Menopauza menopauzą a bzdury bzdurami

Nie mówię, że jestem w jakiś szczególny sposób skonsternowany nadaktywnością pani Szydło, bo rozumiem, że kobiety z posuniętą menopauzą muszą się czymś zająć, żeby do reszty nie zbzikować. Mogę się oczywiście mylić, dlatego proszę tutejsze Bywalczynie, o ewentualną korektę mojej diagnozy.

Menopauza menopauzą, a bzdury bzdurami.

Chodzi o to mianowicie, że nie za bardzo rozumiem cierpkich uwag owej Szydło w stosunku o Kopacz, a zwłaszcza nie rozumiem sentencji takiej oto, że – tu cytuję – Dla rządu liczy się wyłącznie kampania, niech się wreszcie wezmą do pracy!”.

To, że rząd pracuje ostatnio w dość specyficzny sposób nie ulega wątpliwości, to że pani Kopacz to nie premier z mojej bajki, a może właśnie z bajki, tyle że wrednie nieporadnej, to też raczej nie ulega wątpliwości. No, ale na boga, Szydło-premier, to już postać nie z bajki tylko z jakiego pijackiego delirium tremens.

Więc niech nie strofuje Kopaczowej, tylko stanie przed lustrem i popatrzy na siebie. Wiem, będzie odruch wymiotny, ale proszę być dzielną pani Beato!

Idąc dalej…

Wiem i pewien jestem, że dla rządu kampania się liczy, bo byłoby dziwne gdyby było inaczej, tyle że dziwnym jest też, iż fakt ten wytyka baba, która też na całego prowadzi kampanię. Ba, prowadzi ją nieustannie, nachalnie, żeby nie powiedzieć agresywnie i bez opamiętania, bo w przeciwieństwie do Kopaczowej kompletnie nie ma nic innego do roboty.

Jedyne sensowne zajęcie które w tej chwili całe to towarzystwo ma, to pomarzyć o tym, co to będzie jak tę władzę zdobędą. A jeśli ją faktycznie zdobędą, to łatwo przewidzieć ciąg dalszy, bo już raz władzę przelotnie mieli i wiemy przeto na co ich stać.

Szydłowej więc wyjątkowo łatwo przychodzi wałęsanie się po kraju i ględzenie od rzeczy jak to będzie cudownie, jak to będzie bezpiecznie i kolorowo. Chuja będzie!

Wasza władza pani Beato kochana, będzie poległa na niekończącej się kampanii, a w związku z tym wy też nie będziecie mieli czasu na wzięcie się do pracy. Jedyna gałąź gospodarki jaka będzie się rozwijała i to chyba dynamicznie, to przemysł pogardy, oparty na niekończących się śledztwach, komisjach, dochodzeniach, rozliczeniach, ściganiach, linczowaniach i opluwaniach.

I to dobra na swój sposób wiadomość, bo po pierwsze w tym jesteście mistrzami, a po drugie zajmując się przemysłem pogardy, nie będziecie mieli czasu na inne działy gospodarki.

Być może nic w znaczący sposób nie zepsujecie.

Na to właśnie liczę, podobnie jak liczę na to, że ten cywilizacyjny eksperyment potrwa nie dłużej niż kolejne dwa lata, bo uwikłani w kłótnie, podgryzania i prowokacje, dacie dupy pokazowo tak jak już dawaliście, a jedynym ratunkiem będzie pokazowy wasz odstrzał.

Dlaczego upieram się przy dwóch latach? Bo mniej więcej tyle czasu powinno PiS zająć dopadnięcie i wysłanie na gilotynę Tuska i jego najbliższej drużyny odpowiedzialnej za wszystkie cierpienia i zniewagi jaki przez lata musiał znosić Kaczyński i jego kompanii.

Potem, kiedy nachłepczą się już tej krwi do woli i pod korek, może być rzeczywiście groźnie, bo jak zabraknie zdrajców i morderców ze świecznika, mogą się zacząć zabierać do nas, w pierwszej kolejności tych, co tych zdrajców i morderców wybierali.

