Cyrk wokół cyrku ze sfrustrowanymi heterykami w tle

Tak, wiem, nieustanne pokazywanie hipokryzji prawactwa jest czczym i bezużytecznym zajęciem. Oni i tak się nie zmienią. Byli, są i będą debilami. Jeśli więc pokazuję kolejne przykłady ich pokrętnej głupoty, to nie po to, że się opamiętają, zmądrzeją i będzie lepiej, tylko, że flekowanie ich sprawia mi ciągle przyjemność.

icon-blackmotiv-200

Daruje sobie szczegóły sprawy, bo je znajdziecie gdziekolwiek, sformułuje jedynie parę ogólnych i na ogół złośliwych wniosków.  Chodzi o Biedronia i głośny już zakaz wjazdu do Słupska cyrku Arena. Cyrk ten, to jeden z niechlubnych reliktów historii, który z maltretowania zwierząt uczynił sztukę, i nachalnie usiłuje sprzedać ją głupawej gawiedzi.  Biedroń to zauważył i zdecydował, że za jego prezydentury, ludzie żerujący na nieszczęściu zwierząt do miasta nie wjadą. Zrobił się rejwach, pod batutą owego właśnie prawactwa.

Cyrk Arena, to jeden z niechlubnych reliktów historii, który z maltretowania zwierząt uczynił sztukę, i nachalnie usiłuje sprzedać ją głupawej gawiedzi

Dzieje się tak z dwóch powodów.

Po pierwsze prawactwo owe, jeszcze na dodatek mocno i chorobliwie katoskrętne, w dupie ma prawa zwierząt, oni nawet z ich męczenia i zabijania uczynili cnotę. Najpewniej  w odwecie za te lwy, co ich przed wiekami konsumowały z mniejszym lub większym smakiem na rzymskich arenach.

Po drugie, tak już się w tym Słupsku porobiło, że każda decyzja prezydenta, natychmiast staje się doskonałą okazją dla owego prawactwa do przypierdolenia Biedroniowi.

No wiec i teraz przypierdalają jak mogą.

Że porobił długi (choć de facto to wina poprzedników, w tym pisowskich radnych), że zdjął obrazek jakiegoś świętobliwego chuja, że przewiesił godło (Jezus Maria orłowi jeszcze korona spadnie), że zabronił rozlepiania głupawych plakatów… no szyją jak mogą jednym słowem. Szczypińska nie nadąża w drapaniu się po cipie (bo u niej rozum w tej części ciała występuje, broń boże nie w głowie). Na tej więc zasadzie z cyrku prawactwo zrobiło cyrk jeszcze większy niż cała ta pieprzona Arena.

Nie ma tu żadnych wątpliwości…

…to jest ten szczyt hipokryzji, którą nieustannie wytykam tym łajzom. Gdyby bowiem tak się zdarzyło, iż Słupskiem rządziłby jakiś jebany prawiczek, pisiorek czy inny piesek podwórkowy, karnie szkolony przez treserów z cyrku Kaczyńskiego, to decyzja by nie wpuszczać dręczycieli z Areny do miasta, byłaby ósmym cudem świata.

Prawoskrętni rozpływali by się wprost z zachwytu, jaki to wielki i ludzki pan rządzi miastem, jaki nietuzinkowy humanista i człowiek głębokich chrześcijańskich rzecz jasna zasad i uczuć, któremu los biednych i dręczonych zwierząt jest droższy od własnego nawet losu. Przy okazji by udowodnili, że ta Arena to z daleka śmierdzi nie tylko lwim i słoniowym łajnem, ale komuną przede wszystkim śmierdzi, że to pogrobowcy czerwonej hołoty i esbecji, którym dręczenie zwierząt przychodzi równie łatwo jak dręczenie kiedyś ludzi.

