A na drugie imię jej Idiotka

To, że Terlikowski jest idiotą, mniej więcej wiemy i w zasadzie nie muszę w żaden sposób tego dowodzić. Wystarczy poczytać co ten debil codziennie wypisuje, dostęp do źródeł jest wolny i niczym nie skrępowany. Teraz wiemy również, a w zasadzie wiemy to już od dłuższego czasu, że idiotką i to konsekrowaną (zobowiązała się przed biskupem do bycia kretynką przez całe życie) jest również Terlikowska.

icon-blackmotiv-200

Można się tu oczywiście spierać, czy Terlikowska stała się idiotką poprzez zbyt długie przebywania z idiotą Terlikowskim, czy może jednak jest idiotką od urodzenia, co potwierdzało by starą zresztą tezę, że swój swojego zawsze znajdzie. Nie w tym jednak rzecz.

A w czym w takim razie ta rzecz?

Ano w tym, że Idiotkę Terlikowską (uznajmy, że Idiotka to jej drugie imię), zaniepokoił niewielki dron, który od strony Niemiec nadleciał nad Słubice, niosąc Polkom wczesnoporonne pastylki. Organizatorkami akcji była m.in. organizacje Women on Waves i Feminoteka, które chciały jedynie zwrócić uwagę na to, że w Polsce permanentnie łamane są prawa kobiet, w tym prawo dostępu do legalnej aborcji.

To prawda, przy czym każdy kto ma trochę oleju w głowie lekceważąco wzruszyłby na ten happening ramionami, ale nie Terlikowska. Pani Idiotka, poważnie więc pyta, czy polskie władze wyciągną konsekwencję za promocję środka dzieciobójczego?

pastylka z drona-150628-1100550
Agnieszka Olszewska prezentuje przed kamerami pigułki aborcyjne przetransportowane przez drona aborcyjnego

No więc droga Idiotko i oszołomie

Stoję na stanowisku, że państwo polskie powinno zareagować na tę hucpę z całą swoją stanowczością! Przede wszystkim należałoby jak najszybciej przerzucić nad zachodnią granicę wszystkie nasze F16, celem przechwycenia zbrodniczych dronów (nie wiadomo ile ich tam jeszcze krąży), zaś prawnicy, w szczególności zaś mecenas Hamburger (czy jakoś tak) wini oskarżyć rząd niemiecki o „promowanie terroryzmu“.

Rozumiem też, że wszystkie aktywistki, które kwiatami i chlebem witały drona, oraz na pokaz łykały pastylki, zostały już aresztowane i czekają, aż sąd wymierzy im stosowną karę za zbrodnię usiłowania zabójstwa. Potem odeśle się je do Guantanamo, bo to jest najlepsze miejsce dla terrorystów.

 Są tu też pewne niuanse

Medyczne niuanse, ale zbyt długo by o nich pisać. W skrócie, jest zdaje się róznica pomiędzy – upraszczając – usunięciem zapłodnionego jajeczka a niedopuszczeniem do jego zapłodnienia. Ale nie oczekujmy takiej wiedzy od kretynki, której stary jest patologicznym kretynem nie nadającym się nawet do leczenia (aż strach pomyśleć co wyrośnie z tych ich dzieci). Nie chcę straszyć, ale gdyby Terlikowska mogła, to z pewnością karała by wszystkich onanistów, jako winnych ciężkiej zbrodni dzieciobójstwa. Tak to wygląda niestety, czyli jest się czego bać.

Nie chce mi się już więcej na ten temat pisać i zajmować pierdołami i urojeniami pani Terlikowskiej, no bo co tu jeszcze można wymyślić, żeby wprawniej i dosłowniej opisać idiotkę?

O ile wielu kobietom tabletki wczesnoporonne mogą pomóc, o tyle Terlikowskiej żadne tabletki już nie pomogą, a jedyne co można jej zalecić, to jak najwięcej spacerów, jak najczęściej wychodzić z domu i spotykać się z dorosłymi.

