Jezus Maria znów Kaczyński!

sejm-150813-1100550

Nazywać się Kaczyński, jest przynajmniej w pewnych kręgach dobrze widziane. Zupełnie niespodziewanie można zrobić karierę, albo przynajmniej błysnąć przez chwilę. Tak jak właśnie błysnął niejaki Filip Kaczyński z Wadowic.

icon-blackmotiv-200

Tenże 27-latek, zastąpi w sejmie Krzysztofa Szczerskiego. Ów Szczerski został właśnie fiszą w kancelarii duda-prezydenta, co oznacza, że musiał zrezygnować z mandatu poselskiego. Teraz na jego wypierdzianym fotelu zasiądzie gość który w wyborach w 2011 roku zdobył – uwaga – 4325 głosów. Patrzcie jak niewiele trzeba, żeby w Polsce zostać parlamentarzystą.

kaczynski-filip-150813-800
nowy Kaczyński w sejmie niczym się nie wyróżnia, czyli wygląda tak samo głupio, żeby nie powiedzieć idiotycznie, jak zdecydowana większość posłów

Niestety nowy poseł (będzie nim przez zaledwie miesiąc z hakiem) nie wniesie na Wiejska żadnej nowej jakości.

Po pierwsze niczym się nie wyróżnia, czyli wygląda tak samo głupio, żeby nie powiedzieć idiotycznie, jak zdecydowana większość posłów, a po drugie gada równie głupio jak i oni.

W wywiadzie zainscenizowanym naprędce przez media,  te oczywiście „polskie i niepokorne, z dumą podkreślał, że będzie walczył o przywrócenie Polsce wolności i dobrego imienia, bo pod tym względem kraj nasz jest bardzo podupadły”. Pytany jak to chce zrobić zaledwie w miesiąc odpowiedział niewzruszony, że przez miesiąc jak się chce można zrobić prawie wszystko, nawet zbudować dom. No to niech buduje.

Przepraszam innych Kaczyńskich za być może nieuprawnione insynuacje, ale na waszym miejscu zrobił bym jednak coś by zmienić nazwisko. Tak profilaktycznie, by poprawić swoje samopoczucie. Bowiem życie pokazuje, że co pojawi się na orbicie jakiś Kaczyński, to debil i idiota. Czy wszyscy Kaczyńscy tak mają i czy w związku z tym chcecie żyć w takiej wspólnocie Kaczyńskich? Mój dziadek ze strony matki też swego czasu zmienił nazwisko z Rotenschwanz na Polanowski, bowiem uznał, że tak będzie lepiej i obciach będzie mniejszy. Wy też się zastanówcie, póki jeszcze czas jest.