Miejcie się na baczności

Nie dalej jak wczoraj prezydent Komorowski odznaczył amerykańskiego ambasadora Mulla Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, a już z tego powodu robi się afera. Bo drodzy Państwo umówmy się, jak Komorowski kogoś nagradza, to nie wróży to niczego dobrego, bo wiadomo kogo on nagradza i dlaczego.

icon-blackmotiv-200

Ambasador medal dostał – jak podkreślono w komunikacie – za zasługi dla przyjaźni polsko-amerykańskiej, z całego okresu służby w Polsce. Czyż nie brzmi to podejrzanie? Przede wszystkim sprawdźcie kogo do tej pory ten Komorowski nagradzał. Sami agenci lub ludzi w jakiś tajemniczy i niejasny sposób zasłużeni dla Systemu. Tak, moi mili, nie dla Polski tylko dla Systemu!

Nic więc dziwnego, że środowiska głęboko patriotyczne, za pomocą posłusznych i nielicznych już polskich mediów, dają oto jasny sygnał, że trzeba się będzie temu dobrze przyjrzeć i zweryfikować, czy aby słusznie ten amdasador dostał ów krzyż. Już tylko niecały miesiąc pozostał do przejęcia włądzy przez pana Jaśnie Prezydenta Dudę. Wszystkie wnioski wtedy przenalizujemy, nagrodzonych przesłuchamy, słuszność nadania zweryfikujemy, odpowiednie cele w odpowiednim standardzie przygotujemy. Tym tym którzy zaś byli na tyle naiwni, że z rąk Komorowskiego przyjmowali jakie zaszczyty, dobrze razdzę: miejcie się na baczności.

icon-blackmotiv-200

[wszystkie informacje zawarte na tej stronie mogą zawierać elementy zmyślone i nie do końca prawdziwe, albo w ogóle nieprawdziwe. Zalecana jest przeto ostrożność i czytanie ze zrozumieniem. Jeśli ten wpis ci się podobał, możesz lajknąć fanpejdż strony na Fejsbuku]

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “Miejcie się na baczności

  1. Wiadomo, podejrzany typ. Dodatkowo agent CIA a CIA ściśle współpracowała z WSI. Agenci nagradzają agentów. 🙂

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s