No i rozwieść się czym prędzej, bo przebywanie pod jednym dachem z debilem zniweczy każdą kurację.

terlikowscy-150628-900

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

15 thoughts on “A na drugie imię jej Idiotka

 1. Kto wyrośnie Oczywiście ze przyszli prezydencji RP „Droga Dudy” tez przebiegała w rodzinie gdzie na klęczkach i w modlitwie omawiano wszystkie sprawy/pewno zakupy tez/ no i mamy Dudy.
  Wiec ida tą droga.Amen

  1. Takiego kretyńskiego portalu chyba w sieci trudno będzie znależć…Poziom rur kanalizacyjnych…Dla szczególnych debili bez cienia samodzielnego myślenia…

 2. Mnie tylko dziwi jedno , jak takie ,,coś ” działa w przestrzeni publicznej ? Jeżeli ci nienormalni , podobni mniej więcej do ludzi , zwani ,,Terlikowscy ” , są zatrudniani na etatach , zapraszani do TV , to na jakim poziomie są ci , co ich zatrudniają i zapraszają ? Czy takie osobniki jak Terlikowscy , nie powinni przebywać w odosobnieniu ze względu na szerzenie głupoty ? Czy krostowaty Terlikowski nie powinien mieć podwiązanych jajowodów , aby nie mógł płodzić debili ? Czy dzieci spłodzone przez ułomną parę Terlikowskich nie powinny być umieszczone w rodzinie zastępczej ? Jeżeli można zabrać kobiecie dzieci , ze względu jej otyłości , to tym bardziej przez ułomność umysłową rodziców …Myślę , że Terlikowscy są taką prowokacją alternatywną , aby inni myśleli i widzieli , do czego doprowadzić może kościół katolicki i ludzie którzy mu zawierzyli ….

  1. Myślisz, że Terlikowski jest dżęderę? Skoro jajowody ma… A zapraszani są dlatego, że w mendiach pracują prostytuty rzucające się do robienia loda każdemu, kto akurat rządzi. A że w Wolsce od prawie trzech dekad rządzą zboki w czarnych kiecach, to Terlichujstwo wyłazi z lodówki.

  2. „krostowaty Terlikowski” raczej ma nasieniowody, ale pewnosci nie mamy 😉

 3. Co to jest, że katolstwo jest jedno w drugie szpetne jak noc listopadowa? Dewocja stanowi reakcję na brak sukcesów społecznych wynikający z paszczurstwa?

  1. Matko i córko! Kamila, jak Ty się chujowo wyrażasz! Aż się cały zapłoniłem ze wstydu! 😦 Do piekła pójdziesz, bezbożnico jedna, w przeciwieństwie do szacownej Rodziny Terlikowskich. Oni z kopytami wszyscy pójdą do nieba, bo tam ich miejsce. A co! Usilnie zapracowali sobie na to. Nawet dzieci narobili jak głupi klusek. Swoją drogą niepotrzebnie sie nerwisz, bo zboki w czarnych kiecach i tak będą się wpieprzać z kopytami we wszystko, co się rusza. Dbaj o makijaż, a na takie joby, jak Terlikowscy nie zwracaj uwagi. 🙂

  2. Ja do piekła bardzo chętnie. Tym bardziej, że – jak wieszczą nosiciele złoconych toreb po mące – trafię tam w zajebistym towarzystwie Biedronia, Raczka i Eltona Johna (wiadomo, geje, w dodatku żaden nie cierpi z tego powodu i nie daje sobie wmówić, że jest nienormalny, kaleki i powinien się leczyć tudzież resocjalizować), a prawdopodobnie już tam jest moja śp. matka (była przeciwniczką zakazu skrobanek, acz żadnej ze swoich pięciu ciąż nie przerwała, choć w tamtych czasach można to było zrobić na zawołanie w każdym szpitalu. Ciekawe, swoją drogą, że wtedy rodziło się w Polsce kilka razy więcej dzieci niż pod obecnym świętojebliwym reżimem dostającym spazmów na dźwięk słowa „antykoncepcja”). A z makijażem u mnie nędznie – maluję się może raz na miesiąc.

