Co za czasy! Jestem w stanie się zgodzić z prawicowymi oszołomami

 Dość tajemnicza dla mnie i mało jednak identyfikowalna organizacja pod tytułem Polish Defence League, proponuje „oswojenie“ mieszkających w Polsce muzułmanów. Chce bowiem stworzyć specjalną platformę internetową, gdzie będzie publikować zdjęcia, adresy i inne dane wyznawców islamu. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

icon-blackmotiv-200

Pomysł jest dość absurdalny i niewykonalny, z racji tego, że zabierają się za to jacyś podwórkowi amatorzy. Nie mniej wzbudza on emocje, ale głównie dlatego, że emocje i to negatywne, wzbudzają już od dłuższego czasu koledzy muzułmanie.

W tym też sensie nie do końca jestem w stanie zgodzić się z Salimem Chazbijewiczem, byłym imamem wspólnoty muzułmańskiej w Gdańsku, który wytacza tyleż ciężki co chybiony argument, że „to przypomina coś, co przed wojną znane było jako getta ławkowe dla Żydów“.

No, nie przypomina, bo o ile – w skrócie i uproszczeniu mówiąc – nienawiść do Żydów wynikała (i nadal wynika) z irracjonalnej czasem nienawiści do ściśle określonej nacji, to chęć „skatalogowania“ muzułmanów, wynika z obawy o własne bezpieczeństwo a pewnie i życie. Żydzi nie wysadzali się i nie wysadzają seryjnie w powietrze bombami, oraz również seryjnie nie pozbawiają ludzi głów z takim zapałem i radością jak czynią to muzułmanie. Sorry, to dwa różne światy panie Salim. Poza tym kto tu promuje czy proponuje getta? Mam wrażenie, że sami muzułmanie są mistrzami w tworzeniu gett na własny użytek.

Jest więc w tym pomyśle PDL coś racjonalnego.

Jak widzę kim są ci muzułmanie, co wyprawiają, jak żyją, jaką kulturę współistnienia prezentują; jak potykam się o ich średniowieczną mentalność i jak nieustanie się zastanawiam, do którego momentu ten muzułmanin to miły człowiek, a od którego już bezlitosne i nieczułe bydlę, to myślę sobie, że jednak trzeba być zapobiegliwym i dobrze by było to opisać, zmierzyć i namierzyć.

Chciałbym więc wiedzieć nie tylko ilu tych popaprańców obok mnie mieszka, jak niebezpieczne wartości prezentuje, oraz kiedy i jakiej wielkości bombę zdetonuje w centrum mojego miasta.

Stąd tak pomyślany spis ludności niekompatybilnej, trafia do mojego przekonania. Tylko wolałbym, aby zamiast nawiedzonych amatorów, odpowiednio wcześnie zajęły się tym odpowiednie służby, z odpowiednim planem działania, gdy zostanie osiagnieta pewna masa krytyczna.

Na szczęście sytuacja nie jest jeszcze bardzo groźna.

Bo na razie przynajmniej, jakiś zmasowany najazd muslemów Polsce nie grozi, choćby dlatego, że socjal jest u nas na tak chujowym poziomie, że mało który muslem skusi się na takie cymesy. Trzy niepracujące żony plus z piętnaście bachorów – kto to z tego socjalu utrzyma? No nie da się.

A poza tym wreszcie, jeśli już rozmawiamy w tych kategoriach, czyli o niebezpiecznych, religijnych zazwyczaj wariatach, to kto wie, czy nie powinna też powstać baza danych grupująca wszystkie te ścierwa (choć nieco innego wyznania), nieustanie byczące na cmentarzach, czy też baza stadionowych bandytów, nieustanie niszczących wszystko co się pod rękę nawinie i nieustanie terroryzujących wiele polskich miast. Chociaż z tego co wiem, baza kibolskich śmieci z zakazami stadionowymi istnieje, co nie zmienia postaci rzeczy, że i tak robią co chcą i wchodzą gdzie chcą, przy absolutnej bezradności policji.

Więc śmiem twierdzić, że nawet jeśli profesjonalnie spisalibyśmy wszystkich tych allahów, to i tak rozlezą się po kątach i zaczną nam tu wcześniej czy później organizować państwo islamskie. No chyba, że się jednak czegoś będziemy w stanie nauczyć, choćby obserwując żenujące na tym polu porażki sąsiadów, że się sprężymy, skrzykniemy i nie ugniemy, że polityczna poprawność ustąpi jednak miejsca trzeźwej ocenie rzeczywistości, a ta z kolei wymusi odsyłanie ich tam, gdzie będą się czuli u siebie. Nie mam nic przeciwko temu, żeby u nas czuli się obco.

muzułmanie-150617-1100550
żeby czuli się lepiej i tak jak u siebie, odeślijmy ich tam gdzie są u siebie

icon-blackmotiv-200

Uwaga! Poglądy autora nie zawsze są zgodne z poglądami użytkowników!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

18 thoughts on “Co za czasy! Jestem w stanie się zgodzić z prawicowymi oszołomami

