Co za czasy! Jestem w stanie się zgodzić z prawicowymi oszołomami

muzułmanie-150617-1100550

 Dość tajemnicza dla mnie i mało jednak identyfikowalna organizacja pod tytułem Polish Defence League, proponuje „oswojenie“ mieszkających w Polsce muzułmanów. Chce bowiem stworzyć specjalną platformę internetową, gdzie będzie publikować zdjęcia, adresy i inne dane wyznawców islamu. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

icon-blackmotiv-200

Pomysł jest dość absurdalny i niewykonalny, z racji tego, że zabierają się za to jacyś podwórkowi amatorzy. Nie mniej wzbudza on emocje, ale głównie dlatego, że emocje i to negatywne, wzbudzają już od dłuższego czasu koledzy muzułmanie.

W tym też sensie nie do końca jestem w stanie zgodzić się z Salimem Chazbijewiczem, byłym imamem wspólnoty muzułmańskiej w Gdańsku, który wytacza tyleż ciężki co chybiony argument, że „to przypomina coś, co przed wojną znane było jako getta ławkowe dla Żydów“.

No, nie przypomina, bo o ile – w skrócie i uproszczeniu mówiąc – nienawiść do Żydów wynikała (i nadal wynika) z irracjonalnej czasem nienawiści do ściśle określonej nacji, to chęć „skatalogowania“ muzułmanów, wynika z obawy o własne bezpieczeństwo a pewnie i życie. Żydzi nie wysadzali się i nie wysadzają seryjnie w powietrze bombami, oraz również seryjnie nie pozbawiają ludzi głów z takim zapałem i radością jak czynią to muzułmanie. Sorry, to dwa różne światy panie Salim. Poza tym kto tu promuje czy proponuje getta? Mam wrażenie, że sami muzułmanie są mistrzami w tworzeniu gett na własny użytek.

Jest więc w tym pomyśle PDL coś racjonalnego.

Jak widzę kim są ci muzułmanie, co wyprawiają, jak żyją, jaką kulturę współistnienia prezentują; jak potykam się o ich średniowieczną mentalność i jak nieustanie się zastanawiam, do którego momentu ten muzułmanin to miły człowiek, a od którego już bezlitosne i nieczułe bydlę, to myślę sobie, że jednak trzeba być zapobiegliwym i dobrze by było to opisać, zmierzyć i namierzyć.

Chciałbym więc wiedzieć nie tylko ilu tych popaprańców obok mnie mieszka, jak niebezpieczne wartości prezentuje, oraz kiedy i jakiej wielkości bombę zdetonuje w centrum mojego miasta.

Stąd tak pomyślany spis ludności niekompatybilnej, trafia do mojego przekonania. Tylko wolałbym, aby zamiast nawiedzonych amatorów, odpowiednio wcześnie zajęły się tym odpowiednie służby, z odpowiednim planem działania, gdy zostanie osiagnieta pewna masa krytyczna.

Na szczęście sytuacja nie jest jeszcze bardzo groźna.

Bo na razie przynajmniej, jakiś zmasowany najazd muslemów Polsce nie grozi, choćby dlatego, że socjal jest u nas na tak chujowym poziomie, że mało który muslem skusi się na takie cymesy. Trzy niepracujące żony plus z piętnaście bachorów – kto to z tego socjalu utrzyma? No nie da się.

A poza tym wreszcie, jeśli już rozmawiamy w tych kategoriach, czyli o niebezpiecznych, religijnych zazwyczaj wariatach, to kto wie, czy nie powinna też powstać baza danych grupująca wszystkie te ścierwa (choć nieco innego wyznania), nieustanie byczące na cmentarzach, czy też baza stadionowych bandytów, nieustanie niszczących wszystko co się pod rękę nawinie i nieustanie terroryzujących wiele polskich miast. Chociaż z tego co wiem, baza kibolskich śmieci z zakazami stadionowymi istnieje, co nie zmienia postaci rzeczy, że i tak robią co chcą i wchodzą gdzie chcą, przy absolutnej bezradności policji.

Więc śmiem twierdzić, że nawet jeśli profesjonalnie spisalibyśmy wszystkich tych allahów, to i tak rozlezą się po kątach i zaczną nam tu wcześniej czy później organizować państwo islamskie. No chyba, że się jednak czegoś będziemy w stanie nauczyć, choćby obserwując żenujące na tym polu porażki sąsiadów, że się sprężymy, skrzykniemy i nie ugniemy, że polityczna poprawność ustąpi jednak miejsca trzeźwej ocenie rzeczywistości, a ta z kolei wymusi odsyłanie ich tam, gdzie będą się czuli u siebie. Nie mam nic przeciwko temu, żeby u nas czuli się obco.

muzułmanie-150617-1100550
żeby czuli się lepiej i tak jak u siebie, odeślijmy ich tam gdzie są u siebie

icon-blackmotiv-200

Uwaga! Poglądy autora nie zawsze są zgodne z poglądami użytkowników!