Jezus pokazał im fucka a oni to kupili

W tych dniach miało miejsce wydarzenie niezwykłe. Była to XXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Ciemą Dziurę, w mitologii katolickiej zwaną też pod nazwą Jasna Góra. W zasadzie to nie wspominał bym o tym wydarzeniu, gdyby nie jeden istotny fakt, który właśnie tę pielgrzymkę uczynił tak niezwykłą.

icon-blackmotiv-200

To było niewiarygodne – podkreślają naoczni świadkowie. Ponieważ po pierwsze nie jestem godzien opisywania tej niezwykłości, a po drugie po prostu nie starcza mi warsztatu by oddać niezwykłość zjawiska, posłużę się obszernym, poetyckim cytatem za pewnym katolickim z krwi i kości publikatorem.

„Pod wały klasztoru przybyło tysiące pielgrzymów z kraju i zagranicy, którzy dziękowali za toruńską rozgłośnię. Podczas homilii (…) pielgrzymi dostąpili szczególnej łaski. Na niebie, wokół słońca, ukazał się znak tęczy. Na niebie utrzymywała się ona do końca udzielania Komunii Świętej. To zjawisko poruszyło pielgrzymów. Podczas całej pielgrzymki czuć było tę radość, która biła z serc pielgrzymów. Ale znak tęczy, który pojawił się podczas Komunii św., był czymś wyjątkowym. Niewiarygodne uczucie, które znałem wcześniej tylko z opowieści – powiedział Piotr Szymański.“

No tak to właśnie moi mili wyglądało.

Jestem do głębi wzruszony, acz nieco też zaskoczony. Bo przede wszystkim, jeśli dobrze czytam rzeczywistość, Polak katolik i to jeszcze taki katolik jak radiomaryjny, powinien być zbulwersowany znakiem tęczy gdziekolwiek on się pojawi. Obojętnie czy na niebie tak jak w Czestochowie, czy może na ziemi, tak jak w Warszawie na pewnym placu. Proszę Państwa, tęcza to przecież bez dwóch zdań pedalski znak i całe to zebrane do kupy w Ciemnej Dziurze towarzystwo, dokładnie tak uważa. Więc skąd do kurwy nędzy nagle taka przemiana, skąd ta niezdrowa fascynacja tęczą?

To po pierwsze.

A po drugie…

Jeśli już traktować to ukazanie się tęczy za jakiś znak i przesłanie, to zgódźmy się bezdyskusyjnie, że jest to czytelny i jednoznaczny znak przekazany wiernym pancernym przez Chrystusa.

Jestem gejem – mówi Jezus – i przekazuję wam ten znak tęczy, byście mieli szacunek do wszystkich innych gejów tak jak i – mniemam – do mnie macie.

Tylko dlaczego tym pijanym wiarą matołom nikt tego nie wytłumaczył?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

13 thoughts on “Jezus pokazał im fucka a oni to kupili

 1. Jak tęcza się ” pojawi ” wokół słońca i to …. nad Czarną Górą – to jest cudowny akt łaski. Jak ją ustawili Warszawie… to jest: symbolem ” pedalstwa”, kurewstwa, gendera, i siedmiu plag egipskich… Czy ci katole są normalni?
  Ale… my tu ” gadu – gadu „, a:
  Na Stadionie Narodowym, staraniem światłego i umiłowanego epidiaskopu – wylądował właśnie ” wielki katolicki czarownik „, z Afryki.
  Boshobora – mu, już nawiedzał naszą ” światłą ‚ Ojczyznę i wypędzał diabła oraz uzdrawiał. Za jedyne 50 zł , od łebka… O ilości uzdrowieńców media nie wspominają…
  Będzie ” wypraszał”, żeby Komorowski nie podpisał ustawy o zapłodnieniu pozaustrojowym. Na stadionie:
  Awangarda – postępu, nowoczesności i ci, którzy będą nam Polskę ” budowali „… Radujmy się – bracia i siostry! Idzie NOWE!
  Stanisław

  1. Bo tęczę prawdziwą i katolicką wyczarowuje tylko Bozia. A ta z placu to taka hybryda wieży Babel i złotego cielca, przez którą ludzie mają czelność sugerować że miłość dwóch dorosłych osób może być dla kogoś równie istotna a może i ważniejsza, niż nieskończone miłosierdzie złośliwego bożka pogody obdarowującego hojnie rakiem, zespołem Downa, zezem, osteoporozą czy zespołem Treachera-Collinsa.