 1. Drogi Jahu, czuję sie troche lepiej, a i tekst jest znakomity i na czasie. Dlatego tez przyznałam Ci maksymalną ilość gwiazdek i na fejsie także polubię. To jest temat! Tak trzymać.
  Nieustannie i gorąco 😀

 2. Do wszystkich religii mam stosunek ” tomiwiszący ” 🙂
  Jednakże – to właśnie religie budzą demony, extremizmy. które są bardzo grożne i powinny być tępione już w zarodku.
  Jak każde przestępstwo. Zarówno: katolickie, taki i muzułmańskie. Jak i każde inne. Fachowcy od Allaha oraz ich ” mądrych ” ksiąg – są przeciwni wykorzystywaniu religii – do czynienia zła, propagowania okrucieństwa, krwawych mordów.
  Fanatyzm jest gorszy od faszyzmu. Zwłaszcza fanatyzm religijny.
  Należy pamiętać, że ” religia ” – to często sprawa zupełnego przypadku. Bo czyż nie było by tak, że 99 % Polaków byłoby muzułmanami, gdyby tylko i aż: urodzili się krajach, w których ta religia jest dominującą? A tak gwoli sprawiedliwości:
  Szacuje się, że ” wiara katolicka ” – na przestrzeni wieków, wymordowała kilkadziesiąt milionów ludzi. Więc należy pokornie i o tym pamiętać, a nie: szukać zła li tylko u innych, bo obcych, fanatyków:)
  Stanisław

 3. Platformiana ” wadza ” obiecywała, że nie będzie klękała przed biskupami. Prezydent – elekt duda poszerzył strefę skretynienia. On klęka przed świeckimi ” mistyczkami ” . Oto dowód, jaka ” świetlana przyszłość ” – czeka Polskę:

  1. Pani Premier Kopacz też całuje papieski pierścień. A przecież nie musi, bo reprezentuje majestat RP a nie majestat osobisty, którego nie ma.

 4. Islam powinien być zabroniony jak faszyzm. Bo też niczym się od niego nie różni. I jakem lewaczka, tak poprę każde ugrupowanie łącznie z najodleglejszą prawicą, które utrzyma tę brudną, dziką hołotę z dala od mazowieckich piaseczków.

 5. Dlaczego co raz bardziej czuję się rasistą , chociaż nie jestem ? Może dlatego , że wiem do czego zdolni są Afrykańczycy , czy inni mieszkańcy krajów Arabskich . Po prostu długo mieszkałem za granicami Polski . Oni są zagrożeniem cywilizacji i może brzmi to niezbyt ładnie , ale to jest prawda . A to że uciekają ze swoich państw , to nikt nie zna prawdy …Podobno podstępnie i w taki sposób , chcą zdobyć Europę …To jest akcja planowana od dawna i wspomagana finansowo przez ich bogaczy i różnej maści przywódców religijnych

 6. Drogi Revelku i drodzy dyskutanci. Mam jednak potężny dysonans poznawczy. W Polszcze od setek lat mieszka społeczność muzułmańska – Tatarzy – którzy na wschodnich rubieżach RP zostali osiedleni na mocy królewskich edyktów w uznaniu ich wielkich zasług na polach chwały w obronie RP (np. w już w bitwie pod Grunwaldem). Tatarzy ci w większości to herbowa szlachta powołana do tego stanu za męstwo i lojalność.

  Jakoś nie dostrzegłem u nich ciągot do współczesnego muzułmańskiego barbarzyństwa. Obyśmy jednak przy okazji nie wylali dziecka z kąpielą. Ci Tatarzy są bardziej polscy niż towarzystwo, które postuluje objęcie kontrolą współcześnie napływających muslemów.

  Zresztą, Revel, twoje postulaty, nasycone dobrymi chęciami, dają asumpt do wprowadzenia kolejnych narzędzi kamuflowanego totalitaryzmu, jakim jest współczesna demokratura – już jesteśmy poddani powszechnej korporacyjnej inwigilacji, która jest daleko groźniejsza od tej państwowej. No chyba że machniemy ręką na fakt, że jakbyśmy się nie oburzali, i tak wszyscy zainteresowani wiedzą o nas wszystko.

