Szykuje nam się pisodżihad

Lato w pełni, do jesieni równie daleko jak do rozpoczęcia domniemanego procesu pedofila arcybiskupa Wesołowskiego,  a brać pisowsko-propisowska już dzieli skórę na niedźwiedziu. Nie dalej jak przedwczoraj uciekinier z ZSL/PSL Wojciechowski, zapowiedział rozliczenie po zdobyciu władzy wymiaru sprawiedliwości za skandaliczny wyrok wydany na patriotę Kamińskiego. Minęło parę godzin a ujawnił się następny ochotnik rozliczeń.

icon-blackmotiv-200

Ów ochotnik nazywa się Marcin Wolski. Niezorientowanym w meandrach życia towarzyskiego wyjaśniam, że Wolski to taki grafoman, uważający się za pisarza i satyryka, kolega Janka Pietrzaka i podobnie jak i on żenująco mało śmieszna pierdoła.

Zacytujmy pana Wolskiego:

„Uczciwie powiem, że sytuacja w TVP interesuje mnie niczym malowanie barierek na Titanicu (…) ponieważ wiadomo, że prędzej czy później po jesiennych wyborach nie ma prawa istnieć ani ta KRRiT ani ta Telewizja w obecnym kształcie.  (…) Uważam, że jeśli PiS i Ruch Kukiza uzyskają większość konstytucyjną, nie będzie żadnego problemu z pozbyciem się takich ludzi”.

Jednak choroba władzy i syndrom permanentnego niedorżnięcia, to wyjątkowo ciężkie przypadłości, tym cięższe im w bardziej słusznym wieku jest pacjent. Na to samo doskwiera również wspomnianemu tu Pietrzakowi.

Obaj panowie cierpią niesłuchanie, że ich durnych, żenująco nie śmiesznych kawałków i dowcipasków, nie chce ani pokazywać ani drukować kompletnie nikt. Nawet organizacja taka jak TVP,  organizacja słynąca i znana z tego, iż pokazuje każdą szmatę i każdego intelektualnego niedojebka i niedorozwoja, mimo wszystko unika eksponowania wspomnianych tu panów, dochodząc do słusznego wniosku, że są jednak jakieś granice obciachu i przyzwoitości.

Nic więc dziwnego, że Wolski (i Pietrzak) zionie jadem, pluje trującą śliną i po to tylko liże dupę Kaczyńskiemu, że jak już ten (hipotetycznie) zdobędzie tę władze, to pozwoli  Wolskiemu na osobiste poderżnięcie gardeł paru woroniczowym decydentom winnym temu iż Wolski czuje się niekomfortowo.

Szykuje się nam przeto pisodżihad, organizowany przez ewidentnych przymułów czyli przygłupów, którzy tym tylko różnią się od tych debili z Arabii, że jeszcze nie biegają po ulicach w brudnych ręcznikach na łbie. Choć w tym łbie myśli wyjątkowo brudne się gnieżdżą.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Szykuje nam się pisodżihad

 1. A w „kuściele”… kolejny ” cud „, nad cudami!
  Wesołowski wyzdrowiał! Był na oiom-e, dziś już zdrów, znowu krąży po Watykanie:)
  Jeśli wyznaczą jakiś kolejny termin rozprawy… bandzior znów się ” rozchoruje „:(
  Pisowskie szambo-nurki już drepczą nożętami, nie mogąc się doczekać ” rozliczeń „! To prawda, jak i to:
  Że P.O. zasłużyło sobie na to – w pełni. Bo… dlaczego nie ukarała winnych zbrodni IV RP? Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę. Zwłaszcza w polityce!
  Stanisław

  1. Cud uzdrowienia Nuncjusza za wstawiennictwem Ojca Świętego,Ojców Pedofilów !!!
   ….i Apelu Jasnogórskiego….

 2. Jednak myślę że PiS do władzy nie dojdzie . Przecież w Polsce są porządni ludzie …A jak dojdzie , to będzie przejebane …Może człowiek wtedy przestanie interesować się polityką i zacznie nadrabiać zaległości książkowe … Miałem kiedyś w młodości okazję , gdzieś tak przed maturą , być na obozie harcerskim pod Olsztynkiem , razem z niejakim Wolskim . Gdybym wiedział co z niego wyrośnie , to pewnie bym go udusił gdzieś w krzakach , tylko że wtedy był nawet zabawny i napisał historię obozu wierszem , nawet nieźle . Potem się zeszmacił … A ciekawe dlaczego PO , nie rozlicza PiS-u za największą aferę finansową zwaną ,,SKOKI ” …3 miliardy znikły gdzieś na Kajmanach ….

 3. A wiesz Andrea, że ja też jakoś nie wierzę aby PiS-owcy wygrali jesienne wybory do Sejmu. Przesolili w tych obietnicach wyborczych i to mocno. Każdy kto ma głowę nie tylko do noszenia kapelusza, potrafi zrozumieć, że nabierają go na plewy. Z tym sadzaniem do pierdla, też na kminili. Aktualnie około 25 tysięcy skazanych oczekuje na wolne miejsce w celi, bo więzienia są przepełnione do granic absurdu. To gdzie tych nowych posadzą – na Stadionie Narodowym ????To jest takie granie na najniższych instynktach u ich elektoratu i chęć odwetu, za lata klęsk wyborczych. Na przykładzie Grecji – przekonali się, że Unią Europejską nie da się pomiatać i wycyckiwać z pieniędzy – bezkarnie. Trzeba oddać, co się przeputało. Po upałach politycznych przyjdzie ochłodzenie nastrojów – już to widać. Zresztą obserwuj wodza – ma co raz częstsze „występy” przed „cedzitkiem” – zaczyna się denerwować, ze coś tu „kuźwa” nie gra, mimo, że on akompaniuje na „dudach”. Widać, że „episkopalni” też sobie policzyli te gruszki na wierzbie i „cóś” im się nie zgadza. Spoko !!!!

 4. Nie lubię tego wiecznie młodego staruszka z zezem rozbieżnym. Ględzi jak wesoły Ferdek i końca ględzeniu nie ma. Zupełnie jak u Pietrzaka, który w wieku stu lat gada slangiem młodzieży z ubiegłego stulecia. Głowa myśli, że młoda, a ciało strupieszało. Przez to wrażenia estetyczne są całkiem fatalne. Starość jednak nie jest samokrytyczna, stąd jest śmieszna i godna politowania, gdy pcha dupę na piedestał.

 5. Nie chodzi o wsadzanie do pudła, wystarczy że pozbawią ich na 10 lat praw publicznych co aby w przyszłości nie zagrażali….

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s