Kancelaria niczym Polska, w kompletnej ruinie!

W Kancelarii Prezydenta RP, teraz już Duda-Prezydenta RP, trwa właśnie audyt zarządzony przez duda-prezydencką biurwę Małgorzatę Sadurską. Niestety, już na pierwszy rzut oka widać, że stan gospodarstwa jest fatalny, czyli mówiąc w skrócie „kancelaria w ruinie”.

icon-blackmotiv-200

Nie wiem jak ten PiS da sobie radę, bo teraz jak się okazuje, oprócz podnoszenia Polski z ruiny, z ruiny będzie musiał także podnosić kancelarię swojego prezydenta.

Drodzy Państwo, bolesna prawda jest taka, że Hiroszima tuż po wybuchu tej słynnej bomby, wyglądała o niebo lepiej niż kancelaria pozostawiona następcom przez Komorowskiego i jego ludzi. Ruiny i zgliszcza w których hula wiatr.

Pieniądze roztrwonione, dobra wywiezione w niewiadomym kierunku, dokumenty bezładnie porozrzucane po strychu i  piwnicach, wszędzie walają się puste butelki, pety wysypują się wprost z doniczek, brudne kieliszki poupychane w szufladach poniszczonych mebli, po korytarzach biegają myszy gonione przez karaluchy, no jednym słowem horror! Jak ten Duda-Prezydent ma pracować w takich warunkach?

Ale trzeba sobie jednak jakoś radzić, mimo – na przykład – braku papieru toaletowego (żona-dudo-prezydentowa osobiście kupiła za swoje kilka rolek w sklepie na Krakowskim), oraz niesprawnych komputerów.

Wyobraźcie sobie, że większość komputerów została celowo zawirusowana, a informatycy załamują ręce nad ilością złośliwych robaków mających śledzić każde uderzenie w klawiaturę pana Duda-Prezydenta. Syf na dyskach jest taki, że aż strach gdziekolwiek zainstalować ulubioną grę pana prezydenta, czyli Wiedźmina.

Sprawa jest o tyle poważna, że za chwilę skończy się kampania wyborcza, pan Duda-Prezydent zalegnie na kanapie i czym do kurwy nędzy będzie się zajmował, jak zabraknie mu ulubionego Wiedźmina? Ileż razy można oglądać bajki z Kaczorem Donaldem, ileż razy można się śmiać z tych samych od lat, mocno już czerstwych dowcipów Myszki Miki?

Tak więc trza funduszy na nowe komputery i to w trybie ekstraordynaryjnym, bo jak wspominałem, kasa jest do cna pusta, pieniądze roztrwonione.  Skalę zniszczeń i niegospodarności w pełni poznamy dopiero po zakończeniu audytu, i pewnie należy spodziewać się jeszcze wielu szokujących wprost sensacji.

ZDJĘCIE Z OKŁADKI

kancelaria-150812-1100550-2

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Kancelaria niczym Polska, w kompletnej ruinie!

 1. Witam was serdecznie , jestem waszym prezydentem, możecie mnie zobaczyć na żywe oczy. W młodości jeździłem tutaj jako harcerz a teraz przyjechałem do was kochani, byście na mogli zobaczyć swojego prezydenta na własne oczy. Macie wielki komfort, nie musicie jechać do Warszawy , to ja przyjechałem do was. Popatrzcie !!!!!!
  (sparafrazowane wystąpienie Dudy w Suchej Beskidzkiej)
  Prezes

 2. Jaki on tam prezydent …według Kaczyńskiego , to normalny ,,Lokator ” tyle że nowy – Chyba że Kaczyński miał na myśli film Polańskiego …ale raczej nie , bo Kaczyński na okrągło ogląda ,,Mgłę smoleńską ” i swoją dupę w lustrze . A z drugiej strony to czego się ,,Dudek ”spodziewał ? siostrzenica Kaczyńskiego też ogołociła kancelarię z czego mogła i zostawiła jeszcze większy burdel . Mówią że nawet chciała zapieprzyć sławny żyrandol , pod którym tatuś obalał ,,małpki ” ale nie umiała odkręcić …Niestety o SADURSKIEJ się nie wypowiem , ponieważ gdy o niej słyszę , to mam odruch wymiotny …

  1. Odruch wymiotny, na widok Sadurskiej – to zdrowy obaw:) Z mentalności, a nawet i wyglądu: to druga Terlikowska:)
   Stanisław

 3. Widać, nic nowego. PiS zawsze zaczyna od audytów. A potem brakuje siły na normalne działanie. Tak było za Lecha Prezydenta Warszawy Kaczyńskiego, który opóźnił inwestycje w Warszawie o dobre 4 lata, tak było za Jarosława Premiera Kaczyńskiego, który w spadku po SLD dostał rozhulaną gospodarkę i zaraz ją zahamował (nauka AWS i Balcerowicza nie poszła w las). Tak będzie teraz, jak PiS dorwie się do władzy i zacznie Polskę wyprowadzać z „ruin”.