  1. Msza dziękczynna za ten Cud zostanie odprawiona pod Tęczą na Placu Zbawiciela.

 2. Toś mnie uradował: Że użyję ulubionego zwrotu prawdziwych Wolaków „Pedalska tęcza” na pielgrzymce Radia Maryja na Jasnej Górze. To zaprawdę szczególny znak. Gdy poczują kolejny (pieczenie w odbycie i ciepły oddech na plecach) może to oznaczać, że stoi za nimi „prawdziwy mężczyzna” wiedzący, że w seksie od tyłu najważniejsze jest, by być z tyłu.
  No i „Ciało Chrystusa” pod tęczą nabiera innego znaczenia!

 3. Do piszących tutaj wolackich homofobów, którzy przy każdej nadarzającej się okazji i pod byle pretekstem demonstrują swoją fobię:
  Ubliżając i „zaglądając do łóżek” Gejom nie różnicie się niczym od pedofilskiego kleru, który identycznie się zachowuje.
  Homofobia to dewiacja i należy ją leczyć.
  Przy odpowiednio wczesnym zdiagnozowaniu i dobrej woli pacjenta choroba jest uleczalna, a więc marsz przygłupy do psychiatrów leczyć się.

 4. Trudno ten znak nazwać tęczą , ponieważ prawdziwa tęcza to wygląda jak na pl. Zbawiciela w Warszawie . A ten znak , czyli wielokolorowy okrąg , to owszem znak od boga , ale tylko konkretnie dla Tadzia Rydzyka …Chodzi o to że bóg ma już dość przekrętów toruńskiego złodzieja i tym znakiem mówi mu , że jak nie przestaniesz kraść , to powiem kto jest twoim ojcem prawdziwym . Bo według Tadzia , jego ojciec zmarł w obozie zagłady , owszem prawda , tylko trzy lata wcześniej zanim się Tadzio urodził …pewne jest to , że Tadzio urodził się 9 miesięcy po tym , jak miejsce urodzenia Tadzia zostało oswobodzone przez Armię Czerwoną …Cóż ojca się nie wybiera , ale czerwonoarmista mógł sobie gwałcić co chciał …no i nie na darmo Tadzio ma czerwoną gwiazdę na dupie wypaloną …są tacy co widzą w niej gwiazdę Dawida ….

 5. W Internecie znalazłem bardzo dobrą radę, którą dedykuję wszystkim wierzącym wolakom:
  cyt: „Każdy, kto wierzy w kreacjonizm, w „niepokalane poczęcie”, w Jezusa, w „zmartwychwstanie”, w jakieś „niebo” i „piekło”, w gadającego węża, łażenie po powierzchni wody oraz w faceta, będącego nie tylko synem swojej matki (Maryi) i jednocześnie jej partnerem seksualnym, ale także swoim ojcem – bogiem występującym w trzech osobach, który sam siebie zesłał na Ziemię jako Jezusa, sam siebie skazał na ukrzyżowanie, żeby samego siebie „przebłagać”, sam siebie zabrał do „nieba” oraz każdy, kto praktykuje zjadanie ciała swojego urojonego boga i picie jego krwi
  ….powinien niezwłocznie skorzystać z porady ateistycznego psychiatry.

  Wszystkie religie, które wymyślili cwaniacy do manipulowania i kontroli prymitywnymi ludźmi to obraza rozumu i mentalne oraz fizyczne zniewolenie, a „biblia” to kiepski, ociekający krwią oraz pełen okrucieństwa i przemocy horror.
  W 21 wieku wierzyć w urojonego boga i religijne bajki i jeszcze szczycić się tym publicznie to straszny obciach.”

  1. Tak się jakoś dziwnie składa, że po Jezusie – postaci najważniejszej w religii katolickiej – nie pozostał nawet najmniejszy MATERIALNY okruch jego istnienia. KOMPLETNIE NIC – nawet włos z brody.Wszystko to są legendy i baśnie – tworzone, pisane i opowiadane wiele lat po jego śmierci. Przy tym – Jezus – nie był twórcą religii katolickiej – NIGDY. Był reformatorem religii hebrajskiej i buntownikiem przeciwko rzymskiej okupacji Izraela. ZA TO GO UKRZYŻOWALI, bo Rzym TAKĄ karę stosował wobec buntowników – powszechnie a nie tylko w Izraelu !!!

