Ojczyznę wolną raczył dać nam Duda

Ci, którzy zbudowali „Solidarność”, doprowadzili do tego, że Polska wyszła zza żelaznej kurtyny, stała się państwem suwerennym i niepodległym – tak mniej więcej powiedział w Gdańsku prezydent Duda podczas świętowania 35-lecia Solidarności. Coś emocjonalnie niestabilny ten Duda jednak.

Parę tygodni temu pan Duda z powagą wieścił, iż Polska w niewoli jest, a suwerenność to słowo, które niektórzy tylko znają ze słowników. Ci czytaci tylko, bo reszta z winy PO to wtórni analfabeci.

A tu nagle taka wolta!

Jest niepodległość i jest suwerenność! A wszystko w niecały miesiąc. To skarb nie prezydent. Popatrzcie, ledwie doszedł do władzy, od niechcenia jedynie tupnął nóżką, tak jak niegdyś nóżką tupał jego mentor, a natychmiast stał się cud. Ojczyzna nie dość, że już raczej nie jest w ruinie, to na dodatek odzyskała wolność, suwerenność i niepodległość.

„Ojczyznę wolną raczył dać nam Duda“ – tak teraz będą brzmieć nieco zmodyfikowane słowa pewnej znanej pioseneczki, o charakterze narodowo-katolickim.

Ale spokojnie to tylko pierwsze zaskoczenie. Bo jest i drugie, choć umówmy się że nico mniejszej wagi. Chodzi o pierwszą część dudziego zdania: „ci którzy zbudowali Solidarność…“.

Panie prezydencie kochany, ci co zbudowali tę Solidarność, od dawna już nie mają z nią nic wspólnego, albo w ogóle już ich nie ma. Zostali przez was (także przez pana formację), zmieszani z błotem, skopani i nazwani najgorszymi epitetami z możliwych.

Ten związek, który dziś tak ochoczo wystawia pierś po medale i zaszczyty, nie ma kompletnie nic wspólnego z tamtą prawdziwą Solidarnością, pramatką zmian, dzięki którym tacy jak Andrzej Duda mogli zostać dziś prezydentem, a tacy jak Piotr Duda mogą bezkarnie uprawiać polityczna hochsztaplerkę pod związkową przykrywką.

Więc wy wszyscy razem i do kupy, Dudy takie, srakie i owakie, jak już świętujecie, to błagam, lepiej nic nie mówcie. Dzisiejsza wasza Solidarność, to w skrócie mówiąc, chuj, dupa i kamieni kupa.

Osobiście nie znam żadnego pracownika, który nie przeklinałby Solidarności i nie wieszał na niej psów.

Z wyłączeniem oczywiście panów górników, tej nie dającej wyplenić się chorobliwej hubie, narosłej na gospodarczej tkance. Tak, to dzięki Solidarności, dalej mogą wydobywać surowiec, który rzekomo ma nam zapewnić nie tylko bezpieczeństwo energetyczne, ale uczynić z nas krainę wiecznej szczęśliwości i dostatku.

To jest ich i tylko ich związek, służący do ochrony ich wydumanych praw, i krojenia na wielką skalę nas wszystkich, dokładających chcąc nie chcąc do ichniego interesu.

Nic więc dziwnego, że wszyscy inni w dupie mają ten związek, w dupie mają rocznicę, a na dodatek z niesmakiem patrzą jak hochsztaplerzy dopisują się do historii, której już nie ma, zawłaszczając coś, co do nich nigdy nie należało.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Ojczyznę wolną raczył dać nam Duda

 1. a do tego jeszcze ten żenujący koncert z żenującym do kwadratu Pietrzakiem plus niby mega gwiazdą Chrisem JakimśTam, o którym nikt kompletnie już nie pamięta.

 2. Duda jest przekonany , że solidarność zbudowali Kaczyńscy …Przy pomocy Wojtyły i Ameryki . Nauczycielka niemieckiego , starała się przekonać Dudę że to tylko dzięki korporacji która stworzyła UE , bo potrzebna była Polska na odebranie od Niemców złomu samochodowego i nadprodukcji , bo socjaliści nie chcieli …a Prawda jest zupełnie inna …

 3. Barany Ojca Rydzyka ciągle na topie, a Ob. Duda zacieśnia stosunki polsko- żydowskie, a może żydowsko-polskie osobiście, jeszcze poczekajmy, a klecha razem z żydem Nas zeżre, i zostaniemy bosi, ale w ostrogach na ulicach….

 4. Znowu Autor zapomniał napisać o głównym winowajcy tego całego bałaganu, który rozpoczął się wraz z powstaniem „solidarności” i trwa do dziś, a mianowicie o klerze pasożytującego i pedofilującego w Polsce od wieków kościoła katolickiego.
  Po raz kolejny zacytuję tutaj znalezioną w Internecie opinię pod której treścią się podpisuję:

  „ Tylko zindoktrynowani religijnie ludzie od 30 lat bezmyślnie powtarzają solidarnościowo-kościelną agitacyjną formułkę jakoby to „Wałęsa i Wojtyła obalili w Polsce komunizm”, zapominając, że gdyby nie Gorbaczow i Reagan oraz inni przywódcy państw zachodnich – panowie Wojtyła i Wałęsa, Gwiazda, Walentynowicz, Krzywonos i im podobni mogli by sobie palcem w bucie pokiwać …
  Kościół i kler znakomicie dogadywał się i dogaduje z każdą prokościelną władzą i czuł się w „peerelu” bardzo dobrze, prawie tak jak teraz, ale chciał i chce nadal jeszcze więcej.
  Kler z Wojtyłą na czele jedynie wykorzystał głupotę, niezadowolenie i frustrację Polaków do swoich, pasożytniczych celów i w trosce o swój, a nie Narodu dobrobyt, w czym „solidarność” z Wałąsą „w klapie” i z Gwiazdą „na firmamencie” zawzięcie mu pomagali i nadal pomagają.
  Kler dobrze wiedział kogo postawić na czele manipulowanego przez siebie ruchu społecznego „Solidarność”. Tylko takie bowiem intelektualne zera gwarantowały im pełną swobodę działań na swoją pasożytniczą korzyść.
  To ambonowa propaganda i manipulacja prokleszych mediów wykreowały Wojtyłę, Wałęsę i wszystkie inne „gwiazdy”.
  Solidarnościowi przywódcy i działacze dzięki tępemu społeczeństwu razem z klerem nachapali się przez te wszystkie lata mnóstwa majątków, stanowisk, niezasłużonych nagród, odznaczeń, a w Polsce wspólnie z kk stworzyli nie demokrację, a teokrację.
  Taki Duda to kolejne wcielenie Wałęsy i wszystkich rządzących Polską od 1989 roku, który różni się od nich jedynie tym, że tamci służyli klerowi na kolanach, a ten leży przed nim krzyżem.”

  1. BRAWO Charlie Hebdo.Wszyscy madzrzy ludzie podpisuje sie pod tym!!!!!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s