Może to być najwybitniejsza rola aktorki Dykiel

Zastanawiam się cóż stało się Bożenie Dykiel. Jaka choroba ją dopadła, jaki wirus zżera jej organizm? Kiedyś niezła aktorka i postać o w zasadzie cywilizowanych poglądach, nagle stała się gorącą orędowniczką pispaństwa. Z zupełnie dla mnie niezrozumiałych powodów, poszła w ślady swych nawiedzonych kolegów oraz koleżanek.

Rozumiem oczywiście, że pesel ma swoje prawa, ale zawsze można próbować go jakoś obejść (i nie chodzi tylko o operację plastyczną), a nie bezwolnie poddawać się jego dyktatowi i to jeszcze w najgorszym wydaniu.

URODZINY B&B CLINIC
Jak się ma 67 lat, to naprawdę nie za bardzo jest się czego bać, bo człowiek już nic nie musi …

Otóż ta Bożena Dykiel zupełnie dla mnie niespodziewanie, stała się ulubienicą i gwiazdą różnych szczujnych prawicowych portali, które dyktują jej co ma mówić, a ona chętnie powtarza.

O genialności i niezwykłym czarze osobistym pana prezydenta („nie jest śpiącym borsukiem”), o zniewoleniu narodu przez krwiopijców z PO, o parszywym losie emigrantów, którzy ponoć siłą na poniewierkę z ojczyzny zostali wypędzeni i teraz głodem przymierają, nie mając za co wracać do ukochanej ojczyzny, za chwilę w przebudowie i odbudowie. I wreszcie o wielkich nadziejach jakie wiąże  ona, Bożena Dykiel aktorka, z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi. Nadziejami na to, że będzie lepiej, po polsku, godnie i sprawiedliwie. Nic oryginalnego w sumie, no ale właśnie tak się tej pani coś z głową porobiło.

Pani Bożena na wszelki wypadek deklaruje, że broń panie boże, nie jest zwolenniczką PiS, ale myślę, że to zbyt daleko jednak posunięta ostrożność. Jak się ma 67 lat, to naprawdę nie za bardzo jest się czego bać, bo człowiek już nic nie musi a wszyscy mogą panią w dupę pocałować.

Ja rozumiem, że nie ma grantów ani konfitur bez należytej przynależności, ale po pierwsze, co za cham pani te dotychczasowe konfitury odebrał, a po drugie co za oszust obiecał pani jakieś nowe i słodsze, skoro takie bzdety pani wygaduje?

A może chodzi tylko o zwykłą przyjemność paplania ozorem? Bo jak mawiał Jepp Gambardella, bohater filmu „Wielkie piękno” – „Mam 64 lata, i nie mam już czasu ani ochoty na robienie czegoś co nie sprawia mi przyjemności”. Pani Bożenie Dykiel ewidentnie przyjemność sprawia wygadywanie bredni na zawołanie. Ostatecznie to aktorka, w nie takie role się już wcielała.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

14 thoughts on “Może to być najwybitniejsza rola aktorki Dykiel

 1. Cóż …prawie każdy dziwaczeje na starość . Aktorstwo Dykiel , według mnie jest raczej problematyczne , ponieważ jej role polegały na granie siebie … nigdy nie miała dłuższego monologu jak dwa , trzy zdania . Owszem , w młodości gdy jeździła po scenie na motorze z gołą dupą , bo tak chciał Hanuszkiewicz , to było na co popatrzeć , no po prostu …aktorka od komedii . A co się mogło stać ? Bożenka poczuła się odrzucona a niedowartościowana kobieta i to jeszcze przekwitła , staje się mściwa . No bo jak takie coś jak niejaka Chodakowska ma być senatorem …to dlaczego nie Dykiel …a może jej w dekiel odbiło …

 2. Tak sobie myślę, że wolta pani Bożenki została spowodowana przez dobrą pamięć.
  Zapewne pamięta jaki los spotkał przewielebnego Wielgusa.

  1. Sugerujesz , że Dykiel była agentem SB …czy należała do masonerii . Bo podobno IPN ma teczki Wielgusa który działał jako agent SB o ps. ,,Adam wysocki ” .

