Co nam wciska panna Franciszka

Bardzo się cieszę, że papież zabiera głos w sprawie ochrony środowiska a zwłaszcza globalnego ocieplenia, choć przyznam, że brzmi to dość śmiesznie,  a sam pomysł poświęcenia temu encykliki wydaje się mocno kuriozalny. Równie dobrze mógłby perorować na temat jeszcze niższych cen w Biedronce i wyższych płac dla pielęgniarek. I tak nikt tego typu ględzenia nie bierze na poważnie.

icon-blackmotiv-200

Pewnego smaczku encyklice nadaje nieświadomie pewnie pojawiający się akcent polski. No, bo jeśli w tej swej  „zielonej encyklice” papież zwraca uwagę  na negatywne skutki produkcji energii z węgla i apeluje by z tych praktyk zrezygnować (słynna dekarbonizacja), no to wypisz wymaluj, atakuje polski węgiel, polskie złoto, polskich górników, polski narodowy interes,  czy co tam jeszcze chcecie. Jednym słowem dopierdala się chuj do Polski! Nie podoba mu się nasz polski węgiel! Do czego to doszło?

Trzeba więc czynnie zaprotestować

Trzeba powiedzieć „nie” tym próbom dyskryminowania Polski. W ramach tego protestu, wszystkie baranki boże, równo do tej pory strzyżone przez namolnych i zachłannych podwładnych pana papci, niechaj ostentacyjnie zaprzestaną chodzenia do kościoła i dawania na tacę. Niech tamci kurwa zdechną z głodu!

Niechaj ten protest poprze też obowiązkowo polski stan biskupi i niech przestanie wreszcie być stanem próżniaczym. Pora coś konkretnego zrobić dla ratowania ojczyzny, zamiast zwyczajowego pierdolenia trzy po trzy.

No, panowie, bądźcie chociaż patriotami, jak nie możecie być mężczyznami.

Nie  dość, że ten mentalny hipis z pampy, chce was oskubać z kasy, każe wam żyć za 100 złotych miesięcznie, chce wam spod dup wyrwać  luksusowe fury,  zabrać pałace i zabronić  ruchać dzieci, chce żebyście żyli jak jakieś śmietnikowe nurki, na resztkach i odpadkach, to jeszcze teraz na dodatek, chce z premedytacją zatopić waszą ojczyznę. Nie ukrywajmy, kraj dla was mlekiem i miodem spływający.

Gdzie jest przeto  biskup Gądecki, z gębą zazwyczaj pełną frazesów? Może by podjął jakieś działania, może by przekonał kierownika, że z tą dekarbonizacją to sobie winien dać siana. Albo biskup prymas Polak gdzie jest?  Polak on, czy może jednak Żyd, knujący ręka w rękę z tymi i owymi przeciwko Polsce (jak to Żyd).

Panowie, budzimy się!

Oczywiście jest też duża szansa, że przemyśleniami i encyklikami papieża, jak zwykle nikt się nie przejmie. Tak jak zawsze się nie przejmuje. Bo papież, nie tylko ten zresztą,  dużo mówi, pisze, apeluje i poucza, ale w sumie i tak wszyscy mają go w dupie. Wedle zasady: popierdoli i przestanie.

No, bo popatrzcie, czy wobec nieustanych nawoływań do życia w ubóstwie i pokorze, którykolwiek ze wspomnianych już biskupów, coś zmienił w swoim stylu bycia i tycia, coś przewartościował? No nic z tych rzeczy się nie stało. Więc spokojnie, nie będziemy się dekarbonizować, nawet gdyby papież na czubku wacka stanął. A jak się mu nie podoba, to niech abdykuje.

 Co temu papie do łba strzeliło

Tak, nad tym należy się zastanowić, po co on dupę zawraca sobie jakimś ociepleniem klimatu. To już nie ma innych problemów do rozwiązania?

Kiedy choćby rozgoni watykańską mafię pedofilską, de facto sprawującą władzę i rozdającą karty. Nie od dziś wiadomo, że jak nie jesteś pedofilem, to kariery wielkiej za Spiżową Bramą nie zrobisz. Mówi się nawet, że Franek został wybrany głosami właśnie kardynałów pedofilów, bo sądzili, że ten zahukany i zagubiony nieco argentyński księżulo, zajmie się jakimiś pierdołami, a ich zostawi w spokoju.

