Ofensywa Pislamistów w Tarnowie

Żeby nie było, iż uwziąłem się z jakiś osobistych być może powodów na radną PiS z Gdańska Kołakowską. Nie, nic z tych rzeczy. Takich pisich radnych, jest więcej, tylko że informacje o nich, a w zasadzie o ich intelektualnych ekscesach, giną w powodzi innych szokujacych na ogół informacji.

icon-blackmotiv-200

Ewentualnych językowych purystów przepraszam, bo wiem, że pojęcia „intelektualny“ i „PiS“ aboslutnie nie idą z sobą w parze, nie pasują do siebie i wzajemnie się wykluczają. Ale używam czasem słów przypadkowych w niewłaściwe wstawiając je miejsca, ze zwykłego pośpiechu, spowodowanego pisaniem przeze mnie notatek na kolanie.

Do rzeczy jednak.

Otóż „chlubą“ Tarnowa, może być pani radna Barbara Koprowska. Jak wyczytać można na stronie Tarnów.net pani pisradna krytycznie się wypowiedziała na temat pomysłu zapraszenia do miasta Marii Czubaszek i zapowiada, że będzie od teraz bardzo wnikliwą i nieustępliwą weryfikatorką zapraszanych osób.

Radnym PiS pomysł koleżanki niezwykle się spodobał, choć z jakiś tajemniczych i niezrozumiałych powodów wniosek o zablokowanie wiazdu Czubaszek do Tarnowa jednak upadł. Ale nic straconego. Bo Koprowska z kolegami i tak będzie miało co robić. Już zapowiada, że do Tarnowa wieżdżać będą tylko ci, co na to zasługują. Żadnych występów, książek, obrazów lub rzeźb degeneratów to miasto nie potrzebuje.

Radna Koprowska postuluje też, żeby z derektorowanej przez jej koleżankę biblioteki miejskiej pousuwać dzieła wątpliwe, z jakiś powodów dla Polaków obraźliwe, żeby wyciąć z półek autorów, którzy może nawet i dobrze pisali, ale źle się prowadzili i grzeszyli nieustannie myślami, czynami i wyglądem. Dzięki temu zwolni się trochę półek, pod zdecydowanie bardziej wartosciową literaturę. Chodzi o konieczność zwiększenia zakupów książek o tematyce patriotycznej, zwłaszcza tych odkłamujących historię. Wnioski zostały przyjęte jednogłośnie i z aplauzem.

Drodzy mieszkańcy Tarnowa i jego obywatele (bo to wyście wybierali sobie takich radnych), wiedzcie przeto, że teraz wszystko co będzie działo w mieście, wystawy, rapertuar kin i teatrów, koncerty, będzie musiało być zatwierdzone przez kilku dewiantów skupionych w tak zwanej Komisji Kultury i Ochrony Zabytków Rady Miejskiej. Czyli to nie wy będziecie już decydować, czy chcecie oglądać powiedzmy Hartmana czy Terlikowskiego. Wyboru za was dokona lepiej do tego przygotowana Rada, pod światłym ideowym przywództwem radej Koprowskiej (foto).

barbarakoprowska-150605-1100550

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

14 thoughts on “Ofensywa Pislamistów w Tarnowie

 1. I takim ” ududowionym ” wariatom/wariatkom , dobrowolnie, w pełni świadomi/???/ – chcemy oddać „wadzę”!
  Stanisław

  1. Stanisław – „…i takim „ududowionym” wariatom/wariatkom…..chcemy oddać władzę !….” Z tekstu wynika, że Ty to władza i nie zamierzasz jej oddać. Tak trzymaj !!! Nigdy, przenigdy nie oddaje się władzy – raz zdobytej (to z klasyków).

  2. Mam dobrą pamięć, „znawco”! I pamiętam co wyprawiał pis, kaczory, ziobry,macierewicze! I nie chcę powtórki! A jeśli polska ” większość ” władzą ich ” obdarzy ” , to dla mnie oznacza, że większość Polaków – to zwykłe: debile, katole i bezmyślne tłuki!!!! Którzy wolą bełkot plebana uznać za boski dogmat – niż samemu wysilić szare komórki!
   Czego znawcą jesteś – ” znawco” ????
   Stanisław

  3. Stanisławie – specjalizuję się w „stanisławologii”. Czytam z zapartym tchem wszystkie Twoje teksty na różnych blogach – to jest dopiero uczta duchowa. Pisz jak najwięcej !!!! I nie rób „fochów”, nie obrażaj się. Naprawdę jesteś „unikatem”.

