Świat się kończy, zaczyna się horror

Byłbym pewnie daleki od stwierdzenia że świat się kończy, ale możliwe, że kończy się pewna polityczna epoka. No bo ludzie, jeśli Waldemar Pawlak wprost już mówi, że ma w dupie PSL czyli ZSL i że dalszą swą polityczną karierę nie wiążę już z tą partią to jest to jakiś przewrót, porównywalny niemal z przewrotem kopernikańskim.

icon-blackmotiv-200

Ale żarty na bok, bo generalnie jest raczej smutno. Smutne jest to mianowicie, że ten – jak zwykłem go nazywać – syntezator mowy I generacji, nie zamierza uwolnić nas od swej deprymującej obecności. I naprawdę chuj mnie obchodzi, czy ten polityczny zabytek, będzie dalej w polityce z ramienia PSL, ZSL, czy czegokolwiek innego. Najistotniejsze jest, że – niestety – będzie.

Powiedzmy sobie szczerze, kolega Pawlak w świecie polityki to mniej więcej to samo, co komputer Atarii w środowisku produktów Apple. Nie przystaje już do niczego i nikomu nie jest potrzebny.

Teraz ten antyk, celuje w senat i co jest kolejnym argumentem na rzecz rozpędzenia tej izby starców i nieudaczników na cztery wiatry.

Dobry panie boże przeto, jeśli istniejesz – a jednorazowo i wyjątkowo dla dobra tej notatki, jestem w stanie uznać, że istniejesz – to zrób coś proszę. Odpuść sobie chłopie, miej litość, udowodnij że jesteś mężczyzną z jajami a nie miękkim niebieskim fiutkiem, nie każ już nas dalej, zrób coś z tym Pawlakiem, senatem, w ogóle zrób coś. Cokolwiek!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Świat się kończy, zaczyna się horror

 1. Z Pawlaka chłopka roztropka , przez 25 lat zrobił się cwaniaczek pierwszej wody .Zdążył poumieszczać podobnych kumpli cwaniaczków w interesach zagranicznych i zawsze ma gdzie iść na dobrą posadkę …ostatnio coś mówił o Chinach …teraz to on ma PSL w dupie …

 2. Wzorcowy przykład Polskiego Polityka w nawiązaniu do trafnego rysunku w jednym z pierwszych numerów NIE, i podpisanym: Polityka Polska.

  ps. rysunek przedstawiał rozdziawione damskie krocze 🙂

 3. Mimo wielu prób udawania Filipa wyskakującego z konopii,ciągle zaskakują nas przykłady „zaistnienia” na rynku mendialnym kolejnych OMF polityków.Jako iż mamy sławetny sezon ogórkowy (nic wspólnego z p.Ogórek) ,a raczej trudno się spodziewać,żeby ktoś jeszcze pamiętał poczwarę Zegrzyńską,więc do końca sierpnia musimy „trawić” kolejne myśli wybrane (z kontekstu)
  wszelkiego autoramentu nieudaczników.Dla których jest to ostatnia szansa na zaistnienie.Ciekawy
  jestem czy dożyję czasów w których znajdzie się jakaś odważna inaczej aktorka i powie w czasie
  najwyższej oglądalności,że oto etos składamy do lamusa i mamy szansę na normalną Polskę. Może znajdzie się też chwila dla polityków nie skażonych przez importowane doktryny a mających IQ> 100 i własny rozum.Rozumiem,że jest to marzenie ściętej głowy,ale może jeszcze nie jest za późno.Co prawda jeszcze nie jesteśmy Grecją,ale już nasi co mądrzejsi przodkowie mówili; nie śmiej się dziadku z czyjegoś upadku.Zwłaszcza,że kapitał obecnie już czycha na następną ofiarę
  mając kilka wagonów makulatury made in FED na zbyciu.I nawet jeśli pod koniec roku „wygrany” PiS uchwali zbudowanie kilkunastu złotych cielców,może nas spotkać niemiła niespodzianka.
  Niestety ale ostatnia.Szkoda,że o.Dyrektor czyta wyłącznie Nowy Testament,bo mógłby Prezesowi
  polecić wyjątek ze Starego opowiadający o tym jak skończyli (kiedyś) bałwochwalcy.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s