Facet umarł, gnidy wylazły zza pieca

Media prawicowo katolskie i będący na ich usługach „moralne autorytety Reczpospolitej“ wprost pieją z zachwytu. Oto z tego świata zszedł krwiopijca, łajdak i złodziej, który nieprzyzwoicie wzbogacił się na okradaniu narodu polskiego czyli Jan Kulczyk. Bogu niech będa dzięki – po katolicku dodają, składając ręce do dziękczynnej modlitwy.

To z reguły te same „autorytety“ i te same publikatory, które jeszcze wczoraj chodziły do Kulczyka po prośbie, leżały na wycieraczce i lizały mu buty licząc na to,  że ten znany ze swej szczodrości i bezkonfliktowości miliarder wspomoże ich jakąś złotowką, albo nawet dwoma. Ale wielu tych zbawicieli polskości Kulczyk grzecznie odsyłam jednak z kwitkiem, bo pomysły z którymi przychodzili były skrajnie durne i beznadziejnie naiwne. Teraz ci wszycy odrzuceni i zdardzeni o świcie,  mają niepowtarzalną szansę tak zwyczajnie po polsku i po katolicku odreagować. I odreagowują. Jak na gnidy przystało.

Powinienem jeszcze napisać o Wildsteinie, tylko po co? Poza tym brzydzę się robactwem.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Facet umarł, gnidy wylazły zza pieca

  1. A czego Jahu się spodziewałeś?! Gdyby kopyta wyciągnął niejaki Bierecki rozległ by się szloch na cały kraj i oczywiście podejrzenie, ze „wrogie mu siły” ten zgon spowodowały. Mnie już nic nie jest w stanie zadziwić bo kanalie są nie do unicestwienia.
    Nieustająco 🙂

  2. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! Otóż to – wszy i gnidy podobno jakiś czas łażą nawet po trupie. Śmierć J.Kulczyka zaskoczyła wielu byłych beneficjentów, którzy wisieli u kulczykowej klamki. Pierwszego dnia ich zatchnęło – ale już teraz sięgnęli do szamba po pomyje.Toć to zawsze jakaś przykrywka do afery SKOK. Afery jakiej jeszcze nigdy w Polsce nie było. W sumie „straciło” się ponad 5 miliardów złotych a winnych ani śladu. To znaczy oni są – bo na razie grają rolę obrażonych niewiniątek. Temu kto rozwikła i ujawni kulisy tej afery i jej głównych macherów postawił bym w Polsce największy pomnik. WARTO !!!

    1. Będzie trudno – wiele parafii ma konta w SKOKACH aby nikt nie miał dostępu do informacji ile tam się „co łaska” nazbierało. Dlatego tak żarliwie bronili się przed kontrolą Komisji Nadzoru Bankowego.

  3. P.S. – a tak na kanwie i po linii. Zauważ Szanowny Jahu jak następuje „przepoczwarzanie się” wielu publicystów, dziennikarzy, gadających głów w telewizorniach. Wszyscy oni – dotychczasowi piewcy PO – nagle przejrzeli na oczy. Sypano im piasek a oni nagle przejrzeli. Rzygać się chce. I takie kurwy medialne moderują „polskie sumienia”. Sraczki można się nabawić. Zechce Pan Redaktor wybaczyć mi, że używam słów powszechnie uważanych za obelżywe, ale jak tu pisać inaczej – zwyczajne kurewstwo !!!!

  4. Sobiepan – trafne spostrzeżenie – też to widzę. Ale w Polsce tak jest od wieków i nie ma czemu się dziwić. „TRADYCJA”

  5. okropnosc….ile jadu i nienawisci…..a jest to Człowiek,ktory tyle dobrego zrobil…dla Poznania,ktory kochal,dla Polski

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s