  1. Wprawdzie głupota jest darem Bożym, lecz nie powinno się go nadużywać.

 4. Pan Terlikowski stworzył sobie boga na własne podobieństwo i słodkiej idiotce wcisnął ten kit bez zmrużenia okiem. U pana Terlikowskiego widoczna jest szczęśliwie przebyta śmierć mózgowa, dlatego nie należy się spodziewać z jego strony najmniejszego rozsądku.
  Zalecane (a dobrze już mu idzie) dla podtrzymania podstawowych funkcji życiowych pana Terlikowskiego:
  katorżnicze klęczenie w kościele, zapamiętałe klepanie paciorków, wpatrywanie się w bohomazy stukniętych, zapasy z prywatnymi diabłami i pogardliwe plucie na bogów innych ludzi.

 5. Ale na swojej głupocie dutki kroją jak mało kto. Przed II Wojną Światową redaktorami naczelnymi pism antysemickich bywali często Żydzi. Pecunia non olet. Ten trynd trwa i trwać mać, póki część Polactwa będzie łykać teksty antysemickie jak głupie gęsi kluski na pasztet sztrasburski.Terlikowscy przyciągają widownię, bo my lubimy oglądać dziwolągi i ten sposób dowartościowywać własne ego. Więc póki widownia napędzająca oglądalność mendiom nie pozbędzie się niskiego samopoczucia, póty Terlikowskich wszędzie będzie pełno.

 6. W katolickiej Polsce dominuje proklesze pseudo-dziennikarstwo, które z gorliwością zwykłego katomatoła realizuje polecenia swoich koloratkowych mocodawców.
  Na uwagę zasługuje fakt, że kreowani na wzorce i medialne gwiazdy polskiego dziennikarstwa ludzie to wyłącznie katolicy z rekomendacją i poparciem kleru.

  Obok starych, nawiedzonych propagandziarzy takich jak Olejnik, Pochanke, Kolenda, Durczok, Marciniak, Rymanowski, Kajdanowicz, Kraśko i Lis cała reszta to absolwenci rydzykowych i im podobnych szkółek medialnego manipulowania tępą opinią publiczną. To kler i im posłuszni poumieszczali to tałatajstwo jak implanty we wszystkich prawie mediach. Ci pseudo-dziennikarze zdewaluowali już wszystkie kryteria i pozytywne cechy oraz sens zawodu prawdziwego dziennikarza. Dzięki temu dziennikarskiemu motłochowi media przestały spełniać pozytywną rolę informacyjno-edukacyjną.

  W kraju zarządzanym według wzorca watykańskiego totalitaryzmu polskie pseudo-dziennikarstwo i media spełniają rolę ambony i tuby, z której sączą się kłamstwa, obłuda i totalna manipulacja. Zapraszanie przed kamery i mikrofony takich idiotów jak Terlikowscy, Oko, Wróbel, Kępa, Pawłowicz i im podobnych to nic innego jak świadome manipulowanie łatwowiernym społeczeństwem i jednoczesne umacnianie wladzy kleru.

  Tacy dziennikarze jak wymienieni wyżej i takie media jak „tefałeny”, TVP i im podobne wspólnie z watykańskim klerem, „opus dei” i wybranymi spośród katolickiego motłochu politykami na wszystkich szczeblach władzy ustawodawczej i wykonawczej są sprawcami faktu, że dziś Polska to religijny grajdoł w środku Europy, a 90% jej społeczeństwa to tępy, nawiedzony, rozpity i okrutny motłoch, któremu do szczęścia potrzebny jest tylko kościół, wódka i zagrycha.
  Takie „dziennikarstwo” z główną „przeoryszą” M.Olejnik na czele ma w tym swój olbrzymi udział.

  ps.
  Dla społecznego dobra i w obronie praw dzieci narodzonych Terlikowski powinien być wykastrowany, a Terlikowska wyjałowiona.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s