Jezus Maria znów Kaczyński!

Nazywać się Kaczyński, jest przynajmniej w pewnych kręgach dobrze widziane. Zupełnie niespodziewanie można zrobić karierę, albo przynajmniej błysnąć przez chwilę. Tak jak właśnie błysnął niejaki Filip Kaczyński z Wadowic.

icon-blackmotiv-200

Tenże 27-latek, zastąpi w sejmie Krzysztofa Szczerskiego. Ów Szczerski został właśnie fiszą w kancelarii duda-prezydenta, co oznacza, że musiał zrezygnować z mandatu poselskiego. Teraz na jego wypierdzianym fotelu zasiądzie gość który w wyborach w 2011 roku zdobył – uwaga – 4325 głosów. Patrzcie jak niewiele trzeba, żeby w Polsce zostać parlamentarzystą.

kaczynski-filip-150813-800
nowy Kaczyński w sejmie niczym się nie wyróżnia, czyli wygląda tak samo głupio, żeby nie powiedzieć idiotycznie, jak zdecydowana większość posłów

Niestety nowy poseł (będzie nim przez zaledwie miesiąc z hakiem) nie wniesie na Wiejska żadnej nowej jakości.

Po pierwsze niczym się nie wyróżnia, czyli wygląda tak samo głupio, żeby nie powiedzieć idiotycznie, jak zdecydowana większość posłów, a po drugie gada równie głupio jak i oni.

W wywiadzie zainscenizowanym naprędce przez media,  te oczywiście „polskie i niepokorne, z dumą podkreślał, że będzie walczył o przywrócenie Polsce wolności i dobrego imienia, bo pod tym względem kraj nasz jest bardzo podupadły”. Pytany jak to chce zrobić zaledwie w miesiąc odpowiedział niewzruszony, że przez miesiąc jak się chce można zrobić prawie wszystko, nawet zbudować dom. No to niech buduje.

Przepraszam innych Kaczyńskich za być może nieuprawnione insynuacje, ale na waszym miejscu zrobił bym jednak coś by zmienić nazwisko. Tak profilaktycznie, by poprawić swoje samopoczucie. Bowiem życie pokazuje, że co pojawi się na orbicie jakiś Kaczyński, to debil i idiota. Czy wszyscy Kaczyńscy tak mają i czy w związku z tym chcecie żyć w takiej wspólnocie Kaczyńskich? Mój dziadek ze strony matki też swego czasu zmienił nazwisko z Rotenschwanz na Polanowski, bowiem uznał, że tak będzie lepiej i obciach będzie mniejszy. Wy też się zastanówcie, póki jeszcze czas jest.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

13 thoughts on “Jezus Maria znów Kaczyński!

 1. Różnie to bywa z tymi ” kaczyńskimi ” 🙂 Jednym nazwisko – przynosi profity, innym wręcz odwrotnie… Zwłaszcza wtedy, gdy jest – w jednym miejscu – za dużo Kaczyńskich. Zwłaszcza wtedy: gdy oryginał jest mylony z tym ” przypadkowym „.
  Na dworze panaprezydentatysiąclecia, służył – jako oficer ochrony – Kaczyński. Nie dość, że to samo nazwisko, to jeszcze był dużo wyższy od mikrego oryginału:) To prowokacja była, więc nieszczęśliwy oficer szybko stracił robotę…
  Stanisław

 2. Na facetach się nie znam, panie mogą się wypowiedzieć, który na załączonym obrazku bardziej im przypada do gustu (może żaden).
  Czy wschodzący Kaczyński z dwoma pensjami i słuszną odprawą za harówę sejmową?
  Czy półbóg, idol pań pisdniętych. łowca opłatków, Panprezydentduda?

  1. kamila…ty to zawsze znajdziesz jakieś wyjście , cóż…. Tylko co będzie jak baterie będą droższe od zdrowego jurnego chłopa , któremu wszystko jedno z kim …wibrator trzeba będzie odstawić i wrócić do marnej codzienności…przynajmniej kalkulacja przekonuje .

  2. „Tylko co będzie jak baterie będą droższe od zdrowego jurnego chłopa , któremu wszystko jedno z kim”

   Dzięki, Andrea, zawsze wiedziałam, że wysoko mnie cenisz. A baterie nawet jeżeli będą droższe, to nie powodują odruchów wymiotnych. I niczym się od nich człowiek nie zarazi.

 3. Na tym mniejszym obciachu to już jedzie sporo…polaków . Kaczyńscy zrobili to samo , no bo jak tu można zaistnieć z nazwiskiem Kalkstein … Mnie to tam wszystko jedno …Polak , Żyd , Niemiec , Rosjanin …czy inna mieszanka i tak w końcowej fazie użyźni miejsce w którym umrze …Ale wracając do Kaczyńskich , to jestem pewny że po działalności ,,Jacka i placka ” wielu polaków nabrało awersji do tego nazwiska i niejedna matka straszy Kaczyńskim swoje niegrzeczne dziecko .
  Pamiętam jak za rządów Kaczyńskich , stworzono areszty wydobywcze ,więc ludzie bali się otwierać drzwi , bo na zapytanie kto tam puka , słyszeli …Kaczyński , nie wierzę … Otwieraj chamie Kaczyński nie kłamie ….co to będzie po wyborach ?

 4. ….a w Suchej Beskidzkiej wołali tak :
  Niech żyje Duda,Duda !!!,
  namiestnik Ojca Świętego,Ojca Świętego !!!
  ….następnie:
  Kaczyński,Kaczyński !!!
  Zamach Smoleński !!!
  Zamach Smoleński !!!

  O będzie się działo Ha ha ha ha !!!

 5. Autor napisał przedostatnie zdanie:
  cyt: „Mój dziadek ze strony matki też swego czasu zmienił nazwisko z Rotenschwanz na Polanowski, bowiem uznał, że tak będzie lepiej i obciach będzie mniejszy”
  i tym zdaniem spieprzył cały bardzo dobry komentarz.
  Nie widzę bowiem żadnego obciachu w posiadaniu nazwiska Rotenschwanz.
  ps:
  Pełna zgoda co do skompromitowanych nazwisk takich jak Kaczyński, Maciarewicz, Płaszczak, Bredziński, Terlikowski, Fatyga, Kępa, Wróbel, Pawłowiczówna, Oko, Gądecki, Dziwisz, Duda itp.

 6. Jest jeszcze Theodore John Kaczynski (ur. 22 maja 1942 w Chicago) – amerykański matematyk i terrorysta, znany jako Unabomber (przydomek Unabomber nadała mu FBI). Pochodzi z rodziny o polskich korzeniach, jego dziadkowie byli Polakami, kuzynami bliźniaków!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s