To żadna tam Gwiazda, to jakiś kosmiczny paproch

Skończyły się czasy, kiedy miewało się szacunek do ludzi „tamtej“ Solidarności. Teraz szacunku coraz mniej, bo ludzi godnych tego szacunku też coraz mniej. W zasadzie to w ogóle już ich nie ma. Dodatkowo przez takich zbzikowanych baranów jak Gwiazda, ów brak szacunku jeszcze się pogłębia i ociera o nienawiść.

icon-blackmotiv-200

Ten niegdysiejszy gwiazdor podziemia (przynajmniej niektórzy usiłowali nam przez cały czas wmówić, że takim jest) powiedział:

„…wybór Andrzeja Dudy na prezydenta został przez społeczeństwo odebrany jako coś ważnego. (…) Wielu ludzi na ulicy uśmiechało się z jasnym przekazem: wygraliśmy. To było zwycięstwo tych zwykłych ludzi i nadzieja społeczeństwa na to, że skończy się 8-letni, a właściwie 25-letni koszmar III RP“

Po pierwsze, to trzeba być nieźle psychicznym, żeby wygadywać takie pierdoły. A ponieważ od dawna już podejrzewam, że Gwiazda to niestety psychol i schizol, więc częściowo jego ekscesy usprawiedliwiam, bo ludzie chorzy z zasady mają chore myśli, kompletnie oderwane od rzeczywistości.

Rzeczywistość zaś jest taka – i to po drugie – że skoro ostatnie 25 lat dla Gwiazdy to „koszmar“, więc widocznie za czasów PRL za mało w dupę dostał, bo wtedy na pewno wiedziałby czym jest koszmar.

Jeśli tu bywacie byli funkcjonariusze SB, to wiedzcie, ze mam do was przeogromną pretensję: za mało żeście drzewiej nad tym typem popracowali koledzy. Gość nie zapamiętał żadnej z nauk, nawet nie wie co to jest koszmar. Więc pytam: co wyście z nim robili, że taki luzak z niego?

Mógłbym się jeszcze nad tym pierdzielem poznęcać, ale szkoda mi czasu.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “To żadna tam Gwiazda, to jakiś kosmiczny paproch

 1. Przede wszystkim , to żaden porządny człowiek nie miał szacunku do ,,tamtej ” solidarności , bo planowo zbratała się z Kiszczakiem i jego SB , czego przykładem jest 26 letni okres ich rządów chronionych przez agentów WSI i rozkradzenie polski przez słupy Sorosa takie jak Balcerowicz , Bielecki , Lewandowski . A co do Gwiazdy , to każdy by zgłupiał na jego miejscu , jak by widział , że z ,,Bolka ” robią na siłę prezydenta , a wszyscy ci co niby byli prześladowani , siedzieli z własnej woli dla podkreślenia swojego bohaterstwa , takim przykładem jest Michnik . Duda to wielka pomyłka wybrana tylko przez 8 mil. polaków i pewnie o nich mówił Gwiazda .

  1. Chciałem jeszcze tylko dodać , że ten ,,Głupi ” Gwiazda , pierwszy powiedział że ,,Bolka ” przywieźli motorówką i wrzucili przez płot na teren stoczni , tylko trochę w innym miejscu jakie zapamiętał ,,Bolek ”

 2. I znowu szanowni wypowiadający się zapomnieli o głównym winowajcy tego całego bałaganu, który rozpoczął się wraz z powstaniem „solidarności” i trwa do dziś – klerze pasożytującego i pedofilującego w Polsce od wieków kościoła katolickiego.

  Zindoktrynowani religijnie ludzie od 30 lat bezmyślnie powtarzają solidarnościowo-kościelną agitacyjną formułkę jakoby to „Wałęsa i Wojtyła obalili w Polsce komunizm”, zapominając, że gdyby nie Gorbaczow i Reagan oraz inni przywódcy państw zachodnich – panowie Wojtyła i Wałęsa, Gwiazda, Walentynowicz, Krzywonos i im podobni mogli by sobie palcem w bucie pokiwać …
  Kościół i kler znakomicie dogadywał się i dogaduje z każdą władzą i czuł się w „peerelu” bardzo dobrze, prawie tak jak teraz, ale chciał i chce nadal jeszcze więcej.
  Kler z Wojtyłą na czele jedynie wykorzystał głupotę, niezadowolenie i frustrację Polaków do swoich, pasożytniczych celów i w trosce o swój, a nie Narodu dobrobyt, w czym „solidarność” z Wałąsą „w klapie” i z Gwiazdą „na firmamencie” zawzięcie mu pomagali i nadal pomagają.
  Kler dobrze wiedział kogo postawić na czele manipulowanego przez siebie ruchu społecznego „Solidarność”. Tylko takie bowiem intelektualne zera gwarantowały im pełną swobodę działań na swoją pasożytniczą korzyść.
  To ambonowa propaganda i manipulacja prokleszych mediów wykreowały Wojtyłę, Wałęsę i wszystkie inne „gwiazdy”.
  Solidarnościowi przywódcy i działacze dzięki tępemu społeczeństwu razem z klerem nachapali się przez te wszystkie lata mnóstwa majątków, stanowisk, niezasłużonych nagród, odznaczeń, a w Polsce wspólnie z kk stworzyli nie demokrację, a teokrację.
  Taki Duda to kolejne wcielenie Wałęsy i wszystkich rządzących Polską od 1989 roku, który różni się od nich jedynie tym, że tamci służyli klerowi na kolanach, a ten leży przed nim krzyżem.

 3. To co powyżej, to jak bym gdzieś już czytał albo był w kinie. Calabrone & Hebdo. Teksty piszecie niczym kaczystowscy niepokorni.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s