Czorsztyn. Dzisiejsza stolica katolickiej Polski

Dzisiejsza prywatna uroczystość pogrzebowa wybitnego syna kościoła arcybiskupa Józefa Wesołowskiego w małopolskim Czorsztynie, to wielkie wydarzenie. Miejscowe koniki handlują nawet miejscówkami przy płocie cmentarza, skąd lepiej można oglądać kondukt i gości, których wielu podkreśla, że uczestniczenie w „pogrzebie brata Józefa“ to dla nich zaszczyt i honor.

Wedle niestety niepotwierdzonych informacji, na uroczystości pogrzebowe jednego z najwybitniejszych w Watykanie pedofilii, przyjechała nieliczna, ale starannie wyselekcjonowana delagacja innych watykańskich pedofilii. Selekcja była ostra, bo miejsca na cmentarzu mało a chętnych bez liku. Gdyby tak ich wszystkich chcieć dopuścić do uroczystości pożegnania „brata Józefa“, to Watykan musiałby wynająć przynajmniej dwa Airbusy 380, a kto wie czy jeszcze specjalny pociąg by się nie przydał.

 „Przedwcześnie zmarłego, wybitnego syna kościoła“ w imieniu pogrążonych w żalu współbraci, będzie żegnał biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej Jan Szkodoń.

Nie zabraknie wyrazów empatii i uznania dla dorobku zmarłego, bo przecież – jak nam wyjaśniono – arcybiskupowi Wesołowskiemu nic nie udowodniono, a w związku z tym w myśl prawa, nawet tego świeckiego, jest on (był) człowiekiem niewinnym, a wszelkie próby przypisywanie mu jakichkolwiek wyimaginowanych grzechów, jest w tej sytuacji nieuprawnione i wysoce niestosowne. Jemu należy się szacunek.

Czyli jesteśmy w domu, pana.

Aby zneutralizować i wyeliminować wszelkie ewentualne próby opluwania nad trumną zaszczytnego truchła przez elementy wrogie kościołowi i destabilizacji tym samym podniosłej atmosfery, specjalnie wynajęte bojówki, podjęły skuteczną próbę zastraszenia Fundacji „Nie lękajcie się”. To ci, którzy pomagają ofiarom księży pedofilów. Chcieli w milczeniu zaprotestować i przeciwstawić się bezczynności polskich biskupów wobec coraz bardziej palącego problemu pedofilii, także w polskim kościele.

Niestety fala pogróżek w ostatnich kilku godzinach, zmusiła członków Fundacji do rezygnacji z protestu. Grożono im spaleniem siedziby, spaleniem samochodów, ciężkim pobiciem lub nawet śmiercią, jeśli tylko pojawią się w Czorsztynie. Poza tym, umówmy się, to jest zwykłe chamstwo i przejaw wyjątkowej agresji, obciażać polski, zwiazany tak mocno z tradycją narodu kosciół o pedofilskie praktyki. I to jeszcze – podkreślam – na pogrzebie wybitnego biskupa, którego obrzucono błotem, a któremu – po raz wtóry z uporem przypominam – nic nie udowodniono i żaden sąd go nie skazał.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Czorsztyn. Dzisiejsza stolica katolickiej Polski

 1. Ha ha ha,przywieżli kurwa tego pedofila na koszt skarbu państwa.
  Oczywiście niewinnego.
  Otruli kurwa dziada,żeby smrodu nie roznosił.
  Mogli go kurwa spalić tam za bramą spiżową żeby nie zatruwał ziemi więcej.
  Lepiej by go było na przynętę dla wilków na Podhalu podrzucić,bo tych coraz więcej tu.
  2 tygodnie temu zciachały mi psa 2 wilki,ale przeżył i mam nadzieję że dojdzie do pełni sił..

 2. Małopolskie to wylęgarnia pedofilii. W góralskich rodzinach to norma. Tłumaczenie przed sądem dziadka, który molestowal najpierw swoje dzieci a potem wnuki: „Co ja winien, że co młode to lubię…”

 3. Gdybym nie posłuchał, gdybym nie przeczytał tego poniżej – myślałbym, że Gospodarz jaja sobie robi!
  krakow.wyborcza.pl/…/1,44425,18713672,pogrzeb-jozefa-wesolowskiego…

  Totalne qrewstwo pomieszane ze skrajnym skretynieniem! Kolejny dowód draństwa, manipulacji, całkowitego braku jakiejkolwiek moralności i niereformowalności kościoła kat!!!!
  Stanisław

 4. Przetrzymałabym to wszystko, ale czytanie na mszy o ukrzyżowaniu niewinnego Jezusa, na mszy za tę swołocz i kanalię i sugerowanie, że także „brat Józef” był tak niewinny jak Jezus, przeszło moja wytrzymałość. Nie chcę brnąć dalej bo polałby sie potok słów, których nie użyłabym nigdy.
  Nieustannie 🙂

 5. Lucjan juz tego arcy gnoja smazy w smole!rozpuscic w kwasie i do szamba tam miejsce watykanskich zboczencow!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s