Aport!

Urban gdyby nie włożył kija w szprychy nie byłby sobą. I tym razem robi to co kocha, czyli wkurwia ludzi. Przynajmniej niektórych. A ponieważ nie ma żadnych politycznych upodobań, ani tym bardziej zahamowań, to dopierdala wszystkim po równo.

icon-blackmotiv-200

Filmik z hostią wywołał reakcje łatwe do przewidzenia: od totalnego zachwytu, po tatalne wkurw. Poziom agresji strony wkurwioenej jest zresztą tak duży, że gdyby podłączyć ich wszystkich, tych zazwyczaj świętojebliwych katolików, pod jakiś agregat, to oświetlili by pół Polski.

Ja Urbanowi na swój sposób sekunduję i – omen nomen – kibicuje, bo po pierwsze to mój znajomy, a po drugie nikt tak jak on w prosty a czasem prostacki sposób, nie obnaża hipokryzji naszych, w tym moich i Urbana, rodaków. Zresztą ów happening z wafelkami doskonale wpisuje się w owe lamenty o niby to hejtowaniu Dudy, na które to hejtowanie z gracją i wyjątkowym poświęceniem wydstawia Dudę jego środowisko, nagłaśniając do granic absudru absurdalne sytuacje. Chciał to ma!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Aport!

  1. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!! Powoli zbierze Ci się kolekcja zdjęć – LUDZI NA KLOPIE. Był już papa Franciszek, teraz niecnota Urban. Jak by tak do kompletu zaprezentować jeszcze Panakaczyńskiego, albo substytut – prezydenta-elekta. Niech „naród” wie jak srywają sławni ludzie. Jest to czynność – na ogól fizjologiczna, ale bywają wyjątki. Ze zdjęcia Urbana wiemy, ze „kurzy” przy tej czynności, bo widać na podorędziu popielniczkę. Piszę tak sobie – niefrasobliwe pierdoły, bo wszystkich ogarnął amok władzy i w każdej telewizorni furt o tej władzy gęgają, lub kwaczą. Trzeba przeczekać to „trzęsienie ziemi”, coś się z tego wykluje.

  2. Sobiepan. Nic się nie wykluje, dopóki młodzież nie zastąpi styropianowych i okrągłostołowych PIERDOŁ.

    1. Mruk – każdy ma prawo myśleć – co mu się podoba. Zaś na „młodzież” bym zbytnio nie liczył – jeżeli masz na myśli tą „ukukizaną”. W tym fachu jest jednak potrzebne pewne „starcze” doświadczenie.” Młody” pan Duda tez będzie miał swojego „suflera”, w wieku zblizonym do emerytalnego. Ot – taki „regent”.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s