 3. Pesel ma kazdy ale niektórzy, szczególnie niektóre próbuja go przeskoczyć np. Kalata a teraz do ich szeregów dołączyła Dykiel. Nie zgadzam się, że była niezłą aktorką, byc może tak ale wsród grających ogony. Ja tez sie kiedys zastanawiałem czy nie kupić sobie peruki i grac Bonda, Żejmsa Bonda. Na razie takie głupoty mi przechodza ale innym nie. Jak na starość chce się zrobić karierę to dobry i PIS.
  Pozdrawiam.
  ps.
  Do obsługi pociągów Pendolino. Wg Dykiel to Pierdolino – wysadżcie ja w szczerym polu pliiiiiissss – niech zapierdziela per pedes.

 4. well… Pani Bożena nigdy nie była ‚tytanem umysłu’, a wręcz sprawiała wrażenie ‚polspolitej chłopki’, a nie wybitnej aktorki. PIS kieruje swą ‚ofertę’ właśnie do tego typu ludzi, których w Polsce jest min 60%
  AMENT !

 5. Chodakowska, Szczepkowska, Pietrzak, Rosiewicz, Rymkiewicz, Zelnik – teraz Dykiel!
  Dykiel to zapewne upały uderzyły w dekiel:) Albo… jest u progu ” kariery ” , w pisie:)
  Stanisław

 6. Dwa lata temu, ta jarmarku w Gdyni, przy jednym ze straganów – tłok. Podszedłem, a wewnątrz właśnie Dykiel reklamuje konserwy z ” babek ” / to takie rybki – organizmy obce dla Bałtyku, przyniesione przez statki w zbiornikach balastowych/. Znaczy się – ima się każdego zajęcia, a pis swoim – dobrze płaci:)
  Stanisław

 7. jaka partia ,jej zwolennicy i wyborcy takie komentarze na poziomie nieco poniżej rynsztoka !

  1. „o parszywym losie emigrantów, którzy ponoć siłą na poniewierkę z ojczyzny zostali wypędzeni i teraz głodem przymierają, nie mając za co wracać do ukochanej ojczyzny”
   Serio tak powiedziala? Jestem jednym z emigrantow (mieszkam w UK), powodzi mi sie calkiem niezle, glodny nie chodze, a przed powrotem do Polski powstrzymuje mnie glownie mysl o tym, ze ukochana partia pani Dykiel moze znow sie dorwac do wladzy.

 8. Drogi przezacny zawiadowco tego jakże miłego memu rozumkowi zakątka internetu, uległeś widzę, mam nadzieję w stopniu minimalnym chorobie świata współczesnego. Chorobie, którą nazywam roboczo – „od kogo wymagasz”. Świat nasz, bo nie dotyczy to tylko ‚bulandy” naszej ukochanej głupieje, a co zatem idzie zwraca się w kierunku coraz durniejszych autorytetów – duże słowo. Oczekujemy i zazwyczaj się rozczarowujemy od buziaczków, pokazywanych w kinie, tv, czy innych kanałach mass medialnych, atakujących nas zewsząd MĄDROŚCI, gdy te buziaczki są tylko wydmuszka intelektualną. Pani Dykiej jest, a właściwie była dobra aktorką, czytaj komediantką, panią od udawania i fikania nóżkami na scenie, robienia min i mówienia tego co jej napiszą i jak reżyser sobie zażyczy. Sam mistrz Łomnicki miał mawiać, że „aktor jest do grania jak dupa do srania”.
  Tak więc pamiętaj od kogo wymagasz, od aktorki w menopauzie intelektualnej refleksji nad tym łez padołem???
  Z pionierskim pozdrowieniem, no chyba lekko przesadziłeś 😉

 9. No cóż. Jak widać, rzeczywistość zweryfikowała te pohukiwania ” na pohybel” Dykiel. Z Bogiem, czerwoni przyjaciele.

  1. Dlaczego czerwienią bryzgasz agęcie drogi?
   Dlaczego mnie żegnasz wespół z bogiem ubogim?
   Przyjaźń twoja jest podstępna, mocno się chwieje,
   Przecież myślisz o mnie, jak twój prezes złowrogi:
   Komuniści, kurwy, przede wszystkim złodzieje!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s