Ale podkreślam, jestem optymistą i sądzę, że nie dotrwają jednak do tego momentu. A gdyby nawet, no to po co mamy w piwnicach kosy i maczety? Po to, żeby je wreszcie użyć!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

15 thoughts on “Menopauza menopauzą a bzdury bzdurami

 1. Donald Europejski zostawił po sobie w PO zgliszcza. PiS to same zgliszcza. Nie pozostaje nic innego jak w tych zgliszczach wybierać mniej spalone drewno. Kukiz – nadzieja wqurwionych – to już tylko nacjonalistyczny i faszystowski popiół. Lewica stała się korporacją staruchów i przegrańców plączących się między zgliszczami w rytm modlitewnych bębenków ePiSkopatu. Związki zawodowe, jakie są, każdy widzi. Młodzież, która miała zmienić ten obolały, przebity krzyżem kraj, zmienia swój osobisty los na obczyźnie. Krótko mówiąc, bez względu na to, co wybierzemy, mamy przesrane. Znowu czeka nas nieustający audyt domorosłych, paranoicznych,mających SKOK-i i ułaskawieniowe przewały za uszami, poszukiwaczy układów oraz niespełnione obietnice wyborcze. Amen w świeckim paciorku.

  1. A nie lepiej by było „Mruku” zostawić „zgliszcza” i skorzystać z nowego, świeżego i gatunkowo lepszego „drewna”…?
   ps.
   …tylko nie pytaj skąd go wziąć.
   Toż wystarczy się trochę rozejrzeć.

 2. jest „nie za bardzo rozumiem cierpkie uwagi” jeżeli już to winno być: „nie za bardzo rozumiem cierpkich uwag” ten styl świadczy o skłonnościach do Bliskiego Wschodu lub okresie męskiego przekwitania.. Szydło 52 lata, Kopacz 60 lat

  1. Consulo, 52 lata, to najgorszy wiek dla kobiety.(60- pełna stabilizacja) Szuka wtedy okazji, by błysnąć swoją „niewykorzystaną mądrością” .Szczególnie, jeśli ogląda się do tyłu i widzi marne efekty swoich poprzednich czynów. Twój styl natomiast, świadczy o innych brzydkich skłonnościach 🙂

  2. Z tą „cierpkością” to zgoda. Zmieniłem. Co do skłonności bliskowschodnich… a czy ja się ich wypieram? Bywa nawet że je akcentuję, choć – fakt – mało nachalnie. Ukłony

 3. Wątpię, by tak szybko „nachłeptali się krwi pod korek”:)Będą chcieli wytrzymać tę jedną kadencję. Zaprzyjaźnione zw.zawodowe, nie będą namawiali do strajków ? ps. Mruk, dokładnie tak.

 4. W gruncie rzeczy to babina Beata Szydło , którą z całą pewnością dopadła menopauza jest właściwie niegroźna . Dziwi mnie tylko to , że mając niebieski domek pod lasem na końcu wsi , męża i dwóch synów , w tym starszy uczy się na księdza , zachciewa się jej jeszcze jakiejś dominacji , jakby jej nie miała nad trzema chłopami w domu . Wiadomo że gdy Babie zanika okres , to ona czuje się pokrzywdzona , małowartościowa …jedna przyjmuje to z godnością , innej odbija . Takie właśnie babiny z menopauzą warczą i plują jadem w znienawidzonej organizacji przestępczej należącej do Kaczyńskiego . Babina Szydło zarządzając wiochą Brzeszcze , zadłużyła je na 9 milionów , gdyby na nasze nieszczęście została premierem , to na ile by zadłużyła Polskę ? Trzeba wszystko zrobić , aby PiS nie doszedł do władzy , bo wtedy wszyscy na tym stracimy – a szkoda życia i czasu .

 5. Nie zapominajcie panowie, że mężczyźni również przeżywają okres menopauzy.
  Jak widać z waszych wpisów niektórzy z was są tuż przed, w czasie lub tuż po i przeżywają ją w bardzo różny, przeważnie kompromitujący sposób.
  I nie chodzi tu o obronę Szydło, ale o zwykłą przyzwoitość.
  Tak Szydło jak i Kopacz to religijne kołtunki liżące śmietankę z kolan koloratkowych pasożytów i akurat menopauza lub jej brak nie ma z tym nic wspólnego.

  ps:
  Prawie każdy z Was zastanawia się jak to będzie gdy pisuary zaczną rządzić, kogo powieszą pierwszego, a kogo zostawią na później, a jakoś nikomu do głowy nawet nie przychodzi bardzo prosty sposób uniknięcia rządów religijnych kołtunów z PO i PiSu poprzez gremialne poparcie w wyborach Zjednoczonej Lewicy.
  Wszyscy wiedzą, że to Wasza ostatnia szansa i dziwi mnie, że Wy tę szansę po raz kolejny chcecie zmarnować.

