Gości witam, ale legitymację religijną niech zostawią za drzwiami

Biskup Hoser, to słynący z gościnności i miłości bliźniego gość. Każdego przybysza przytuli, pogłaszcze a nawet obedrze ze skóry, z katolicka żarliwością i konsekwencją. Nic dziwnego więc, że opowiada się za tym, by „udzielić gościnności“ uchodźcom, pod warunkiem wszak, że będą to chrześcijanie. Żadnych konkurencyjnych religii i sekt jednym słowem.

Z pewnym bólem, zmuszony jestem pod pewnymi względami z biskupem się zgodzić i przyznam, że strasznie mnie to boli. Ale takie jest już życie, raz daje w dupę, raz w szczękę.

Hoser mówi:

Prawdopodobnie Europa będzie muzułmańska, to nie ulega wątpliwości. Jeżeli te tendencje się nie zmienią, jeżeli dzietność Europejczyków będzie taka słaba, że nie ma zastępowalności pokoleń, wówczas będzie to muzułmańska Europa, w której chrześcijanie będą mieli taką rolę, jaką mieli dotychczas na Bliskim Wschodzie.

Powiem tak, jeśli zwycięży nie zawsze zrozumiała poprawność, to ta Europa pewnie będzie muzułmańska. Z pewnego punktu widzenia, jest mi to jednak zupełnie obojętne (a jest mi obojętne, bo tego raczej nie doczekam), zwłaszcza zaś jest mi obojętne, czy rano nad głową będzie mi napierdalało kościelny dzwon, czy może ryja będzie darł charczący muezin.

Oczywiście nie ulega żadnej wątpliwości, że jeśli – hipotetycznie – mam jednak jakikolwiek wybór, to wolę jednak starych pedofilów ze swoimi fobiami, niźli młodszych zoofilów ze swoimi bredniami. W tym też sensie jestem za rozważnym otwieraniem ramion (i granic) przed uchodźcami, którzy szturmują nas (bo Europa to my) każdego dnia, włażąc wszelkimi możliwymi otworami.

Jest poza tym cała masa względnie spokojnych a nawet względnie bogatych państw arabsko-islamskich, które powinny się również otworzyć na uchodźców. I gdzie z pewnością znaleźliby oni, znacznie bardziej sprzyjający klimat kulturowo-religijny.

Taka choćby Arabia Saudyjska, gdzie wielkie pieniądze sąsiadują z wielkimi, kompletnie nie zasiedlonymi jeszcze przestrzeniami. Czas by Saudowie również pochylili się nad losem współbraci i przygarnęli najbardziej potrzebujących. Hoser niechaj przytuli chrześcijan, mułła Al-Bark niech przygarnie muzułmanów.

Choć z tymi chrześcijanami to jest tak – tu postawię się panu Hoserowi – że mamy tych własnych pod dostatkiem, a nawet nieco za dużo. Więc ten ewentualnie nowy zaciąg, jeszcze bardziej zaburzy zaburzone już proporcje.  Zamiast być ich coraz mniej, będzie ich niestety coraz więcej.

I bardzo proszę, nie oskarżajcie tu mnie o jakiś rasizm, bo to z rasizmem kompletnie nie ma nic wspólnego.
Nie mam bowiem nic przeciwko kolorowi skóry, ani nawet długości nosów, czy bród, bronię się jedynie przed religią (każdą), która mi nie odpowiada i zagraża nie tylko komfortowi mojego życia ale i jego bezpieczeństwu.

Nie przemawia również do mnie argument, że trzydzieści lat temu nas, ówczesnych uchodźców, przyjmowano wszędzie (no, prawie wszędzie) z otwartymi ramionami. To prawda. Acz jest drobna różnica, polegająca na tym, że my byliśmy stąd i nie nieśliśmy w torbie żadnego religijno-kulturowego zagrożenia.

Nie musieliśmy się asymilować, bo byliśmy cywilizacyjnie tożsami. Byliśmy Europejczykami, tylko mieszkającymi parę kilometrów od centrum.

Nie przypominam sobie zaś, abyśmy emigrowali i schronienia masowo szukali w Syrii, Afganistanie czy Iraku. Nie jesteśmy więc w stanie ocenić, jak oni by nas przyjmowali. Czy aby z otwartymi ramionami, czy aby chlebem, solą i kebabem? Tak samo, czy może jeszcze gorzej?