Tak niechybnie by było, nieszczęście polega jednak na tym, że zamiast naszego heteryka rządzi tam ich pedał, a na dodatek jest mądry, co z kolei u naszych licznych acz skrzętnie schowanych po dywanem pedałów rzadko występuje. Więc nie chodzi tu o cyrk, tylko o to w sumie, że sprawny homiś, zgrabnie i bez skrupułów prawactwo po kątach rozstawia.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Cyrk wokół cyrku ze sfrustrowanymi heterykami w tle

 1. Jeszcze tylko chwila gdy z hukiem Biedronia wyleją. Znajdzie się jakiś wyimaginowany hak. Pan prezydent podniósł głowę, a to niedopuszczalne. Trzeba go zgnoić. Długo prezydentem nie będzie 😦

 2. Problem w tym, że prawactwu do tępego łba by nie przyszło nie wpuścić do miasta cyrku z powodu dręczenia zwierząt, bo znęcanie się nad wszystkim, co żyje, to istota zabobonów, które tym ścierwom zastępują myślenie. Co innego, gdyby w cyrku występowała baba z brodą – wtedy kruchtowe wyciruchy zrobiłyby Rejtana na rogatkach, wyjąc „dżeeendeeer”.

 3. niech prawactwo odpierdoli sie od Biedronia.Zostal wybrany praworzadnie, to nawet te prawe huje moga mu naskoczyc na sam czubek kindybala.prawactwo ti jest ciemnogrud iporybstwo

 4. Nie dostaniesz tym razem odemnie pozytywnej gwiazdki bo obrażasz Gejów nazywając Ich „pedałami”.
  …a może ty jednak jesteś homofobem, bo nie pierwszy raz Ich obrażasz i właśnie tym nie różnisz się od krytykowanych przez siebie prawiczków.
  Myślałem, że jesteś fair pod każdym względem.

  1. Drogi Charlie… mam to w nosie. Od prawiczków różni mnie to, że ich toleruje a niektórych nawet lubię i za chiny nie chcę ich wysyłać do gazu, o czym nieustannie choć skrycie marzy prawica. A że nazywam po imieniu? Nie lubię po prostu jakiejś durnej politycznej i obyczajowej poprawności, czego dawałem tu liczne przykłady. Dla mnie pedał to pedał, Murzyn to Murzyn a Cygan to Cygan. Żadne tam geje, Afroamerykany czy inne Romy. Tak było zawsze tylko my tego nie chcemy z jakiś powodów pamiętać. A to że ich nazywam po staremu wcale nie oznacza że ich obrażam.

  2. Widzę “revelstein”, że jesteś wielkie panisko: tolerujesz Gejów i nawet „za chiny” do gazu już ich nie poślesz.
   W nosie mam twoją tolerancję, „łaskawco”.
   Może uzasadnisz zatem dlaczego nazywanie homoseksualistów „pedałami” jest twoim zdaniem poprawne…?
   Przecież nazwanie Murzyna Murzynem lub Cygana Cyganem ich nie obraża natomiast nazwanie homoseksualistów „pedałami” jest obraźliwe, co nie raz sądownie orzeczono.
   Czy to nie aby „polska chrześcijańska tradycja”, której świadomie hołdujesz ?
   Homofobia to dewiacja, ale na szczęście uleczalna i powinieneś z tej możliwości skorzystać.
   ……..
   LGBT nie potrzebują żadnej łaski w formie tolerancji ani żadnych kompromisów.
   LGBT potrzebują należnych Im praw…
   Mniejszości seksualnej należą się takie same prawa jakie mają wszyscy pozostali obywatele Polski i Europy.
   Są takimi samymi obywatelami i płacą takie same podatki.
   Myślałem, że jesteś człowiekiem inteligentnym i kulturalnym…

  3. Jezu, Charlie tyś jakiś kolejny nawiedzeniec.
   A juz poza wszystkim… jak już tu troche dłuzej pobędziesz, to może wychwycisz pewne niuanse. Bo jakże wiele tu przykładów, że mniej lub bardziej zgrabnie, „zapożyczam” sobie słowa tudzież ich kontekst od tych po którym z lubością jadę. A w zasadzie to nie rozumiem, po co ja w ogóle się tłumaczę…

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s