 2. Tak , to jest przedsmak tego co się będzie działo , jak do władzy dojdą oszalałe z nienawiści PiS-mendy . Całe szczęście , że już wiadomo o tym , że Kaczyński leci na wredny ryj i na pewno nie będzie premierem , ma być ,,Szydło” prawdopodobnie facet w przebraniu .

  1. Andrea Calabrone – he…he…he… – naiwniak z Ciebie. Jakie tam „Szydło” będzie „premierem” – w życiu nie !!!! Panprezes wydał miliony na kampanię wyborczą – i teraz odda władzę Szydłu ???

 3. To całe badziewie nadaje się do odstrzału.
  Polactwo to bardzo tępy naród niczym nie różniący się od ruskiego.
  Rozmodleni jak ruski motłoch, rozpici jak ruski motłoch, znecający się nad zwierzętami jak ruski motłoch, a główny ruski homofob i myśliwy Putin właśnie z pielgrzymką u głównego pasożyta w Watykanie.

 4. Charlie Hebdo – już był taki jeden, co chciał pewien naród przeznaczyć do odstrzału i do gazu – zapomniałeś ??? A może jesteś jeszcze „pampersik” i historii w szkółce Cie nie uczono??? I co to znaczy „polactwo” – a Ty to kto ??? Hebdactwo ??? Zanim coś napiszesz postaraj się uruchomić te dwie komórki – od wchłaniania i wydalania, może ci coś przyrośnie. No i te modlitwy „Ruskich” są jakoś chętniej wysłuchiwane przez ichniego Boga. Dal „ruskim” mnogo ziemli” a polskim katolikom – jak gdyby coś „ubrał”. Ty lepiej Hebdo przejdź na „prawosławie”, będzie Ci „po puti” z Putinem.

  1. Skromności nieco, ” znawco” !
   Zamiast samozwańczo nazywać się ” znawcą ” – może lepiej, nieco skromniej napisać/użyć nicka :” mądrala „, ewentualnie: ” głupio-mądry ” ???

  2. Stanisławie – ot, czepiasz się !!! Ja Ci nie przymawiam, że używasz „nicka” Stanisław. Znam kilku „Stanisławów”, którzy są bardzo inteligentnymi ludźmi. Nie psuj mojego dobrego wrazenia o „Stanisławach”.

 5. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny et.etc.etc. !!! Włóczysz się tam gdzieś po prowincji i jakieś „radne” nam tu przedstawiasz – a to z Gdańska, a to z Tarnowa. My już „zwyczajni” – znamy to, znamy – z autopsji. O „take” radne chodziło – co to „ni be, ni me i ani kukuryku”. I klaszczą Panukaczyńskiemu. A jak ???
  My tu „w terenie” złaknieni jesteśmy wiedzy – co tam panie na szczeblach najwyższych się dzieje. W Onecie donoszą, że pan prezydent – elekt modlił się wczoraj publicznie do „Ducha Świętego” – to jest wiadomość, to jest „news” a nie jakaś tam radna – za przeproszeniem – Koprowska. Chcemy wiedzieć, czy coś prezydent-elekt wymodlił – czy też „niezbadane są wyroki boskie”. Jak „donaszają” media – pan prezydent-elekt przyjmie pierwszych „gościów” zagranicznych – premiera Kanady oraz polityka Partii Republikańskie z USA – Jeba Busha. To chcemy wiedzieć, czy na prezydenta – elekta spadną pierwsze „Jeby”, czy też będą „ręka w rękę” – bo ten Jeb jest ponoć kandydatem na kandydata.

 6. Polaczki maja takich politykuw jakich sobie wybrali. O co chodzi w tej calej napierdalance.a znawca nadaje sie do wariatkowa

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s