Innymi słowy znakomicie rozumiem wszystkich tych Polaków, którzy nie chcą być poprawni politycznie, którzy zamiast uśmiechu na ustach i wyciągniętych rąk na powitanie, mają dalekie od zadowolenia  miny i słuszne obawy.

Entuzjastów zapraszam zaś, i edukatorów poprawności, na miesięczne chociaż przymusowe pomieszkanie w niektórych dzielnicach Paryża, Hamburga czy Londynu. Trzeba wyjść ze swoich ciepłych mieszkań bezpiecznych mieszkań gdzieś na Ursynowie, czy z willi Konstancina i zmierzyć się z problemem.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

13 thoughts on “Gości witam, ale legitymację religijną niech zostawią za drzwiami

 1. Co tam chrześcijanie i muzułmanie. Przecież wszyscy wiedzą, Ze Jedynym Prawdziwym Bogiem jest Latający Potwór Spaghetti.

 2. Relacja świadka Polaka:
  „…na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów… Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to, co widziałem, budzi grozę… Ta potężna masa ludzi – przepraszam, że to napiszę – ale to absolutna dzicz… Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki (…) Widziałem, jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar, w którym się znajdowałem z grupą, próbowano rozhuśtać. Rzucano w nas gównem, walili w drzwi, żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę… Pytam się, w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie…
  Staliśmy trzy godziny na granicy, przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci – w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni… Jeszcze wczoraj, czytając newsy na wszystkich stronach internetowych. podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem, a dzisiaj po tym, co zobaczyłem, zwyczajnie się boję, a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi – ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem, czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia, jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać. I wybaczcie, jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem… „

 3. Trzeba będzie spierdalać do Australii. Tam jeszcze zachowali resztki zdrowego rozsądku i brudną dzicz zawracają od brzegów.

 4. Mówcie sobie, co chcecie, ale to wcale śmieszne nie jest. Światowy rząd za przeproszeniem niech się od Europy odstosunkuje i zaprowadza sobie islam w Stanach Zjednoczonych. Od Europy wara. Ja sobie nie życzę spotkać na swojej drodze jakiegokolwiek porąbanego muzułmanina, który nie wiadomo kiedy rozerwie się na kawałki chwaląc swojego Allacha. Romów trzymać na południu, Allachów na pustynię, „Rotszyldów” z porotem wygonić do Stanów. Rzygać już się powoli chce na to wszystko.

 5. Obecna fala emigrantów jest wynikiem wyzwalania Iraku,Syrii i Libii przez USA. Dlaczego więc UE nie wystawi rachunku dla Wielkiego Brata ?

 6. Oto jak zachowują się ci „biedni, wynędzniali, sponiewierani wojną, spragnieni i głodni imigranci muzułmańscy”

 7. W sprawie przyjmowania islamistów do państw Europy mam następującą opinię:
  ……….
  Dzieje się inwazja islamu na Europę.
  Wielu z tych „uchodźców” do Europy to wojownicy ISIS, których korzystając z tej okazji wodzowie islamskich terrorystów lokują w różnych krajach. Mają oni konkretne zadania i misje do spełnienia.
  Zabawne, że ten islamski „bat” terroryzmu i religijnego zacofania europejczycy kręcą na siebie za swoje własne pieniądze podatników krajów UE.
  I tak już zapaprane wszelką imigracyjną zbieraniną jaskiniowców kraje Europy jeszcze sobie pogorszą i to na własne życzenie i za własne pieniądze.
  Przecież wiadomo, że muzułmanie nigdy i nigdzie się nie adoptują do cywilizacji kraju do którego przybywają.
  Wręcz przeciwnie tworzą enklawy, przenikają ze swoimi prawami szariatu i religią do wszystkich dziedzin życia tego kraju jak np. media, handel, usługi i organa władzy wszystkich szczebli w celu przejęcia władzy.
  To identyczna metoda obejmowania władzy jaką uprawia w Polsce kler kk oraz poza Polską wysyłając tabuny swoich misjonarzy do wielu krajów trzeciego świata i nie tylko.
  Dzieje się obecnie kolejna wojna islamu i religii chrześcijańskiej, a trzeba pamiętać, że wszystkie religie i ich kościoły to cwilizacje zła i śmierci oraz wielkie zagrożenie dla całego świata.
  To dlatego muzułmanie emigrują do krajów „innowierców”, a nie do bogatych krajów muzułmańskich takich jak Arabia Saudyjska, Kuwejt, Katar itp.