Jak sądzicie, dlaczego Wesołowski dwa lata już prawie bezkarny po Rzymie pomyka, popija winko, przesiaduje w kafejkach i z licealistami flirtuje? Dlatego, że nie ma przyzwolenia kamaryli, żeby swojego skazać.

A bank watykański, po uszy umoczony w pranie mafijnej kasy i robienie miliardowych interesów z mafiosami? A wspieranie jawne przez kardynałów różnych lokalnych dyktatur i przymykanie oczu na ludobójstwo, a przemyt i handel ludźmi ze znaczącym czasami udziałem owych hierarchów…

No, jest się za co po głowe drapać, a gościu, niczym Filip z konopi wyskakuje tu z jakimś globalnym ociepleniem…

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Co nam wciska panna Franciszka

 1. „Co nam wciska panna Franciszka?”

  KIT.

  PS.
  Jak się nie da załatwić, tego co ważne, załatwia się to, co dostępne.

 2. Gdybym chadzał do kościoła – ogłosiłbym strajk ” absencyjny „:) Nawet gotów byłbym wysmarować jakiś adekwatny baner i stanąć – na znak buntu – u wrót ” świontyni ” . I darłbym pysk:
  Łapy precz od polskiego węgla!
  Ale, że nie chodzę, nie używam… powiem tylko: mam ichniejsze ” encykliki ” – w dupie!
  Pozdrawiam
  Stanisław

  1. Towarzyszu Stanisławie – macie bardzo wielką dupę, bo co jakiś komentarzyk splodzicie, to wynika, że wszystko macie w dupie. Dodam Wam towarzyszu jeszcze trochę kamieni do kompletu. Siuraczka chyba jeszcze macie swojego.

  2. Jak ja zwalczałem komunę – to ty, zapewne grasowałeś jeszcze w jajeczkach szanownego tatusia. Więc, proszę – nie nazywaj mnie ” towarzyszem”, bo to strzał kulą w płot:)
   Stanisław

  3. Towarzyszu – wiem, wiem – przecież działaliśmy w tej samej POP. Byleś nieustraszonym bojownikiem o lepsza przyszłość !

  4. Stanisławie – napracowałeś się jako „redaktor dyżurny” na blogu nijakiej Elizy – aż w końcu blog ten zawiesiła. Odpuść sobie, wyjedź na urlop, odpocznij po pracy na niwie i zacznij pisać coś z sensem a nie tylko w kółko Macieju, ze Ty masz wszystkich katolików w dupie. Trybisz buraku o co biega, czy mam ci tu kawę na ławę wyłożyć ????

  5. Fakt – blog jest zawieszony – brak komentarzy i plajta !!!

 3. A gdzie są encykliki największego geniusza myśli polskiej – Boga Ojca Świętego??
  A jak się ma dekarbonizacja starego fiuta argentyńskiego do encyklik Największego umysłu Świata polskiego Einsteina moralizmu ??
  A czemu Ojciec Ojców,czy Ratzinger,czy Argentyńczyk nie napisali np. encyklik na temat poligonów atomowych ??-że to one głównie odpowiadają za zmiany klimatyczne,zachorowalność na raki,radioaktywność.
  Europa brnie w ekologie a w tej samej atmosferze od 1945 roku zdetonowano 2,5 tys ładunków jądrowych;Nevada,Atol Bikini,Kazachstan,Nw.Ziemia,Chiny(pst.Gobi)Algieria itp.
  Ładunków niejednokrotnie 400 razy(jednorazowo) większych niż Hiroshima.
  Po prostu Franciszek jest głupi i brzydki.

  1. JohnMR …z tym że jest głupi i brzydki to masz całkowitą rację , ale mimo wszystko mądrzejszy i ładniejszy od dwóch poprzednich …a ATOM , to jest dar od boga który postanowił zniszczyć swoją doświadczalną plantację i hodowlę , rękami głupków….

 4. Encyklika papieska Argentyńczyka jest antywęglowa , czyli antypolska . Skoro Papież jest antypolski , to Polska powinna być antypapieska . A skoro antypapieska , to Polska powinna wypowiedzieć konkordat i niech katole się bujają ….

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s