Ten pierdziel przechodzi na nasze pełne utrzymanie

To jest zarówno wiadomość dobra jak i zdecydowanie zła. Ksenofobiczne bydle wreszcie idzie na emeryturę (czytaj na nasze utrzymanie, niestety) i być może zejdzie wreszcie z naszych oczu (to dobre). Ale z drugiej strony życie towarzysko-polityczne nieco na tym straci, bo ten gość miał wyjątkowy talent rozśmieszania nas do łez. Na szczęście ma paru godnych następców.

icon-blackmotiv-200

Tak, moi mili to prawda. Biskup Józef Michalik odchodzi na emeryturę.  A ponieważ my jako społeczeństwo, z naszych podatków wyciąganych nam z gardła przez izby skarbowe, utrzymujemy cały ten kościół, więc to my finansujemy również emerycki byt tego pierdziela.

A będziemy utrzymywać nie byle kogo.

Pierdziel ów bowiem zasłynął wieloma spektakularnymi akcjami. Przede wszystkim zwolnieniem policjanta, który wykonując swoje obowiązki, próbował ukarać biskupa za rażące przekroczenie przepisów drogowych.

Potem też nie było lepiej, choć śmiesznie było jak najbardziej. Michalik zażarcie bronił księdza pedofila z Tylawy, przy okazji zaszczuwając pokrzywdzoną rodzinę.  Maksyma o „lgnących dzieciach”, to już klasyka, zapewniająca Michalikowi nieśmiertelność, przy okazji idealnie współgra ona z inną złotą myślą biskupa, czyli  „pedofilia w Kościele jest również winą rozwiedzionych rodziców i agresywnych feministek”.

Osobiście bardzo mnie ujęło mnie też:

„Nie możemy się godzić na zło i milczeć, ilekroć deptane jest prawo Boże, nawet pod pozorem legalności”;

„Traktowanie wiary jako sprawy drugorzędnej jest zubożeniem człowieka i cofaniem go wyłącznie do wymiaru biologicznego”;

„Bójcie się wykształconych, a nieprostych serc, bo to jest zagrożenie”

Nie żal wam przeto, że ta pierdoła idzie w odstawkę? Nie silcie się na odpowiedź.

Na emeryturze (raz jeszcze podkreślam: hojnej i przez was/nas fundowanej), pan Michalik dalej będzie mógł pierdolić trzy po trzy, czyli co mu ślina na jęzor przyniesie. Już wcześniej zademonstrował to emerytowany biskup Pieronek. Gadał i gada jeszcze głupiej niż przed emeryturą. Dlaczego w przypadku Michalika miałoby być inaczej?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Ten pierdziel przechodzi na nasze pełne utrzymanie

  1. „Ten pierdziel przechodzi na nasze utrzymanie” – nigdzie nie przechodzi, cały czas jest na naszym utrzymaniu.

  2. Chociaż jestem wyzbyty jakiejkolwiek wiary , oprócz wiary w siebie , to jestem gotów przeżegnać się , [——] …oczywiście jak będę potrafił …Mówię w ten sposób , ponieważ jako już nieliczny normalny nieogłupiały wiarą człowiek , darzę wszystkich zboczeńców w sutannach głęboką pogardą i nienawiścią . Marzy mi się stos …ogromny , a na nim skwierczące , zdeformowane ciała hierarchów …

  3. Otumaniony religią i kościelnym kadzidłem polski motłoch finansowanie kleru uważa za swój obowiązek i „tysiącletnią tradycję”.
    To tępe społeczeństwo bardzo lubi żyć pod ciężkim buciorem jakiegoś okupanta czego dowodem jest rok 1989 kiedy to spod „czerwonego”- moskiewskiego wleźli pod „czarnego” – watykańskiego.
    Dziś Polska to religijny grajdoł w środku Europy, a 90% jej społeczeństwa to tępy, nawiedzony, rozpity i okrutny motłoch, któremu do szczęścia potrzebny jest tylko kościół, wódka i zagrycha.

  4. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! A jednak drgnęło coś w tej zastoinie episkopalnej. Odchodzą purpuraci z pana Wojtyłowego nadania, którzy uważali się za ekstra klasę – bo to przecież sam JP II ich nobilitował swoją „świętą” ręką. Jak mi się zdaje – w przyszłym roku odejdą ostatni diecezjalni władcy i „wojewodowie dusz” a także współtwórcy obecnego konkordatu. Czy będzie normalniej ??? Może trochę tak, ale przecież „tryndy” wieją z Watykanu – dopóki tam będzie „opoka”, nie wiele się zmieni. A w Watykanie – praktycznie wszystko po staremu. Podrygi papy Franciszka miały stworzyć pozory „rewolucji” i dziejowych przemian – tym czasem wszystko po staremu. Trwa trwanie.

  5. No ten durny machlik to lotr nad lotry. On nigdzie nie przechodzi wy wszyscy go caly czas utrzymujecie. Nic ujac nic dodac i tak do usranej smierci tych czarnych drani pedpfilow.

  6. w tytule było o bydlaku prosiłbym o nie ubliżanie bydłu bo na tą czarną zarazę nie ma określenia

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s