  1. Mruku, Tatarzy się dobrze w Polsce zasymilowali. Może dlatego, że od chwili nadania im polskiego szlachectwa (które wtedy było odpowiednikiem dzisiejszego obywatelstwa) mieli identyczne prawa i obowiązki jak pozostała szlachta – zero przywilejów, zero zasiłków, zero obchodzenia się z nimi jak z zepsutym jajem, zero wycia „rasizmfaszyzmislamofobiaaa” skretyniałego lewactwa w reakcji na nie dość czołobitny stosunek do nowych Polaków, którzy na szacunek i uznanie otoczenia musieli zasłużyć. Dzisiejsi muzułmanie, rozbestwieni przez zachodnich debili, są bezczelnie roszczeniowi i na podanie palca reagują odgryzieniem ręki. A jak spróbujesz ją wyrwać, to wylecisz w wozduch (a jak nie zdążysz, to będziesz mieć proces o wyżej wymieniony rasizmfaszyzm). To nie oni się asymilują – to my mamy się asymilować do nich. Sory Gregory, ja odmawiam. Pierwszą próbkę już mieliśmy – przybłędy z Bliskiego Wschodu, z dobrego serca wpuszczone przez Tatarów do ich meczetu w Gdańsku, odwdzięczyły się traktowaniem Tatarek per szmata (polskie Tatarki nie noszą ścier na głowie i modlą się w tym samym pomieszczeniu guślarni co mężczyźni; palestyńskie i pakistańskie pastuchy wydały im POLECENIE owijania się worami po kartoflach – stałego, nie tylko w czasie guseł – i wyganiały je na modły do jakiejś szopy na węgiel) i udzielaniem ich facetom dyrektyw co do jedynie słusznego sposobu klepania ichnich łojcynasów. Tatarów w końcu wkurw strzelił, wymienili w guślarni zamki i pogonili swołocz, ale kiedy swołoczy zrobi się milion razy tyle (a do tego zmierza polityka Jewrosojuza), będą bez szans. My też. Pamiętaj również, że Tatarów jest w Polsce kilka tysięcy. Nie wiesz, jak by się zachowywali, gdyby stanowili, powiedzmy, 10% społeczeństwa, jak we Francji czy Niemczech, które też długo nie miały z nimi problemu. Do momentu, kiedy z promila zrobił się rzeczony procent. To pisałam ja, potomkini muzułmanów (Tatarów właśnie).

 7. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! Powiedział bym tak – okazja czyni złodzieja. Wprawdzie nie zawsze ta maksyma się sprawdza, ale przeważnie tak. Po wojnie dopuszczono do władzy wielu Żydów. Tak się jakoś dziwnie składało, że lubili się sadowić w organach wymiaru sprawiedliwości, organach bezpieczeństwa i firmach handlowych. Dochodziło tam do wielu przekrętów lub nadużywania władzy a także „udupiania” Polaków. Jak nie – jak tak. Albo inny przykład. Do Wałbrzycha i innych miast Dolnego Śląska – gdzie był przemysł górniczy, sprowadzano „repatriantów”- górników polskiego pochodzenia z Francji i Belgii, obiecując im, ze tu będą rządzić. I tak było – władze cywilne objęli „Francuzi”, władze milicyjne i „bezpieki” Żydzi, zaś handel przesiedleńcy z Sambora i Borysławia. Na tym tle doszło nawet w latach 1956/57 do ruchawek etnicznych w wyniku, których większość Żydów wyemigrowała do Izraela. To są też fakty. Przed wojną w Polsce dla Żydów był na uczelniach „system ławkowy” – mieli siedzieć osobno i nie mieszać się z „jaśnie państwem”, zaś nazwanie kogoś „żydem” było normalną obelgą a nie komplementem. Jak nie – jak tak. I jedynie – o czym pisze kolega blogowy Mruk – nikt nie czepiał się „polskich Tatarów”, co wydaje się dziwne, ale jest faktem. Może dlatego, że osadzeni byli na ziemiach Najjaśniejszej na mocy edyktów królewskich. A może dlatego, ze byli doskonałymi ułanami a w tej formacji wojskowej rozkochani byli – panowie szlachta. Jeden diabeł lub jeden szejtan wie, co by się w Polsce działo, gdyby tu wpuścić tysiące emigrantów z państw islamskich. Jak wiadomo – robotni to oni nie są, czyli byli by tu u nas takimi „islamskimi Cyganami”, co to żyją w swoich „gettach” i w żaden sposób nie asymilują się z rdzenna ludnością. Zresztą – czy taka asymilacja jest możliwa w „na wskroś katolickiej Polsce” – przypuszczam, że wątpię. No to po jaki „chór” sprowadzać sobie samemu kłopoty ???

  1. Nie znam wierniejszych synów przybranej Ojczyzny niż polscy Tatarzy. No, może jeszcze kontraktowi oficerowie gruzińscy, o których piękny film „W rogatywce i tygrysiej skórze”

 8. Co tu dużo gadać. Polski nie było i nie jest stać na to aby sprowadzić z Rosji i Ukrainy potomków polskich „Sybiraków”. Kiedy ostatnio sprowadzono 180 polskich rodzin – było wiele „patriotycznego” szumu a rzeczywistość skrzeczała – nie było dla nich pracy i mieszkań. I to tylko 180 rodzin. Przestańmy się onanizować humanitaryzmem, skoro nas na to nie stać !!! Wielka Brytania, Francja, Belgia, Holandia i inne kraje zachodniej Europy miały w państwach islamskich swoje kolonie, to są z nimi „zżyci i obyci”. Przez stulecia ich eksploatowano to niech się teraz martwią nad „rekompensatą”.

 9. Znawca – dokładnie tak jak piszesz !!!!!!
  Po wojnie była wielka wędrówka ludów ze wschodu – osiedlano ich na Ziemiach Odzyskanych , skąd wysiedlono około 4 miliony Niemców. To miało jakiś sens i cel. Ale dzisiaj ?????

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s