Polacy, świętujcie czyści nie tylko moralnie

Drodzy Rodacy, a zwłaszcza katolicy, czy już podmyliście się i umyliście zęby, czy może wasza religia zabrania higieny? Sądząc po pociągach, po tramwajach i autobusach, gdzie zgodnie z zasadą proporcjonalności 95% pasażerów to katolicy, tak właśnie jest, wasza religia zdaje się potępia higienę! To oczywiście błąd, bo myć się należy nie tylko na Wielkanoc i tzw. Boże Nawiedzenie, ale również na tak ważne święto jak to jutrzejsze Wniebowzięcia Maryi Panny i Matki Boskiej Zielnej.

icon-blackmotiv-200

Przy okazji – dla porządku przypominam – 95-procentowy naród polski, obchodzi również tzw. święto wojska polskiego, które jest niczym innym, jak rocznicą zwycięskiej bitwy warszawskiej z roku 1920, zwanej cudem nad Wisła. Ta zwyczajowa nazwa, która wskazuje niestety, że wbrew pozorom nie jest to do końca święto państwowe, jak nam się wmawia.

A tak w ogóle, to zdecydowanie przykryte jest ono przez owe pierwsze święto, tej Matki Takiej i Owakiej i słusznie, bo na boga co tu świętować?

W Polsce przecież nie ma tradycji, ani tym bardziej społecznej akceptacji, świętowania jakichkolwiek zwycięstw. Chełpić się zwycięstwem to wstyd i wręcz nieobyczajność. W Polsce czci się i hołubi tylko totalne klęski i krwawe rozpierduchy, więc to fetowanie wiktorii nad Ruskimi jest kompletnie od czapy, nie mieści się w narodowej logice, do niczego nie pasuje.

Dobrze by było, żeby to niby wojsko polskie (już wkrótce duda-prezydent wraz z PiS, sprawdzą i orzekną na ile ono jest polskie), znalazło sobie jakąś inną okazję do świętowania, bardziej godną, mniej wyłamującą się z tradycji świętowania i czulej łaskoczącą narodową pamięć i dumę. Tu i ówdzie już się mówi otwarcie, że powinna to być data 1 sierpnia, czyli początku krwawej jatki warszawskiej. To jest data z której powinniśmy być dumni i w ten dzień powinniśmy robić szwancparady całej naszej – miejmy nadzieję, że jednak polskiej – armii, z jej wszystkimi 10 czołgami i pięcioma latającymi jako tako bezpiecznie samolotami.

Poza tym data 15 sierpnia jest też o tyle nieszczęśliwa, że psuje wielki religijny wymiar tego ważniejszego święta czyli tej Matki Takiej i Owakiej co Poszła do Nieba. Odciąga bowiem uwagę, zamazuje skalę religijnego wydarzenia, źle rozkłada akcenty, jednym słowem jest do dupy i wchodzi kościołowi niepotrzebnie w paradę.

To mniej więcej tyle na ten temat. Myjąc się i szczotkując zęby, zastanówcie się nad tym.

ziele-marley-600

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Polacy, świętujcie czyści nie tylko moralnie

 1. Wszystkie święta kościelne i państwowe mam głęboko w dupie …dlaczego ? bo jestem normalnie myślącym człowiekiem . Wiara i patriotyzm gówno mnie obchodzi , bo to kłamstwo i propaganda . A to że większość polaków myje się tylko przed mszą , to prawda …bo w komunikacji śmierdzi jak w wiejskim kościele …
  Ale jestem za dniem ,, marychy ” i Bobem Marleyem , który powinien zostać świętym .

 2. Matka nie poszła do Nieba ino porwały ją obce siły, obecnie uznawane za kosmitów albo Boga. Co z kolei zależy od proporcji przeczytanych książek dotyczących nauki i wiary.

  Poza tym świąt i cudów przybywa, więc niektóre wydarzenia muszą dzielić wspólne daty. Przynajmniej na razie, dopóki opcja katolicko-patriotyczna nie zmieni się w opcję katolicko-katolicką. Wtedy 15 sierpnia obejrzymy paradę ubóstwa wspartą prezydentem pilnującym hostii.

 3. Przychodzę do apteki,a tu jakiś facet nawija górnolotnie to, tamto ,sramto z ekspedientką-farmauceutką ,czekam kurwa, czekam, a oni dalej ,on że pieniądze nie grają roli,że pracuje głosem i musi słyszeć dobrze,że ma woskowinę i musi rozpuścić ją.
  A ja mu na to weż Pan kwasu solnego to pomoże.
  Okazało się że to był jakiś Prałat znajomy aptekarki-ekspedientki.
  Na pierwszy rzut pomyślałem że to jakiś milioner-wczasowicz,…….a to święty prałat !!

  1. Źle w końcu nie było, bo mogła cała apteka pojechać do prałata.

 4. ” Są dwa powody, że Polska mi zbrzydła:
  za dużo w niej „święconej” wody, a za mało mydła. ”
  /J.Paczkowski/

 5. Znalezione w Internecie:
  „W Polsce policja, straż i wojsko to kościelni ministranci wałęsający się służbowo, w mundurach, po kościołach, procesjach i pielgrzymkach i „stoją na baczność” przed pedofilami w koloratkach.
  To jest łamanie Konstytucji RP i podporządkowanie państwa, jego służb i władz watykańskiemu okupantowi Polski.
  Kapelani pozatrudniani we wszystkich służbach mundurowych to faktyczni przełożeni i dowódcy – agenci obcego państwa mający dostęp do wszystkich tajemnic służbowych i państwowych opłacani w dodatku z pieniędzy podatników.

  Polska od 966 roku znajduje się pod okupacją wrogiego Polsce państwa Watykan, którego bazy wraz z całym personelem naziemnym bardzo gęsto i w wielkiej ilości są rozmieszczone na terenie religijnego grajdoła i finansowane z budżetu okupowanego przez pedofilski kk kraju.
  Ponad 10 tysięcy kościołów, plebanii, biskupich i kardynalskich rezydencji, zakony i seminaria, kościelne szkoły, uczelnie i media to bazy watykańskiego okupanta Polski.
  W tych bazach kler trorturuje i gwałci mentalnie i fizycznie tępe i naiwne społeczeństwo, a zwłaszcza dzieci, a głupawi Polacy tę zbrodniczą działalność kk w Polsce usankcjonowali prawnie i konstytucyjnie.
  Te bazy zostały wybudowane i nadal są budowane z pieniędzy polskich podatników.
  Polacy je finansują, utrzymują i o dobrobyt okupantów dbają ze swoich podatniczych pieniędzy (ponad 12 miliardów złotych rocznie).
  Te bazy to największe zagrożenie dla Polski i Polaków.

  Jest hańbą i kompromitacją oraz wiernopoddańczym uznaniem dominacji kk w Polsce, że polskie wojsko wraz z jego naczelnym przywództwem (Prezydent RP) obchodzi swoje święto w kościołach czyli w bazach swojego wroga.

  PS:
  Polska jest watykańskim kondominium pod okupacją wrogiego Polsce państwa Watykan i jak długo będą rządzić nią skorumpowani lobbyści kościoła katolickiego z PO, PiS, PSL i ich przystawek wspierani przez kato-matołów z SLD – tak długo nie będzie ona ani wolna, ani suwerenna, ani bezpieczna, ani demokratyczna.”

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s