Biedroń nie obraził uczuć, acz uczucia skutecznie obrażają nas

Pamiętacie tę sprawę? Pewien wariat chciał wsadzić Biedronia do więzienia, tylko dlatego, że ten odważył się zdjąć ze ściany w swoim gabinecie jarmarczny bohomaz przedstawiający Jana Pawla II. Niestety nie wsadzi, bo prokuratura w ogóle odmówiła wszczęcia śledztwa, nie dopatrując się w czynie Biedronia jakiegokolwiek złamania prawa.

papa-slupski-150806-1000
…to że ten Wojtyła wisiał tam parę lat, wcale nie oznacza, że musi wisieć dalej i na wieki, bo jeśli się nie podoba nowemu lokatorowi, to ten ma pełne prawo żeby bazgroła zdjąć i wypierdolić za drzwi

Sprawę tę opisywałem w czerwcu, w notatce pod tytułem „Karol. Człowiek który został talerzem“. Na szczęście już prokurator a nie dopiero sąd, wykazał się tym razem zdrowym rozsądkiem i orzekł, że nie ma sprawy, bo każdy w swoim gabinecie może sobie wieszać co chce i co chce może sobie zdejmować.

Prokuratorowi po prostu nic do tego, bo prokurator nie wnika w to, czy był to jeleń na rykowisku, statek miotany przez fale na bezkresnym oceanie, czy może jakiś jebany świtek.

I to po pierwsze. Zaś po drugie, to że ten Wojtyła wisiał tam parę lat, wcale nie oznacza, że musi wisieć dalej i na wieki, bo jeśli się nie podoba nowemu lokatorowi, to ten ma pełne prawo żeby bazgroła zdjąć i wypierdolić za drzwi. Co zresztą Biedroń, acz z należnym świątkowi szcunkiem uczynił. I chwała mu za to.

Problem jednak jest.

A mianowicie, co robić z tym pierdolonym wariatem, który na wyścigu lata do prokuratury z każdą piedołą? Nie mam pod ręką jakiejś gotowej recepty, bo na tak skomplikowane przypadki, przy tak zaawansowanym schorzeniu, nie ma dobrej recepty jak i pewnie lekarstw skutecznych też nie ma.

Popatrzcie chociażby na Macierewicza. Leczy się leczy i nic! Zero poprawy stanu zdrowia, schiza pogłębia się na maksa. Jedyne co w tej sytuacji przychodzi mi do głowy, to pilna i natychmiastowa izolacja wariata (zowie się dla jasności Ryszard Nowak), żeby nie pętał się po świecie i nie zagrażał ludziom. Każdy, początkujący nawet lekarz psychiatra, studiując chociażby medialne donosy na temat wyczynów owego czubka, przyzna mi absolutną rację. Tak, ten klient kwalifikuje się do bezwarunkowej izolacji i to na długie lata.

Skoro faceta ze Śląska, który chciał spryskać farbą obrazek mateczki boskiej częstchowskiej, już trzeci rok bez wyroku w psychiatryku trzymają, to fakt, iż ów Nowak chodzi na wolności zakrawa na niebywały, szokujący wprost skandal i to właśnie nadaje się do prokuratora

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Biedroń nie obraził uczuć, acz uczucia skutecznie obrażają nas

  1. Niestety, ponieważ nie mamy już żadnej tutki, wychodzi na to ze trzeba będzie czekać długich 5 lat. Choć – bywa – życie lubi płatać czasami niespodziane niespodzianki

  2. Osiem lat trzymali na obserwacji psychiatryczne człowieka, który podobno groził sąsiadowi, jedynym świadkiem tych gróźb był sąsiad. Co stoi na przeszkodzie by walniętego rysia obserwować 8 lata. Niech ma!

 1. Ogłoszenie z rubryki ZAMIENIĘ.
  Zmienię Dudę na Biedronia. I to prezydent i to prezydent, słupszczanie wybaczcie 😉

  1. Rewelacyjny pomysł. Żałować należy, że trochę spóźniony. Nic to – może coś się wykluje w przyszłości? 🙂

 2. Najciekawsze, że tego papieża zawiesił sobie w gabinecie poprzednik Biedronia, z namaszczenia SLD, którego słupszczanie mieli po dziurki w nosie. Gdyby nie Biedroń, to prawdopodobnie prezydentem miasta mógłby zostać nawet koń Kaliguli. Im dłużej patrzę na Leszka Millera i na całe to bogobojne SLD, tym większy ogarnia mnie wqurw. Oni nawet swoje wyborcze bryki chrzczą.

  1. Bo tacy to byli w PRL komuniści co na egzekutywie głosili materializm dialektyczny, a po cichu w sąsiednim mieście chrzcili dzieci. Zawsze hipokryzja zawsze zakłamanie. I w tej materii nie wiele się zmieniło, to ludkowi żyjącemu między Odrą a Bugiem i między Bałtykiem i Karpatami zostało. Teraz dla odmiany biegają do kościoła, ale nauki tegoż maja w d..użym poszanowaniu.
   Hipokryzja, zakłamanie i z prezydent z Karkowa to i „dulszczyzna” łepek podnosi.

 3. W Internecie znalazłem bardzo dobrą radę, którą polecam Nowakowi i jemu podobnym niewolnikom religii i kościoła:

  cyt: „Każdy, kto wierzy w kreacjonizm, w „niepokalane poczęcie”, w Jezusa, w „zmartwychwstanie”, w jakieś „niebo” i „piekło”, w gadającego węża, łażenie po powierzchni wody oraz w faceta, będącego nie tylko synem swojej matki (Maryi) i jednocześnie jej partnerem seksualnym, ale także swoim ojcem – bogiem występującym w trzech osobach, który sam siebie zesłał na Ziemię jako Jezusa, sam siebie skazał na ukrzyżowanie, żeby samego siebie „przebłagać”, sam siebie zabrał do „nieba” oraz każdy, kto praktykuje zjadanie ciała swojego urojonego boga i picie jego krwi
  ….powinien niezwłocznie skorzystać z porady ateistycznego psychiatry.

  Wszystkie religie, które wymyślili cwaniacy do manipulowania i kontroli prymitywnymi ludźmi to obraza rozumu i mentalne oraz fizyczne zniewolenie, a „biblia” to kiepski, ociekający krwią oraz pełen okrucieństwa i przemocy horror.
  W 21 wieku wierzyć w urojonego boga i religijne bajki i jeszcze szczycić się tym publicznie to straszny obciach.”

  ps:
  Podpisuję się pod tekstem autora.
  Popieram także opinie zamieszczone pod tym artykułem.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s