Satysfakcja może i jest, ale jakaś taka niepełna.

Wiadomość o śmierci arcybpa Wesołowskiego jest o tyle smutna, że gość nie doczekał się wymierzenia mu bolesnej sprawiedliwości. Chodzi o takie zwykłe chlastanie po ryju, kopanie po dupie, wyrywanie paznokci i przypiekanie rozgrzanym żelazem. Żeby bolało po prostu.  Niestety, ten cwaniak, wziął i uciekł.

Satysfakcja może i jest, ale jakaś taka niepełna.

Wesołowski zmarł dziś rano w Watykanie, ale jak na razie nie podano żadnych szczegółów śmierci. Chłop był w stresie  niewątpliwie, bo z początkiem lipca rozpoczął się jego proces, ale tak jakby się jednak nie rozpoczął. Bo Wesołowski nie stawił się na pierwszej rozprawie,  uciekając obłożnie chory do szpitala (klinika Gemelli). Rozprawę więc odroczono,  czekając na ozdrowienie popaprańca.

Kilka dni potem Wesołowski ze szpitala wyszedł,  wesolutki i w podskokach, niby dalej obłożnie chory,  ale na pierwszy rzut oka zdrowiutki niczym ryba. Posiadywał w knajpach, popijał winko i zagryzał kawą, ucinał sobie pogaduszki z kolegami, prawdopodobnie takimi samymi pedofilami jak i on. Taka watykańska normalka jednym słowem.

I tu nagle taki pech!

Nie należy wykluczać iż rzeczywiście trafił go szlag. Serce nie wytrzymało jak się dowiedział, że wyrok jaki dostanie,  to na przykład chemiczna kastracja plus wyłupienie oczu, żeby już więcej nie oglądał pornosów z dzieciakami. Ale również niewykluczone – to taka odwieczna watykańska tradycja – że ktoś umrzeć mu pomógł.

No bo jeśli prawdziwe są plotki o tym, że Wesołowski się odgrażał, że jak tylko stanie przed sądem,  to pojedzie po bandzie, że przez dwa dni będzie wymieniał z imienia i nazwiska,  który z kardynałów, arcybiskupów i biskupów ile dzieci wyruchał, który odwiedzał go na Dominikanie tylko w wiadomym celu i który trudnił się eksportowaniem żywego towaru z Afryki na użytek i ku uciesze, to ta nagła śmierć jest o wiele bardziej zrozumiała. Czyli zagrożenie wyeliminowano, proceder może kwitnąć dalej. A summa summarum – jeden chuj mniej!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

11 thoughts on “Satysfakcja może i jest, ale jakaś taka niepełna.

 1. Stanisław28 sierpnia 2015 10:08
  UWAGA:
  Były arcy-książę kościoła – znany zboczeniec i pedofil – Józio Wesołowski – dokonał żywota, w Watykanie. Nie doczekał odpowiedzialności na ziemi, ale za to: Sam król piekieł wysłał po niego swój rydwan ognisty, z asystą:)
  Ciekawy jestem co było przyczyną: trutka, ” wypadek ” przy celebrze, czy inny ” cud ” ?
  Stanisław
  Ledwo to napisałem, na blogu ” simplement Eliza „, a już Watykan wydał oświadczenie, że:
  ” Wesołowski zmarł z przyczyn naturalnych „!
  Im więcej Watykan wyda takich ” oświadczeń ” – tym bardziej rosną moje wątpliwości:))))
  Jeśli są one/wątpliwości/ słuszne – szkoda, że Wesołowskiemu – nie dane było ” wyznanie prawdy „, które to, mogłoby zachwiać całym Watykanem i strukturami ” zamiejscowymi ” !
  Stanisław

 2. Niespodziewana śmierć Wesołowskiego – to taka odwieczna watykańska tradycja. Mnie zastanawia taki oto ” problem ” :
  Kto pochowa szanownego zboczeńca? Przecież nie jest, a raczej nie był już – przed śmiercią : nuncjuszem, arcycośtamem, , a Franciszek pozbawił go wszystkich przywilejów stanu ” duchownego „. Zatem to już nie jest ” ichni ” truposz. Prawda?
  Może go wyślą przesyłką kurierską, do Polski? I niech się martwi polska opieka społeczna.
  Obywatelstwo polskie posiadał? Posiadał!~
  Stanisław

 3. Grzybkami się pewnie zatruł biedaczysko.
  Czniał to pies.
  Wszystko jedno.
  Niech mu gleba ciężką będzie.

 4. …już powędrowała dusza.
  …arcybiskupa nuncjusza.

  …więc dedykujmy śmierć ową.
  …dla świętych tajemnic za bramą spichrzową.

 5. Szkoda dobrego pedofila , tak ładnie gwałcił dzieci …a jaki był okrutny …diabły już zacierają ręce , a szczególnie te młodsze .
  A prawda jest taka , że watykański płatnik , podliczył sobie ile będzie musiał zapłacić ofiarom pedofila Wesołowskiego i doszedł do wniosku że to będzie za drogo kosztowało , łatwiej i za darmo zboczeńca opłaca się udusić …i tak zrobiono . Żadnej sekcji nie będzie , a koloratka sięga wysoko . Już wszystkie dochodzenia umorzono .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s