Elekt Duda na widelcu dudofobicznego blogera

Cóż to za skandal. Najlepszy – prawdopodobnie – po Kaczyńskim prezydent Rzeczpospolitej jeszcze nie rozpoczął rządów, a już są tacy którzy ośmielają się go rozliczać. To wręcz niedopuszczalne. Nad nieszczęściem Dudy nisko się pochyla, a agresywnych krytyków niemiłosiernie chłosta między innymi Zbigniew Kuźmiuk, który kiedyś wylizywał Pawlakowi teraz z zapałem pałę liże Kaczyńskiemu, ale powiedzmy sobie szczerze, to tylko pretekst do napisania złośliwej notatki przez dudofobicznego blogera takiego jak ja.

icon-blackmotiv-200

Fakty są bolesne i jednoznaczne, bowiem tego Dudy czepiają się już za wszystko, nawet za to, że wyjechał na wakacje. Ale przecież nic dziwnego nie ma w tym, że prezydent średniego, choć coraz mniej poważnego kraju, wyjeżdża na urlop zagraniczny. Niepokoi jedynie, że bez żenady i zastanowienia płaci za usługi w euro, czyli walutą którą – biorąc pod uwagę jego deklaracje z kampanii wyborczej – szczerze powinien się brzydzić.

duda-150721-800

Więc jest to euro złe, czy może nie jest?

Pikanterii całej tej sytuacji nadaje fakt, że on, Prezydent-Polak, płacił w euro innemu Polakowi za wynajęcie wilii we Włoszech. A ten Polak-właściciel to jeszcze na dodatek nie całkiem krystaliczna postać jak donoszą wścibskie media polskojęzyczne. Więc uprawnione jest pytanie, jak PiS z tymi przestępcami ma zamiar wiarygodnie walczyć, skoro jednocześnie ich prezydent z różnymi takimi nie pierwszej świeżości osobami niejasne interesy robi?

No i ten fasadowy niby-patriotyzm.

Pal już diabli te nieszczęsne euro. Niby jest przeciwko ale jest za, ale niby też wspieranie polskiej krajowej przedsiębiorczości głosi, a patrzecie, wakacje we włoskiej Toskanii spędza. Tam te tysiące euro prezydent zostawił, zamiast powiedzmy na Pomorzu, albo na jakiś Kujawach, czy Mazurach. To jest ten patriotyzm? To chuj nie patriotyzm. Stąd więc to zaniepokojenie mediów, bo jak widać teoria z praktyką się ewidentnie mija.

duda-150721-800-2

I jeszcze jeden wątek zaczepił bym od niechcenia.

Otóż wyobraźcie sobie, że on na te wczasy do Włoch wyjechał z żoną, córką oraz … chłopakiem córki. Nie narzeczonym, tylko chłopakiem! No coś tu nie po katolicku jest. Bo może jednak wpierw ślub a dopiero potem wspólne wyjazdy?  Może wpierw „tak” przed ołtarzem, a dopiero potem bzykanko na przybasenowym kocyku. I jeszcze pewnie to bzykanko z hedonistycznym odcieniem jest, nieodpowiedzialne, nieprokreacyjne, bez poczucia misji. Nie powiem wprost owijając w bawełnę, jak takie postępowanie się nazywa, ale wierzcie mi, brzydko się nazywa. Prawdziwy i szczery katolik, za jakiego się pan elekt uważa i co usiłuje nam bez przerwy wmówić, nie powinien pozwalać na taka moralnie dwuznaczną sytuację. To się najzwyczajniej nie godzi!

A na dodatek wczoraj, już po powrocie z urlopu, pan prezydent bez żenady  bierze udział w obchodach jakiegoś jubileuszu koronacji ikony tak zwanej Matki Bożej Rychwałdzkiej i dziękuje za możliwość modlitwy o siłę i mądrość, „bo tego potrzeba, jeżeli ktoś chce naprawić Polskę„.

