Odejdźcie uczciwe, dla przykładu, nie łamiąc woli boga

W poweekendowych remanentach warto odnotować powracającgo do formy (i pewnie zdrowia) czołowego zadymiarza kościelnego biskupa Głódza. Niestety, może i wątrobę ma już zdrową, ale z głową nadal nie najlepiej.

icon-blackmotiv-200

Przy okazji świętowani adnia Maryśki uzależnionej od ziela, Sławoj Leszek Głódź snuł marzenia na temat kraju, w którym kościół katolicki zajmowałby kluczowe miejsce, nie zaś tak jak teraz „znajdował się na marginesie życia, spychany wręcz do podziemia przez wrogie siły“.

Dzieje się tak zaś dlatego, że „przez naszą ojczyznę płynie nurt, który niesie wodę brudną i zainfekowaną rozmaitym śmieciem, rozmywa wartości, deprawuje sumienia“. Niestety zapomniał bidok dodać, że ten nurt posuwając się do przodu, napotyka niestety na licznie stojące mu na drodze kościoły i wymywa stamtąd najgorszy szlam, syf i wszelakiego typu inne gówno. I to ono śmieciem owym tak dramatycznie infekuje ową wodę. Chciałoby się wręcz powiedzieć: księże biskupie mniej wody więcej wódy, a jasność umysłu powoli księdzu wróci.

Ale idźmy dalej…

Szczególnie księdza biskupa niepokoi ustawa o in vitro a także inne ustawy, które są „przeciw wartościom, które naród wyznaje“ a tym samym pogłebiają „podział we wspólnocie narodu, w tkance społecznej, przez pokrętną etykę i moralność sankcjonowaną prawem”.

I ten punkt widzenia biskupa oraz jego infantylnych kolegów, nie tyle mnie niepokoi co śmieszy. Bo rzeczywistośc jest taka oto.

Bez większych problemów dokonujemy transfuzji krwi i dajemy radę z przeszczepami wątroby (pan biskup osobiście tego doświadczył i jakoś nie protestował przeciwko sprzeciwianiu się woli boga), nerek oraz serc. Dajemy też radę ze szpikiem i skórą. Wszczepiamy wszelkiego typu rozruszniki, zastawki i sztuczne stawy. To wręcz codzienność. Dzięki nauce i technologii nie tylko się rozwijamy, ale przede wszystkim coraz skuteczniej ratujemy życie człowieka, pomagamy likwidować uciążliwe niedomagania. I jakoś nie syszałem i nie widzialem, żeby biskupi robili w tej sprawie rozpaczliwego Rejtana. Więc pytam się, dlaczego nie możemy iść kolejny krok dalej i skutecznie eliminowac taki oto uciążliwy defekt jakim jest bezpłodność?

Czy biskupom przeszkadza to tylko dlatego, że sami nie muszą z tego korzystać?

No a skoro z nich takie święte i świętobliwe chuje, to niechaj chociaż będą konsekwentni. Niech to co mówią współgra z tym co robią.

Biegiem więc marsz koledzy do szpitali i usuwać mi tu natychmiast te wszytkie swoje protezy stawowe, te rozruszniki serduszek katolickich, te – biskupie Głódź – przeszczepione wątroby i podmienione wbrew woli ojca pana serduszka… Wypierdalać z tym!

I pamiętajcie, żadnych leków nie ważcie się brać do pyska, bo to też moze być niedozwolone sprzeciwianie się woli pana boga. Zdechnijcie uczciwe, dla przykładu, potwierdzając ogrom waszej wiary, na chwałę polskiego kościoła. Naprzód chłopcy!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Odejdźcie uczciwe, dla przykładu, nie łamiąc woli boga

 1. Te świętobliwe chuje… jak napisałeś , mają już wszystko i to co mówią i robią , to tylko dla jaj …Im chodzi o coś innego …oni chcą całkowitej władzy . Więc w tym celu tresują różne mendy o światopoglądzie katolicko-prawicowym na swoje podnóżki i popychadła , wciągając ich do sekty Opus Dei . Takimi ludźmi są : Duda , Wałęsa , Ziobro , Mularczyk , Sikorski , Giertych , Królikowski , Gowin , Marcinkiewicz , Rostowski i wielu innych .
  OPUS DEI WALCZY O WŁADZĘ NAD POLSKĄ
  I jak to powiedziała ofiara spłodzona przez bohaterskiego żołnierza radzieckiego który wyzwalał polską wiochę niejaki RYDZYK ,,Po to budujemy pałace , żeby ludzie wiedzieli i widzieli kto tu rządzi ”
  Osobiście gdybym był lekarzem chirurgiem i na stół operacyjny trafiłby mi się jakiś hierarcha kościelny , to w pierwszej kolejności zaszyłbym mu dupę i napoił rycyną …a potem bym się patrzył i słuchał jak wielebny wzywa boga nadaremnie .

 2. „Ludzie wierzący w jakąkolwiek religię i ich pastuchy w sutannach i habitach nie powinni w ogóle korzystać z usług szpitali ani z jakiejkolwiek pomocy medycznej, a katomatoły lekarze nie powinni mieć prawa pracy w placówkach służby zdrowia.
  Ingerowanie w zdrowie jest bowiem ostentacyjnym i świadomym sprzeciwianiem się „woli bożej”.
  Wszystko powinna załatwiać ich wiara i modlitwa, a nie jakaś tam nauka czy też medycyna i praktykujący ją lekarze.

  Powszechnie wiadomo, że kościół i kler zawsze blokował i nadal blokuje rozwój medycyny (przeszczepy, in vitro, środki przeciwbólowe i antykoncepcyjne oraz, co najważniejsze, badania i wykorzystanie komórek macierzystych do leczenia najgorszych chorób)…
  Skoro „święte księgi” wyraźnie mówią o „bożym planie”, według którego „stwórca” osobiście i dla każdego jego wyznawcy z osobna zaplanował wszystkie niedomagania, choroby i stosowne cierpienie (od zatwardzenia aż po nowotwory i AIDS…), to czemu taki klecha jeden z drugim (a w ślad za nimi całe tabuny ich wiernych) z byle gównianym bólem kałduna czy złotego zęba domaga się i natychmiast otrzymuje „bezbożną” pomoc i opiekę lekarza lub szpitala…?
  Dlaczego najlepsze kliniki i najlepsi medycy dbają o zdrowie i ratują życie papieży, kardynałów i biskupów, a więc tych w religijnej hierarchii „najbliżej boga” i którzy powinni świecić przykładem dla swoich niewolników…?

  Ciekawe, że jak ktoś jest ciężko chory lub umrze, to klecha zaraz trąbi, że to „bóg tak chciał”, a jak klechę kły załupią, to raz dwa medyka woła, o żadnej „woli boskiej” nawet nie wspominając…
  Kropią klechy kropidłami przychodnie lekarskie, szpitale i inne ośrodki stosowania nauki, wiedzy i techniki… bezlitośnie wykorzystując tępotę zapraszających i finansujących religijne gusła matołów.

  Cwaniactwo kleru i tępota ich wiernych powoduje stan państwa, w którym na troskę o podatnika, a więc i Jego zdrowie brakuje miliardów, które tymczasem z powagą, bezprawnie i bez szemrania przekazywane są do dyspozycji pasożytów i oszustów.
  Klechy i katole won od medycyny!
  Wszystkim pastuchom w koloratkach życzę, żeby ich szlag trafił jaknajszybciej.”
  /znalezione w Internecie/
  Całkowicie zgadzam się z tą opinią.
  Zgadzam się także z opinią Andrea, z wyjątkiem tego poświęcenia dla Polski.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s