A na drugie imię jej Idiotka

terlikowska-150628-1100550

To, że Terlikowski jest idiotą, mniej więcej wiemy i w zasadzie nie muszę w żaden sposób tego dowodzić. Wystarczy poczytać co ten debil codziennie wypisuje, dostęp do źródeł jest wolny i niczym nie skrępowany. Teraz wiemy również, a w zasadzie wiemy to już od dłuższego czasu, że idiotką i to konsekrowaną (zobowiązała się przed biskupem do bycia kretynką przez całe życie) jest również Terlikowska.

icon-blackmotiv-200

Można się tu oczywiście spierać, czy Terlikowska stała się idiotką poprzez zbyt długie przebywania z idiotą Terlikowskim, czy może jednak jest idiotką od urodzenia, co potwierdzało by starą zresztą tezę, że swój swojego zawsze znajdzie. Nie w tym jednak rzecz.

A w czym w takim razie ta rzecz?

Ano w tym, że Idiotkę Terlikowską (uznajmy, że Idiotka to jej drugie imię), zaniepokoił niewielki dron, który od strony Niemiec nadleciał nad Słubice, niosąc Polkom wczesnoporonne pastylki. Organizatorkami akcji była m.in. organizacje Women on Waves i Feminoteka, które chciały jedynie zwrócić uwagę na to, że w Polsce permanentnie łamane są prawa kobiet, w tym prawo dostępu do legalnej aborcji.

To prawda, przy czym każdy kto ma trochę oleju w głowie lekceważąco wzruszyłby na ten happening ramionami, ale nie Terlikowska. Pani Idiotka, poważnie więc pyta, czy polskie władze wyciągną konsekwencję za promocję środka dzieciobójczego?

pastylka z drona-150628-1100550
Agnieszka Olszewska prezentuje przed kamerami pigułki aborcyjne przetransportowane przez drona aborcyjnego

No więc droga Idiotko i oszołomie

Stoję na stanowisku, że państwo polskie powinno zareagować na tę hucpę z całą swoją stanowczością! Przede wszystkim należałoby jak najszybciej przerzucić nad zachodnią granicę wszystkie nasze F16, celem przechwycenia zbrodniczych dronów (nie wiadomo ile ich tam jeszcze krąży), zaś prawnicy, w szczególności zaś mecenas Hamburger (czy jakoś tak) wini oskarżyć rząd niemiecki o „promowanie terroryzmu“.

Rozumiem też, że wszystkie aktywistki, które kwiatami i chlebem witały drona, oraz na pokaz łykały pastylki, zostały już aresztowane i czekają, aż sąd wymierzy im stosowną karę za zbrodnię usiłowania zabójstwa. Potem odeśle się je do Guantanamo, bo to jest najlepsze miejsce dla terrorystów.

 Są tu też pewne niuanse

Medyczne niuanse, ale zbyt długo by o nich pisać. W skrócie, jest zdaje się róznica pomiędzy – upraszczając – usunięciem zapłodnionego jajeczka a niedopuszczeniem do jego zapłodnienia. Ale nie oczekujmy takiej wiedzy od kretynki, której stary jest patologicznym kretynem nie nadającym się nawet do leczenia (aż strach pomyśleć co wyrośnie z tych ich dzieci). Nie chcę straszyć, ale gdyby Terlikowska mogła, to z pewnością karała by wszystkich onanistów, jako winnych ciężkiej zbrodni dzieciobójstwa. Tak to wygląda niestety, czyli jest się czego bać.

Nie chce mi się już więcej na ten temat pisać i zajmować pierdołami i urojeniami pani Terlikowskiej, no bo co tu jeszcze można wymyślić, żeby wprawniej i dosłowniej opisać idiotkę?

O ile wielu kobietom tabletki wczesnoporonne mogą pomóc, o tyle Terlikowskiej żadne tabletki już nie pomogą, a jedyne co można jej zalecić, to jak najwięcej spacerów, jak najczęściej wychodzić z domu i spotykać się z dorosłymi.

No i rozwieść się czym prędzej, bo przebywanie pod jednym dachem z debilem zniweczy każdą kurację.

terlikowscy-150628-900