No, jeśli my tak tę Polskę będziemy naprawiali tak jak pan prezydent, poprzez szastanie zgubnym dla ojczyzny euro, dofinansowywanie bankrutujących Włochów zamiast bokami robiących rodaków, godzenie się na rozwiązłość, to za daleko raczej nie zajedziemy.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Elekt Duda na widelcu dudofobicznego blogera

 1. Pan Prezydent daje po prostu jawny przykład, jak nam postępować trzeba w perspektywie najbliższego „planu 5-letniego” pod warunkiem podstawowym, że Ich Fluorescencjom przyklaskiwać należy na każdym kroku, do kościółka biegać, pod baldachimem chadzać z tow. biskupem, na tacę dawać czyli czarnosukienkowym dawać dupci na każdym kroku. Aż strach pomyśleć, ile to naszej kasy w tym pięcioleciu pójdzie na reanimowanie tej rozwiązłej i upadłej instytucji.

 2. Mam cichą nadzieję , że przed wyborami PO się obudzi i wyciągnie na światło dzienne ,,dudowe przekręty ” związane z działalnością przy SKOKACH i dojeniu UE z euro , poprzez zatrudnienie nadmierne i bezzasadne , nierobów PiS-owskich .
  Myślę jednak , że dudowe zauroczenie wiarą katolicką jest sztuczne i interesowne , bo chodzi tu tylko o poparcie ciemnoty ( to samo robi Kaczyński i Szydło ) . A jego córka …niech sobie robi co chce i z kim chce …jest młoda , niech się wyszaleje . Przynajmniej nie wrobiła jeszcze przyszłego męża w nie jego dziecko , co się udało bratanicy Kaczyńskiego …A ogólnie mówiąc , czuje takie ogromne obrzydzenie do DUDY , że chuj z nim , nie będę się nim interesował .

 3. Ścigający frywolne hostie primasortnajświętszy pan elekt po niedzielnej spowiedzi natychmiast zapełnia czystą listę nowymi grzechami,
  Czyli jak zawsze, „od nowa polska ludowa”.

 4. Jako prezydent mocno-katolicki,wręcz skrajnie polskokatolicki dopuszcza się czegoś takiego !!!
  To jest skandaliczne zachowanie elekta na progu kariery katolickiej !!!
  A tak do rzeczy to czego kurwa można oczekiwać od katolików ???
  Tego że są gówniani, gówniane państwo,gówniane zarobki,gówniani przedsiębiorcy i gówniana przyszłość z równie gównianymi rządami.

 5. 4 lipca br.Jeden z blogerów napisał do marszałków Sejmu i Senatu list
  zaczynający sie od słów
  „Szanowni Państwo Marszałkowie !!.
  W dniu 6 sierpnia zostanie zaprzysiężony jako prezydent RP pan Andrzej Duda, który został wybrany w wyborach powszechnych w dniu 24 mają 2015 roku.
  Informuję, że podważam legalność mandatu, który został uzyskany w wyniku manipulacji, kłamstwa i oszczerstw.
  Po zaprzysiężeniu pana Dudy będziemy jedynym krajem w którym prezydentem wg wielu opinii będzie oszust, kłamca i na dodatek złodziej co postaram się pokrótce przedstawić niżej.
  http://leszek-moje-reflesje-blog-onet.blogspot.com/2015/07/ludzie-listy-pisza.html
  Byłbym bardzo zdziwiony gdyby otrzymał odpowiedz

 6. Revelstein co cię obchodzi gdzie Duda jest na wakacjach. Tylko kompletne mendy czepiają się takich rzeczy. Bo co patriota to nie może wyjechać za granicę. Śmieszny z ciebie łach, a ten twój blog to dno dla zblazowanych komuchów i popaprańców.

 7. Od razu widać, gdzie ten elekt się pałęta.Podobno u Polaka zagranicą. To możliwe !!! Popatrzcie na ten zasyfiony ogród. Tylko u Polaka jest to możliwe – dżungla !!!

  1. Olśniło mnie! Musi być, podpatruje nasze gryzmoły Jarosław Kaczyński. To tu Panprezydentduda jest primasort.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s