Ten pierdziel przechodzi na nasze pełne utrzymanie

LEAD Technologies Inc. V1.01 LEAD Technologies Inc. V1.01

To jest zarówno wiadomość dobra jak i zdecydowanie zła. Ksenofobiczne bydle wreszcie idzie na emeryturę (czytaj na nasze utrzymanie, niestety) i być może zejdzie wreszcie z naszych oczu (to dobre). Ale z drugiej strony życie towarzysko-polityczne nieco na tym straci, bo ten gość miał wyjątkowy talent rozśmieszania nas do łez. Na szczęście ma paru godnych następców.

icon-blackmotiv-200

Tak, moi mili to prawda. Biskup Józef Michalik odchodzi na emeryturę.  A ponieważ my jako społeczeństwo, z naszych podatków wyciąganych nam z gardła przez izby skarbowe, utrzymujemy cały ten kościół, więc to my finansujemy również emerycki byt tego pierdziela.

A będziemy utrzymywać nie byle kogo.

Pierdziel ów bowiem zasłynął wieloma spektakularnymi akcjami. Przede wszystkim zwolnieniem policjanta, który wykonując swoje obowiązki, próbował ukarać biskupa za rażące przekroczenie przepisów drogowych.

Potem też nie było lepiej, choć śmiesznie było jak najbardziej. Michalik zażarcie bronił księdza pedofila z Tylawy, przy okazji zaszczuwając pokrzywdzoną rodzinę.  Maksyma o „lgnących dzieciach”, to już klasyka, zapewniająca Michalikowi nieśmiertelność, przy okazji idealnie współgra ona z inną złotą myślą biskupa, czyli  „pedofilia w Kościele jest również winą rozwiedzionych rodziców i agresywnych feministek”.

Osobiście bardzo mnie ujęło mnie też:

„Nie możemy się godzić na zło i milczeć, ilekroć deptane jest prawo Boże, nawet pod pozorem legalności”;

„Traktowanie wiary jako sprawy drugorzędnej jest zubożeniem człowieka i cofaniem go wyłącznie do wymiaru biologicznego”;

„Bójcie się wykształconych, a nieprostych serc, bo to jest zagrożenie”

Nie żal wam przeto, że ta pierdoła idzie w odstawkę? Nie silcie się na odpowiedź.

Na emeryturze (raz jeszcze podkreślam: hojnej i przez was/nas fundowanej), pan Michalik dalej będzie mógł pierdolić trzy po trzy, czyli co mu ślina na jęzor przyniesie. Już wcześniej zademonstrował to emerytowany biskup Pieronek. Gadał i gada jeszcze głupiej niż przed emeryturą. Dlaczego w przypadku Michalika miałoby być inaczej?