  2. Był kapłanem żydowskim – skoro nauczał w żydowskich świątyniach (synagogach). To znaczy, że umiał pisać i czytać. DLACZEGO NIC NIE NAPISAŁ z tego – czego nauczał !!!!

 6. Halo (gr. hálos, „tarcza słoneczna”) – zjawisko optyczne zachodzące w atmosferze ziemskiej obserwowane wokół tarczy słonecznej lub księżycowej. Jest to świetlisty, biały lub zawierający kolory tęczy (wewnątrz czerwony, fioletowy na zewnątrz), pierścień widoczny wokół słońca lub księżyca. Zjawisko wywołane jest załamaniem na kryształach lodu i odbiciem wewnątrz kryształów lodu znajdujących się w chmurach pierzastych piętra wysokiego (cirrostratus) lub we mgle lodowej. Różne rodzaje kryształów lodowych, możliwych ustawień w powietrzu i dróg optycznych w kryształach sprawia, że występuje wiele efektów halo.

 7. Dla wszystkich religii księgi znak tęczy jest znakiem przyjaźni Boga i ludzi. Patrz Stary Testament, fragment o potopie… To właśnie jest katolickie rozumienie tęczy. Przewrotnie ktoś na jakimś placu podkłada pod ten znak ideologię niezgodna z duchem narodu polskiego, którego od wieków szczycil się z bycia ostoją chrześcijaństwa…. Ignorancja autora świadczy o braku podstawowej znajomości historii religii a inteligentny człowiek nie wypowiada się na tematy na których się nie zna… Chociażby z szacunku dla tych dla których religia jest wartością a nie oznaką średniowiecza….

  1. Katoliczko wolska Moniko.
   Twierdzisz, że Polska szczyci się mianem ostoi chrześcijaństwa…
   To żaden zaszczyt kobito. To wielki wstyd ponieważ wszystkie religie i ich kościoły to cywilizacja zła i śmierci.
   Wypowiadaj się więc wyłącznie w swoim imieniu.
   W 21 wieku wierzyć w urojonego boga i religijne bajki i jeszcze szczycić się tym publicznie to straszny obciach.
   Nie domagaj się tolerancji dla głupoty czyli braku umiejętności logicznego, samodzielnego myślenia.
   …….
   Myślę, że niewłaściwa interpretacja słowa “tolerancja” ma katastrofalny wręcz wpływ na postrzeganie tego wszystkiego, co wolaków w ich katolickim kraju otacza.
   Tolerować bowiem to według mnie trzeba psoty małego dziecka lub pieska czy kotka, ale w ważnych sprawach takich jak walka z religijnym ogłupianiem i ciemnotą (religia w państwowych przedszkolach i szkołach), z religijnym zacofaniem w każdej dziedzinie życia kraju i jego mieszkańców oraz obecnością i podporządkowaniem klerowi i religii wszystkich organów władzy (np. sądownictwo, gdzie sprawiedliwość kończy się przed drzwiami kościołów) nie można być tolerancyjnym aż do granic prawnego i konstytucyjnego absurdu.
   Działalność kościołów szerzących swoje religijne bajki o urojonym bogu to oszukańczy proceder prawnie w Polsce dozwolony i bezkarnie przez pasożytujący i pedofilujący kler kk uprawiany wśród wiernego mu społeczeństwa.
   Obowiązkiem każdej dbającej o dobro społeczeństwa władzy ustawodawczej i wykonawczej jest sprzeciwiać się takiej szkodliwej społecznie organizacji, nie tolerować jej, nie dzielić się z nią władzą, nie popierać i nie finansować jej z pieniędzy podatników.
   Nie jestem tolerancyjny dla zła i głupoty.
   …….
   Wolskiej Monice oraz jej „siostrom i braciom w wierze” dedykuję poniższy link:
   TWOJA WIARA TO ZART
   „…jeśli jesteś osobą religijną i przychodzi ci do głowy żądać więcej szacunku dla swoich wierzeń zechciej wziąć pod uwagę, że Ty i Twoja religia już teraz otrzymujecie więcej szacunku, niż na to zasługujecie.”
   / Pat Condell /

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s