami swoją nową, myślą, która z pewnością co wrażliwszych zbawi. Sorry, że zajmuję wam znów dupę jakąś sklerotyczką, ale z drugiej strony jak długo dupę można truć prezydentem elektem?

icon-blackmotiv-200

Otóż pani Wanda – jak zeznaje – spotkała nie tak dawno młodą lekarkę ze Słowacji. Nie będę wam tu opisywał szczegółowych okoliczności tego spotkania, ani dialogu godnego przynajmniej pióra Wojtyły, bo to w sumie bez znaczenia. Bowiem istota tego spotkania zamykała się jedynie w fundamentalnym pytaniu zadanym owej młodej słowackiej lekarce: „co ty w ogóle dziecino wiesz o pastylce „dzień po”?

No, nic nie wiedziła, jak łatwo się domyśleć.

Acz w sumie nie ważne jest co odpowiedział ów słowacki konował płci żeńskiej, ważna jest tylko teza Póltawskiej, którą ta ma do przekazania ludzkości. A teza jest taka, że pastylka ta, to narzędzie sztana, a jej użycie to zbrodnia. Na razie to nic sensacyjnego, bo dobrze to już znamy.

Sensacją jest zaś odkrycie pani Wandy, że ona, ta pastylka, prawdopodobnie nie działa, bo Wanda w ostatnich dwóch miesiącach kilkukrotnie ją testowała, na różne sposoby, również metoda na czopka, i zero reakcji. Nic się nie stało. Czyli wychodzi na to, że to zwykla propaganda (i spisek) firm farmaceuytycznych, które pewnie środek na kalaruchy sprzedają jako środek na zygoty. No, ale z drugiej strony jak te pastylki nie dzialają, przynajmnej na panią Wandę ni chuja nie działają, to gdzie tu grzech? I po co w takim razie ten wrzask i szum?

A ta słowacka lekarka, za parę lat jak dobrze pójdzie, będzie miała co wspominac i wnukom opowiadać (jeśli wczesniej jej nie ograbią i nie zabiją), jak to będąc „młodą lekarką” spotkała jakiegoś dziwoląga z Polski i mimo że minęło już tyle lat, ni kuta nie chwyta, o co wtedy temu dziwolagowi chodziło.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Sensacja! Pastylka „dzień po” nie działa! Sprawdzone!

 1. Podobno mafia farmaceutyczna opracowała nowy środek i to w aerozolu , który działa zabójczo na męskie plemniki ,, dzień przed ” stosunkiem ! Mafia Watykańska jest niepocieszona , bo ten aerozol zamknął im mordy w sprawie mordów nienarodzonej zygoty ….To Półtawska jeszcze żyje ? jakoś jej niespieszno do ukochanego …..

 2. Jak patrzę na zdjęcia tej mutacji genowej, to prędzej bym pomyślała, że toto ma na imię Marian albo Władysław niż Wanda. Najgłośniej przeciw transseksualistom wyje gang, w którym baby wyglądająjak robotnicy drogowi, a facie zakładają błyszczące kiecki z koronkami.

  1. kamila 789 !!! Jaki znów Marian lub Władysław – ma być Wanda, bo w Krakowie wszystko zaczyna się od Wandy i od tego,nooo….Kraka. Musi być Wanda, bo nie było by legendy. Gdyby nie było legendy, nie było by religii – bez legend ani rusz w tym interesie. Cała Biblia – to legendy, cały Nowy Testament, to legendy. Bajek i legend uczą nas od kołyski, aby wiara w nie stała się drugą naturą czlowieka. Takie ustawiczne pranie mózgu, aby przypadkiem nie zaczął samodzielnie wątpić. Jeden taki powiedział : – kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą !!!! Got mit uns !!!!

 3. Całe szczęście, że szczęśliwa Wanda wypróbowała to narzędzie szatana na sobie i stwierdziła, że nie działa. Jak nie działa, znaczy – placebo. No to o co drzeć bogobojne biskupie mordy?

  1. Mruku – to celowa robota, aby obrzydzić ta tabletkę. Znajdzie się dla niej godne zastosowanie w …polityce. Każdy prezydent elekt zażyje sobie na drugi dzień po wyborze, aby wyabortować obietnice wyborcze. Proste i skuteczne.

 4. Nic z tego nie rozumiem. Skoro Wanda próbowała na sobie i nie zaszła, to znaczy, że tabletka jest 100% skuteczna.

  1. No własnie zaszła… i tu jest problem, a w zasadzie szczescie 🙂

 5. Pierwszej damie wojtyłowego serca, radzę sprawdzić, czy tabletkę przyjęła właściwym otworem fizjologicznym? Trzeba czytać ulotki załączone do leku, szanowna Wandziu:))))
  Poza tym: w pewnym wieku to nawet ” duch święty ” nie jest w stanie zaciążyć szanownej Wandeczki. Nie ma cudów:)))
  Stanisław

  1. Stanisław – w pisaniu komentarzy są jednak pewne granice przyzwoitości, których przekraczać się nie powinno. Twój komentarz jest parszywie prostacki !!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s