  1. Ale lewizna równa się Miller, który tak samo gorliwie wylizywał rowa pedofilom. I hamburgerom. Dopóki ten Sepp Blater polskiej polityki nie zniknie bezpowrotnie w odmętach czasu, dopóty nie uwierzę w żadną lewicę.

  2. Tylko, że: Lewica nie do końca zjednoczone, a Miller faktycznie jak: Sepp Blater – niezatapialny! W TOKFM słyszałem też wypowiedż ” młodego pokolenia ” – lewicy.
   ” Osobliwość ” zapewniała, że do kościoła chodzi, opłatek pobiera, egzorcyzmy zalecane – odprawia! ” Wyznanie wiary ” publicznie czynił: Kalisz, a i inni!
   Teraz tak się narobiło, że ciężko odróżnić: lewicę, prawicę, bo łączy ich jedno: poddaństwo kościelnym i dziwaczne próby zaprzeczania faktom!
   Stanisław

  3. Jakoś nikt z Państwa nie cytuje wypowiedzi takich ludzi jak B.Nowacka, R.Biedroń, W.Nowicka, prof. M.Płatek, prof. J.Hartman, prof. W.Krysztofiak i wielu innych im podobnych. To przecież współczesna polska lewica.
   Jak długo lewicę w Polsce ludzie będą złośliwie kojarzyć wyłącznie z Millerem, Kwaśniewskim lub Kaliszem tak długo antylewicowa propaganda kościoła i mediów będzie odnosić sukcesy.
   Jakoś dziwnie nikt z Państwa nie krytykuje zasług PO dla kk i kleru. Wręcz namawiacie do głosowania na ten PiS-bis.
   Zjednoczona Lewica przyjęła SLD do wspólnych działań wyłącznie dla pozyskania elektoratu, który zawsze głosował i będzie ich popierał w wyborach bez względu na to czy jest tam Miller czy go nie ma.
   Nie jestem związany z żadną z partii funkcjonujących na politycznej scenie w Polsce, ale każdy, kto aktywnie dąży do utworzenia z Polski państwa laickiego ma we mnie swojego sojusznika i dlatego poieram także Zjednoczoną Lewicę.

  4. Na poparcie mojej wyżej zamieszczonej opinii proponuję posłuchać programu „krzywe zwierciadło” z Superstacji TV.

   http://www.superstacja.tv/Programipla/Krzywe_Zwierciadlo__20150819,6325121/Odcinki_501__1000,215374/index.html
   19 sierpnia 2015.
   W programie Kuba Wątły i Tomasz Jastrun.

   A oto jedna ze znalezionych w Internecie opinii na temat tego programu, pod którą się podpisuję:
   ” Proszę posłuchać jak dziennikarzyna Superstacji K.Wątły zgodnie z wytycznymi kościoła sieje nienawiść do całego ruchu lewicowego w Polsce.
   Ktoś dobrze poinformowany ze środowiska postępowych dziennikarzy napisał o tym człowieku, że jest to typowy katol udający antyklerykała, a faktycznie to kościelna menda wykonująca polecenie pedofilów w koloratkach: – zniszczyć polską lewicę.
   Całkowicie zgadzam się z tą opinią.
   K.Wątły w prawie każdym programie z jego udziałem demonstruje cechy typowego zindoktrynowanego religijnie katolika, a więc nienawiść, homofobię, antysemityzm, usofobię, seksizm oraz totalny brak dziennikarskiego obiektywizmu i bezstronności.
   Uważam, że najwyższy czas żeby tym kościelnym propagandzistą i medialnym manipulantem K.Wątłym zajęły się niezależne i bezstronne gremia takie jak komisja etyki dziennikarskiej stowarzyszenia dziennikarzy polskich, krajowa rada radiofonii i telewizji, organizacje walczące z homofobią i z antysemityzmem oraz wszystkie środowiska i organizacje lewicowe w Polsce.
   To miałki intelektualnie korwinowsko-kukizowski entuzjasta pisu i człowiek hołdujący wszystkim zasadom teokracji i religijnego totalitaryzmu w Polsce.”
   /M.D./

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s