Jezus pokazał im fucka a oni to kupili

tecza-150718-1100550

W tych dniach miało miejsce wydarzenie niezwykłe. Była to XXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Ciemą Dziurę, w mitologii katolickiej zwaną też pod nazwą Jasna Góra. W zasadzie to nie wspominał bym o tym wydarzeniu, gdyby nie jeden istotny fakt, który właśnie tę pielgrzymkę uczynił tak niezwykłą.

icon-blackmotiv-200

To było niewiarygodne – podkreślają naoczni świadkowie. Ponieważ po pierwsze nie jestem godzien opisywania tej niezwykłości, a po drugie po prostu nie starcza mi warsztatu by oddać niezwykłość zjawiska, posłużę się obszernym, poetyckim cytatem za pewnym katolickim z krwi i kości publikatorem.

„Pod wały klasztoru przybyło tysiące pielgrzymów z kraju i zagranicy, którzy dziękowali za toruńską rozgłośnię. Podczas homilii (…) pielgrzymi dostąpili szczególnej łaski. Na niebie, wokół słońca, ukazał się znak tęczy. Na niebie utrzymywała się ona do końca udzielania Komunii Świętej. To zjawisko poruszyło pielgrzymów. Podczas całej pielgrzymki czuć było tę radość, która biła z serc pielgrzymów. Ale znak tęczy, który pojawił się podczas Komunii św., był czymś wyjątkowym. Niewiarygodne uczucie, które znałem wcześniej tylko z opowieści – powiedział Piotr Szymański.“

No tak to właśnie moi mili wyglądało.

Jestem do głębi wzruszony, acz nieco też zaskoczony. Bo przede wszystkim, jeśli dobrze czytam rzeczywistość, Polak katolik i to jeszcze taki katolik jak radiomaryjny, powinien być zbulwersowany znakiem tęczy gdziekolwiek on się pojawi. Obojętnie czy na niebie tak jak w Czestochowie, czy może na ziemi, tak jak w Warszawie na pewnym placu. Proszę Państwa, tęcza to przecież bez dwóch zdań pedalski znak i całe to zebrane do kupy w Ciemnej Dziurze towarzystwo, dokładnie tak uważa. Więc skąd do kurwy nędzy nagle taka przemiana, skąd ta niezdrowa fascynacja tęczą?

To po pierwsze.

A po drugie…

Jeśli już traktować to ukazanie się tęczy za jakiś znak i przesłanie, to zgódźmy się bezdyskusyjnie, że jest to czytelny i jednoznaczny znak przekazany wiernym pancernym przez Chrystusa.

Jestem gejem – mówi Jezus – i przekazuję wam ten znak tęczy, byście mieli szacunek do wszystkich innych gejów tak jak i – mniemam – do mnie macie.

Tylko dlaczego tym pijanym wiarą matołom nikt tego nie wytłumaczył?