 4. Wszyscy prezydenci RP od 1989 roku a więc Jaruzelski, Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński, Komorowski i Duda to katomatolskie badziewie, które przyczyniło się do tego, że dziś Polska to teokratyczny grajdoł w środku cywilizowanej Europy ze społeczeństwem, którego 95% to tępy, nawiedzony religijnie, rozpity i okrutny motłoch.
  ……….
  Jaruzelski – podobnie jak wielu tych tak zwanych „komuchów” to kryptokatol, jeden z tych dzięki którym kk w PRL miał się bardzo dobrze.
  Warto przypomnieć, że Jaruzelski zeznawał w procesie beatyfikacyjnym Wojtyły świadcząc na rzecz „świętości” JP2…
  Zeznawał nie tylko jako wierny kościołowi katolickiemu parafianin, ale przede wszystkim jako były prezdent RP.
  Jaruzelski, Rakowski, Oleksy, Kwaśniewski, Cimoszewicz, Miller to dobroczyńcy kościoła i jako tacy powinni spocząć w jakiejś kruchcie wilanowskiej swiątyni opatrzności razem z wykopanym z Wawelu Kaczyńskim.
  ……….
  Wałęsa – to „narodowe zło”, to wstyd i kompromitacja.
  Wałęsa z dumą podkreśla, że jest wiernym synem kościoła.
  Kler dobrze wiedział, że to właśnie Wałęsę (z obrazkiem w klapie) trzeba postawić na czele manipulowanego przez siebie ruchu społecznego „solidarność”. Tylko taki bowiem bezwolny i słaby charakter gwarantował kościołowi pełną swobodę działań na swoją pasożytniczą korzyść. Był to jeden z punktów planu K.Wojtyły (JP2) zmierzającego do całkowitego podporządkowania Polski Watykanowi i który dzięki Wałęsie oraz wszystkim rządzącym Polską po 1989 roku prezydentom, premierom oraz marszałkom senatu i sejmu został w 100% zrealizowany.
  …………
  Kwaśniewski – to także jeden z tych „komuchów” a w rzeczywistości kryptokatoli. Kwasior ratyfikując konkordat spełnił marzenia swojej żony religijnej dewotki i swoje o nagrodzie w postaci przejażdżki w papieskim samochodzie oraz dolarowej posadzie lektora w jezuickiej szkółce w USA.
  Zamiast zawetować konkordat jako niezgodny z Konstytucją RP i nielegalnie uchwalony – Kwaśniewski „na piśmie” podarował Polskę Watykanowi i do dziś pałętając się po mediach działa na korzyść pasożytującego i pedofilującego w Polsce kleru twierdząc między innymi, że antyklerykalizm to choroba.
  ……………
  Pozostali prezydenci to identyczne jak omówieni wyżej sługusy i pachołki kleru.
  PO wspólnie z PiS przekroczyli wszelkie granice włazidupstwa klerowi, a najświeższy z nich Duda-kaczor, jak sam zdeklarował, dokończy dzieła przekazywania Polski Watykanowi. Tylko patrzeć jak Duda poleci zburzyć siedzibę Komorowskiego na Krakowskim Przedmieściu by postawić tam pomnik Kaczyńskich i Wojtyły (wolska „trójca święta”), a sam jako prezydent wszystkich biskupów będzie rezydował w wilanowskiej świątyni opaczności.

  Wniosek nasuwa się jeden: głupek wybrany na prezydenta nigdy nie przestaje być głupkiem i stwierdzenie to dotyczy wszystkich prezydentów Polski od 1989 roku.

 5. Trzeba przyznacz prawde moim przedmowcom ze wszyscy dotychczasowi prezie byli i sa do dupy, od jaruzela po dude. Oblakani katole w klapie z wiecznie dziewica jak elektryk albo ini bez klapy.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s