Dopiero sierpień a pisbolszewia już podnosi łeb

No i zaczyna się. Wybory jeszcze hen za lasem, a nawet za górami, a ONI już czuja się jakby rządzili. Już zwalniają i przyjmują, już dzielą łupy i budują szubienice. Mieszkańców miejscowości z określonymi tradycjami (o których wszyscy wiedzą a wstydzą się napisać), prosimy o sygnał, czy aby w ich okolicach znów nie budują (ewentualnie odbudowują) jakiegoś dziwnie wyglądającego obiektu (cechy charakterystyczne: baraki plus drut kolczasty plus wysokie wieże).
icon-blackmotiv-200

Na razie to wszystko tylko dmuchanie na zimne i wróżenie z fusów. Acz pierwsze sygnały, które obserwujemy, usprawiedliwiają naszą nadwrażliwość, a u niektórych nawet wizję wycieczki na reedukacvyjny obóz.

Jedyne co jako tako jest pocieszające, to fakt, iż wszystkie dotychczasowe pohukiwania i pomruki, wydają osoby emocjonalnie zdestabilizowane, których odpowiedzialność za słowo – jak wielokrotnie się już przekonaliśmy – jest żadna.

Piję tu przede wszystkim do Pawłowicz, która stresy spowodowane niemożnością trafienia palcem w cipę (zakładam, że ją ma), leczy poprzez wygadywanie bzdur. To jej znak rozpoznawczy jakoby. Niestety zła wiadomość jest taka, że Pawłowicz to prominentna przedstawicielka ichniejszej bolszewii, która niezależnie od stanu psychicznego, jest poważną i liczącą się frakcją w szeregach nowej, nadchodzącej władzy.

Drodzy Państwo, no trzeba się bać skoro wizja sprawowania przyszłych rządów wedle Pawłowicz polega na wycinaniu w pień politycznych oponentów i tych wszystkich, którzy mają czelność niezgadzania się z wizją Polski wedle PiS & Kohortes.

Jak zaznaczyłem, jest dopiero sierpień, a Pawłowicz już zwalnia ludzi z telewizji publicznej i obiecuje im skutecznę reedukacje. Na przykład taką Justynę Dobrosz-Oracz, za to tylko, że zadaje przedstawicielom PiS niewygodne pytania podczas audycji.

„Nowa władza – deklaruje Pawłowicz – będzie musiała zadbać o to, by nie pojawiała się pani w TVP. Czas wypocząć od tak ‚wyspecjalizowanego’ zajęcia… Na jesieni nowa władza będzie musiała zadbać o Pani zdrowie…”

Na szczęście Pawłowicz jest dobrotliwa i na razie przynajmniej, nie przewiduje wysłania dziennikarki do odpowiednika jakiejś Berezy, tylko na kursy doskonalące kwalifikacje dziennikarskie w… rydzykowej Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. No, ale jak już ma taki gest (chce nawet za to zapłacić), to mogła by zaproponować uczelnię z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś niewydarzone tajne komplety u głupawego księdza. Czyli wspaniałomyślna, ale kutwa.

Proszę jednak o jedno: nie bagatelizujmy tego, iż takie bzdety wygaduje osoba najzwyczajniej głupia i psychicznie niestabilna, bo u NICH właśnie tacy sprawują władzę. To jest naprawdę poważny problem.

A tak na marginesie, całym tym wydarzeniem jestem mocno zaskoczony, bo sądziłem, że pani Krycha cały czas siedzi w psychiatryku. Okazało się jednak że ją wypuścili, a może tylko dostała przepustkę na świeto? Oby!

ZDJĘCIE Z OKŁADKI:

pisbolszewia-pawlowicz-150815-1150550

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Dopiero sierpień a pisbolszewia już podnosi łeb

 1. Jako normalny i zdrowy facet , miałem kiedyś dość bogate życie związane z seksem w sennych marzeniach , co powodowało niekontrolowany poranny wzwód , miły dla mojej przyjaciółki …Od czasu pokazywania w środkach przekazu takich ukształtowanych i wyrośniętych ,,zygot ” jak Pawłowicz , Wróbel , Kempa , Wiśniewska , Terlikowska , Sobecka i wiele innych kościelno-PiS-owskich zdzir , nie pozwala mi marzyć , ponieważ wymienione wyżej potwory , stały się moją fobią …jak krokodyle , rekiny , czy żmije …zastanawiam się o doniesieniu do prokuratury ,aby media nie pokazywały tych zdzir , ponieważ boję się zasnąć …a i przyjaciółka ma do mnie żal .

 2. Andrea,
  wszystko na to wskazuje, że jesienią nawet lodówkę będzie strach otworzyć… w każdym razie – o ile pisuary zgarną całą pulę – będzie nie-goło i nie-wesoło…

  1. Mam cichą nadzieję , że coś pierdolnie …bo strach się bać ….może ,,Bolek ” odwali kitę , albo Rydzyk walnie w kalendarz po nocnym baraszkowaniu z Sobecką …tak być nie może . Żeby tak przynajmniej Kaczyński dostał świerzba na prąciu …wtedy PiS-owcy może i by się trochę przestraszyli kary boskiej …bo PO tonie …z dwoma bambulami w postaci lekarki prowincjonalnej i agenta Kamińskiego działającego na trzy fronty za zegarki …Nowak przy nim to mały pikuś . A do tego ,,koński łeb ” agent Opus Dei , adwokat , szef kościelnej fundacji , ma z ramienia PO startować do izby wyższej …taka menda , taka wesz łonowa …koniec świata …
   Patrząc na Polskę z perspektywy lat , można powiedzieć , że wiele osób zginęło za ojczyznę …patrząc na partię Kaczyńskiego , można powiedzieć , że oni z tej ojczyzny żyją i to dobrze , a może i jeszcze lepiej …ile to jeszcze będzie trwało …musi coś pierdolnąć !

 3. Lewaki zmieńcie płytę 🙂 te same teksty od 80 roku…mieli „wisieć komuniści”,obozy miały być…i gówno było a szkoda! Bo,żeby się tych waszych spazmów pozbyć następnym razem nie będzie „grubej kreski” a załatwimy sprawę jak Rumuni (choc najprawdopodobniej to wy nas załatwice. Znów):P

 4. „załatwimy sprawę jak Rumuni” to znaczy zaczniecie od szukania nasienia w zużytych gumkach na śmietniku ??

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s