Niespodziewany obrońca cywilizacji

Jak mówią wiarolubni, pańska łaska na pstrym koniu jeździ. A chodzi mi w tym przypadku o Izrael. Nie ma chyba państwa bardziej nienawidzonego,zwłaszcza wśród polskich katolików i antysemitów. No, bo Izrael to Żydzi, a Żydzi jak wiadomo zamordowali Chrystusa, Polaka spod Wadowic. Poza tym – zostawiając historię na boku – jak można do tego państwa mieć szacunek, nie wspomnę o sympatii, kiedy to państwo w tak straszny sposób gnębi tych biednych Palestyńczyków. Oni tacy dobrzy, a reżim żydowski taki straszny.

icon-blackmotiv-200

Ale oto nastąpił przełom. Przełom jest dość zaskakujący, acz na swój sposób zrozumiały. Oto w ubiegłym tygodniu, na południowy Izrael spadły rakiety wystrzelone z Synaju. Do ataku przyznała się bliskowschodnia delegatura państwa islamskiego, które dodatkowo odgraża się, że to dopiero początek, bo w planach mają w ogóle likwidację Izraela. Żydzi długo się nie ociągali, postawili armie w tamtym rejonie w stan podwyższonej gotowości i powiedzieli, że albo ktoś szybko zrobi porządek na tym Synaju, albo jak nie będzie chętnego, to oni mają doświadczenie w sprzątaniu i wiedzą co trzeba zrobić.

W polskiej prasie katoprawicowej, zawsze atakującej Żydów i Izrael choćby za to, że w ogóle są, pojawiły się głosy… aprobaty. Nikt na razie jeszcze nie napisał co prawda, że Izrael w sytuacji jaka jest na Bliskim Wschodzie to może jedyna i może też ostatnia nadzieja białych, ale deklaracja taka jest blisko a objawy oświecenia wyraźne. Głos nadziei brzmi mniej więcej tak:

„No, wy jebane arabusy i pierdoleni islamiści, zaatakowaliście Izrael, więc teraz miejcie się na baczności. Bo oni nie przebaczają, i teraz dobiorą się do waszych brudnych dup. Wasz koniec jest bliski, bo na straży cywilizacji stoi Izrael!“.

Tak to mniej więcej w skrócie wygląda, choć oczywiście język jest nieco bardziej dyplomatyczny. Prawda, że ciekawa przemiana? Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Jak tak dalej pójdzie, a Izrael czołgami przejedzie się po Synaju i wydusi pluskwy, to będzie w antysemickiej Polsce, najbardziej ukochanym państwem, i dozgonnym sojusznikiem. I w dupie nagle będziemy mieli także tych biednych i uciskanych Palestyńczyków, wychodząc z założenia, że im więcej wyeliminuje ich Izrael, tym mnie ich wysadzi się w powietrze, być może także na naszej ulicy. Co oczywiście jest na swój sposób dobrą wiadomością.

A poza tym jakieś strasznie chwiejne są te poglądy prawicy. Co mały wietrzyk zawieje to natychmiast się zmieniają. Łopoczą niczym flagi na wietrze. No, bo powiedzcie szczerze, czy jeszcze wczoraj przypuszczaliście, że Izrael to takie solidne i godne szacunku państwo?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Niespodziewany obrońca cywilizacji

 1. Polscy świętojebliwi alkoholicy zbratają się nawet z żydkami, żeby im tylko pijackich hoteli z all-inclusive nie pozamykali.

 2. Cóż. Katolicka miłość na pstrym koniu jeździ. Żyd z potężną giwerą w porównaniu z islamistą podcinającym gardła, to jednak nasz Mosiek. Wszak chroni nas przed szachidami. Dlatego nasze miłosierdzie wobec uciekinierów z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki takie wybiórcze jest.

 3. Tylko muszą to zrobić delikatnie , aby przypadkiem nie nadwyrężyć wcześniej zrabowanych przez USA terenów roponośnych . W końcu nie po to zabili Husajna i Kadafiego , aby im teraz byle Mosiek wchodził w maliny ….A z drugiej strony jak najbardziej jestem za tym aby islamistom i ich ajatollahom , poprzywiązywać po granacie do jajec i wyciągnąć zawleczkę …

 4. Od dawna mówiłam, że brak (jeszcze) kalifatu w Europie zawdzięczamy Żydom trzymającym brudasów za ich islamskie psycholskie ryła. Oraz że zatęsknimy za Ickami, kiedy za ścianę wprowadzi się Ahmed.

 5. A mnie to to wszystko skłania do wniosku, że świat bez religii i oszołomów religiami porażonych – byłby lepszym, a na pewno mądrzejszym….
  Stanisław

 6. Czarny usa idiota jest wszyskiemu winy. Oni potrzebuja najwiecej ropy dlatego rospuscili te chamskie islamskie ciemniactwo.