  Od ponad 30 lat mieszkam w kraju, który zapaprał sobie społeczeństwo multikulturalnym rozmnażającym się jak króliki, leniwym motłochem, który ma także prawo ściągania do nowego miejsca osiedlenia kolejnych setk tysięcy w ramach tak zwanego „łączenia rodzin”. W rezultacie tego procederu w ciągu paru lat z paru tysięcy tych uchodźców robi się milion. Znam ten temat z własnego doświadczenia bo i z moich podatków jest to wszystko wbrew mojej woli finansowane.
  Ci ludzie w większości jedynie pasożytują na innych ciężko pracujących podobnie jak pasożytuje kler pedofilskiego kk w Polsce, co budzi coraz większy i słuszny sprzeciw.
  ……..
  PS:
  Wszystkim zwolennikom przyjmowania tych „biednych imigrantów” proponuję zadeklarować do odpowiednich władz wolę przyjęcia pod swoje dachy konkretnej ilości islamskich uchodźców. Zapewnić im wikt i opierunek, mieszkanie, pracę, naukę języka i obyczajów oraz polskiego prawa i jego poszanowania.
  Tak Wasz „bóg” jak i ich „allah” odwdzięczą się Wam po śmierci „rajem” i „dziewicami”, a cała reszta z biskupami na czele ochoczo pójdzie w Wasze ślady.
  Dziwi mnie, że nie wpadliście jeszcze w zachwyt po ogłoszeniu w Watykanie, że Franek także przyjmie imigrantów w swoje „gościnne progi” i że będzie to aż dwie rodziny bo na więcej go nie stać.

  1. „Wszystkim zwolennikom przyjmowania tych „biednych imigrantów” proponuję zadeklarować do odpowiednich władz wolę przyjęcia pod swoje dachy konkretnej ilości islamskich uchodźców. Zapewnić im wikt i opierunek, mieszkanie, pracę, naukę języka i obyczajów oraz polskiego prawa i jego poszanowania”.

   I nie wypuszczać z kwadratu.

 8. Nobel dla tego, kto wynajdzie tabletkę leczącą z religijnej wiary. Jakiejkolwiek, islam, chrześcijaństwo jeden pies. Po takiej kuracji, może człowieczeństwo zaczęłoby racjonalnie myśleć i większość tych fanatycznych zagrożeń by zniknęła. Dramat ludzkości, że w XXIw. trzeba się borykać z religijnym fanatyzmem tylu religii.

 9. Boję się naprawdę. Dalsze tolerowanie napływu islamistów i poprawność polityczna,w imię której nie wolno nazywać obecnej sytuacji po imieniu, jako zagrażającej trwałości Unii Europejskiej, spowoduje naprawdę nieobliczalny wybuch społeczny i odrodzenie się najgorszych wersji nacjonalizmu. Jestem zdania, że emigrantów trzeba zawrócić tam, skąd przybyli. Jeśli natomiast Unia chce ich przyjmować, nie może dopuścić do tworzenia przez nich muzułmańskich enklaw, które ani myślą integrować się z nami. Swoją drogą Amerykanie, którzy przyczynili się do rozwalenia autokratycznych reżimów, żeby zaprowadzić utopijną w świecie islamskim demokrację, powinni dzisiaj wyłożyć potężną kasę na uporządkowanie tego bałaganu, a nie jak zwykle garnąć zyski do siebie, a straty dzielić między pozostałych.

 10. Ja widzę dwa rozwiązania tego problemu, handlowe, czyli jak załatwili byty „górale ze Wzgórz Golan” – na wszystkim da się zarobić i rozwiązanie religijne. Najpierw o religijnym, nie uważam się za znawcę islamu, ale o ile mnie pamięć nie myli to jednym z obowiązków religijnych prawdziwego muzułmanina jest – hadż – czyli pielgrzymka do Mekki. Proponuje zatem, każdego uchodźcę, który deklaruje się jako muzułmanin wysłać do Arabii Saudyjskiej, a tam bracia w wierze i strażnicy świętych miejsc islamu przyjmą i ugoszczą.;-)
  Drugie rozwiązanie, – handlowe – przyjmować wszystkich i żądać od Brukseli kasy na ich utrzymanie. Najlepiej według stawek brytyjsko-francusko-niemieckich. Na każdym z tych uchodźców można będzie zarobić, a prędzej czy później i tak sami uciekną do Niemiec, Danii, Szwecji czy innego UK.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s