Komunikat w sprawie Kusej Pokusy, czyli pocztówki z wakacji na plaży

Nie ulega żadnej, najmniejszej nawet wątpliwości, że lato jest w pełni. I to po pierwsze. Po drugie zaś, trzeba by w jakiś aktywny sposób zaprotestować przeciwko próbom wyeliminowania z naszych plaż wszelkich nagości, nawet skrytej pod „budzącym moralne wątpliwości“ kostiumem kąpielowym.

icon-blackmotiv-200

Jako genderysta zaznaczam jednocześnie, że uwaga ta dotyczy zarówno pań (z pewnych powodów mi bliższych) jak i panów (z pewnych powodów mi obojętnych). Oświadczam przeto, że od dziś do końca wakacji, kącik z Kusą Pokusą zostaje zamknięty, zaś w jego miejscu zamieszczać będziemy pocztówki z wakacji pod tytułem

„Lato wszędzie czyli Pokusa na plaży“.

Zainteresowanych informuję, iż istnieje możliwość zamieszczania tutaj waszych prywatnych zdjęć, pod warunkiem wszak, że je nam przyślecie, oraz że będą odpowiednio atrakcyjne. Koniec komunikatu.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Komunikat w sprawie Kusej Pokusy, czyli pocztówki z wakacji na plaży

 1. Wakacyjne Pozdrowienia dla Arcybiskupa i Nuncjusza Wesołowskiego na OIOM-ie.
  Apel Jasnogórski i Czuwanie nad Zdrowiem Nuncjusza o godz.21.

 2. Proponuję, żeby przy łożu boleści arcypedofila Wesołowskiego modliły się same dzieci.
  Ozdrowienie gwarantowane.

  1. Dziś cały dzień kuriewne polskie media, podawały informację o ” boleściach ” wesołowskiego, z taką czułością i empatią, że mało pawia nie puściłem!
   Takie oto przesłanie im zadedykowałem: Oby wasze dzieci były tymi, które ta katolicka kreatura i pospolita świnia – krzywdziła…!!!
   Przepraszam świnie:)
   Stanisław

 3. Łonego czasu ” niemoralni moralizatorzy ” w czarnych sukniach apelowali i postulowali, aby w hipermarketach stworzyć – oczywiście na koszt inwestora – obowiązkowe miejsca modlitewne, czyli inaczej mówiąc – kaplice:)
  Bo jak ktoś – nagle – poczuje potrzebę pomamrotania, właśnie w supermarkecie – to niby gdzie ma to uczynić? Kible są, a o kaplicach zapomniano:(((
  Twórczą myśl sukienkowych rozszerzę na plaże…
  A jakby tam postawić takie budki z krzyżykiem – przenośne i na zimę demontowane? Takie modlitewne ” oazy „, stanowiące tamę wobec rozpusty i sodomii – nagich, plażujących ciał?
  A i… jakieś procesje pomiędzy golasami można by urządzać, z żarliwą modlitwą: żeby udaru dostali, a przynajmniej jakiegoś czerniaka. Szybko by się okazało, że problem pokus na plaży już jest rozwiązany, bo mało kto wytrzymałby …
  Zatem: miłych plażowych pokus – póki moje pomysły / tfu/ nie zostaną zrealizowane:)))
  Stanisław

 4. Chodziłem swego czasu z towarzyszką Senyszyn do jednej szkoły. Ta lewacka bladź, też antyklerykalna dostała zupełnego bzika :(((
  Po wywaleniu z PE wariuje jak Środa… Na komunię dałem synowi zegarek, teraz dałbym Nowakowi :)))
  Stanisław

  1. Jak zwykle – jakaś menda katolska mnie ” podrabia „:) Nie stać ciebie na samodzielne wpisy???
   Stanisław

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s