Wredny pomysł na wrednego obywatela

W cieniu paplaniny o niespodziewanej rekonstrukcji rządu, a raczej o jego dekompozycji, skryła się nieco wstydliwa dość sprawa honorowego obywatelstwa Warszawy dla… Bronisława Wildsteina. I nie chodzi w gruncie rzeczy o to, czy Wildstein to obywatelstwo dostanie, czy też może nie dostanie, chodzi bardziej o to, kto do kurwy nędzy wpadł na tak szaleńczy pomysł, żeby w ogóle takiego chuja nominować. Otóż jak łatwo się domyśleć, chuj może być kandydatem tylko takich jak i on chujów.

icon-blackmotiv-200

Tak, za tym wrednym pomysłem stoi po prostu PiS! Decyzja o przyznaniu obywatelstwa ma zapaść na dniach, a oprócz Wildsteina, honorowymi obywatelami stolicy mają zostać też Andrzej Wajda (propozycja PO) i profesor Henryk Samsonowicz (propozycja prezydentowej Gronkiewiczowej).

Problem jest jednak taki, że ci dwaj, to chociaż wiadomo kim są i co w życiu dla Warszawy zrobili, i co w ogóle osiągnęli, tymczasem Wildstein…? Nigdzie jakoś nie udało mi wyczytać, jakimiż to wielkimi zasługami dla Warszawy ten siur się legitymuje.

wildstein-150612-1100550

Jak na razie wygląda na to, że największą zasługą Wildsteina jest to mianowicie, że – to cytat z wniosku radnych PiS – „od lat związany jest z prawicową prasą. Jest znany m.in. jako publicysta tygodników „W Sieci” i „Do Rzeczy”. Na swoim koncie ma także kilkanaście powieści i zbiory esejów“.

Sądzę że wybitne zasługi dla miasta to raczej nie są. Ale mogę oczywiście się mylić, lub nie mieć dostatecznej wiedzy. Więc jeśli ktoś z was wie coś więcej o ewentualnych zasługach Bronka, to proszę o podzielenie się tą tajemną wiedzą, a ja obiecuję, że dochowam tajemnicy i ani pary z gęby nie puszczę, bo wróg jest wszędzie i czuwa!

Jeśli niczego się nie dowiem, to uznam po prostu, że to honorowe (ewentualnie) obywatelstwo, to może być nagroda za bzdury, które z upodobaniem plótł i nadal plecie ów dekownik z Paryża, w stanie wojennym pijąc w tamtejszych bistrach wino za zdrowie tych, co w Polsce razy pałą w dupę brali i w pierdlu siedzieli.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

17 thoughts on “Wredny pomysł na wrednego obywatela

 1. O ile mnie pamięć nie myli, to jakiś zjeb (być może to samo grono zjebów co powyżej) typowało to indywiduum do nagrody im. Sacharowa 🙂

 2. Bronek w to zwykly lui a jego zaslugi dla warszawy to jego lista domniemanych kapusiow ub, czy jakos tak.

 3. Jak mnie pamięć nie myli do Bronek był zamieszany w jakiś skandal finansowy w ramach funduszy przeznaczonych dla Solidarności.

 4. Nawet nie wiem jak bym się starał , to na widok tego wrednego typa , nie mogę się opanować przed pawim …! Tak wrednej mordy nie spotyka się codziennie , chyba że w środowisku PiS-owców i innych kurew ….!

 5. Andrea. Póki co te mordy wracają, bo Tusk zajmował się ciepłą wodą w kranie a nie swoimi wyborcami. Kopaczowej zostawił taki spadek, że ręce jej opadły.

  1. I z tego opadu podyrdała do Franka z płaczem, że go kocha i że wszyscy Polacy go kochają, bo wszyscy Polacy to jedna gadzina… znaczy, rodzina. Radia z ryjem. Z rozpaczy odwołała głosowanie nad inwitrem, chociaż Polska (czyli my, podatnicy) już zaczyna płacić za brak przepisów w tej sprawie. Gdyby była choć trochę inteligentniejsza od ameby, to by zatrybiła, że wyścigu na dewocję i katoterror z pisuarnią i tak nigdy nie wygra. Ale nie jest.

 6. Bronek zrobił karierę jako kolega Pyjasa. Na tragicznej śmierci kolegi wybił się jako wybitny opozycjonista. I to koniec jego osiągnięć.

  1. Przy czym nie jest do końca jasne, jak do rzeczonego zgonu doszło. Są tacy, co twierdzą, że po pijaku, który to stan był u niego normą (a niewykluczone, że i na ostrym haju) zwyczajnie jebnął ze schodów. W co jestem skłonna uwierzyć, biorąc pod uwagę ogólny poziom swołoczy, która sama siebie mianowała „demokratyczną opozycją w PRL”.

  2. kamila789 !!! I o to chodzi, i o to chodzi z tym „Bronkiem”. Typ z pod ciemnej gwiazdy !!!

  3. Tak, to sierota po Pijasie. W związku z tym mowy nie ma, żeby Pijas zmarł śmiercią pijaka, co przecież kilkakrotnie, także w wolnej Polsce sądy udowodniły. Wyniósł był (ukradł) z IPN-u i ogłosił listy proskrypcyjne poubeckie. Z Rzepy za to wylany. Zawistnik i zakompleksiony domorosły filozof-moralista. Ponura dosyć postać.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s