 7. Zwolennikom przyjmowania do Polski uchodźców islamskich proponuję posłuchać co na ten temat ma do powiedzenia dzwoniący do telewizyjnego studia już przyjęty przez cywilizowaną Szwecję muzułmanin:

  Muzułmanin dzwoni do telewizji czyli miłosierdzie według islamu.

  ps:
  „Polityka multi-kulti nigdzie się nie sprawdziła, bo pod płaszczykiem kultury była promocja kultu, czyli promocja państwa wielowyznaniowego. Odpowiedzią nie jest państwo jednowyznaniowe zdominowane przez KK i koncepcja tożsamości narodowo-katolickiej, tylko świeckie, neutralne światopoglądowo państwo przestrzegające standardów praw człowieka (w tym praw kobiet) i uniwersalnych wartości.”
  /N.Sankari/

  1. Nóż się w kieszeni otwiera, a te brukselskie mendoweszki nadal noszą czarne okulary. Każą przyjmować te insekty, rzekomo uciekające skutkiem prześladowań, które sami sobie sprokurowali.

 8. Polska jest w większości: ksenofobiczna, zamknięta, nacjonalistyczna… a na straży tych ewidentnych wad – stoi nasz ” umiłowany ” kościół.
  Dlatego zagrożenie islamizacją – uważam – za drugoplanowe, wobec perspektywy rządów , w niedalekiej przyszłości – ciemniactwa katolskiego!
  Silne, świeckie i nowoczesne państwo – to jedyne lekarstwo na wszelkie religijne paranoje, w tym te, które mogłyby nastąpić w wydaniu szaleńców innych wiar!
  Jakoś nie przekonuje mnie , że ” odtrutką ” – na fanatyzm islamski może być: ugruntowany , polski katolicyzm! Polski katolicyzm – jest zagrożeniem, jak każdy fanatyzm religijny! Czekają nas mroczne lata, nie ze względu na zagrożenie państwem islamskim, ale… czekającymi nas – prawdopodobnie – rządami fanatyków katolickich! Którzy chcą wszystkich przerobić na swoją modłę i… tu NICZYM się nie różnią od dzikusów z importu!
  Stanisław

  1. Pełna zgoda „Stanisławie”.
   Wszystkie religie i ich kościoły to cywilizacja zła, śmierci i wielkie niebezpieczeństwo dla świata.
   Religie powodują międzyludzkie konflikty, społeczne niepokoje, wojny, terroryzm, tworzą zło i nienawiść do wszystkich i wszystkiego, co nie mieści się w religijnych dogmatach i głowach religiantów.
   Kler bezkarnie nawołuje z ambon kościelnych i medialnych do łamania konstytucyjnego prawa, do nienawiści mniejszości, do antysemityzmu, do homofobii, uczy nienawiści do kobiet, dzieci i zwierząt, nakazuje bić, znęcać się i zabijać oraz uczy mnóstwa innych złych rzeczy.
   Religie powodują w ludziach uczucia strachu, własnej niemocy i bezradności, a więc mentalnego zniewolenia.
   Religie są przyczyną depresji, samobójstw i kryzysów.
   Kler bezkarnie gwałci dzieci fizycznie i psychicznie indoktrynując je i molestując w szkołach i w kościołach.
   Ci handlarze religijnych bajek bezkarnie pasożytują na całych narodach i państwach, bezlitośnie wykorzystując tępotę i naiwność swoich wiernych, którzy zapewniają im stały dobrobyt, próżniacze bogactwo i przywileje.
   Mentalne i materialne ubóstwo społeczeństwa to także wina religii i kleru, co w Polsce widać bardzo wyraźnie biorąc pod uwagę miliardy przeznaczane rok w rok kościołowi przez rządzących pachołków Watykanu (rząd, sejm i senat oraz władze lokalne miast i wsi) z pieniędzy podatników (ponad 10 miliardów rocznie), zamiast na cele poprawy życia społeczeństwa i jego najbiedniejszej części.
   Religie blokują rozwój nauki, wiedzy i samodzielnego, racjonalnego myślenia.
   To jest działalność pod każdym względem przestępcza i tylko w krajach wyznaniowych takich jak na przykład Polska uważana za jedynie słuszną, pozytywną i dobrą przez tępych, religijnie zindoktrynowanych ludzi i cwaniaków na wszystkich szczeblach władzy od Prezydenta do Sołtysa.
   Wszystkie religie powinny byc zdelegalizowane i zakazane.
   Dopiero wtedy na Ziemi nastąpi pokój oraz poszanowanie praw ludzi i zwierząt.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s