Tych wyborów nie wygrają sknery i kutwy

Wczorajsze, nie nowe w sumie obietnice PiS nie są niczym zaskakującym, bo znamy je od dawna. Jedyne co zaskakuje to wyjątkowo mały rozmach tych obietnic. I proszę mnie tu nie pouczać, że PO też obiecuje i może lepiej nimi byłoby się zająć. Owszem PO obiecuje, tylko się tak składa, iż mnie szczególnie nakręcają obietnice konkurencji, przede wszystkim ze względu na chroniczną alergię.

Dziwię się na przykład, dlaczego PiS mówi tylko o 12 złotych za godzinę pracy. To przejaw wyjątkowego skąpstwa. Mogliby mieć gest i zaproponować 120 za godzinę. Miejcie kurwa gest koledzy, choć raz w życiu. To przecież kampania, tu wszystko przejdzie.

No i z tymi seniorami to też tak trochę cieniutko i bez wyobraźni.

Co to znaczy darmowe leki po 75 roku życia? Naprawdę nie stać was na obiecanie i zagwarantowanie nieśmiertelności i po minimum 5 tysięcy emerytury tak jak leci, każdemu bez wyjątku?

Jako okołoemeryt, poważnie się zawiodłem i raczej nie oddam na was głosu. Bo mój głos jest naprawdę wart więcej niż opakowanie jakiś pierdolonych leków.

Z bankami to też nie halo. Ja myślę, że obietnica ich opodatkowania to zdecydowanie za mało. Zlikwidujcie banki, bo to w wiekszości krwiopijcy z zagranicznym paszportem, Żyd, Niemiec, kurwa i złodziej. Żadnych więc banków, ostatecznie mamy SKOKi. Czysto polski kapitał, nasz narodowy, nie spekulacyjny.

A czy młodzi już wrócili z emigracji? Pozakładali rodziny, otworzyli flaszki? Ni kuta zdaje się. No ale jak się proponuje 500 zyli na bachora, to trudno cudów oczekiwać. Obiecajcie, że każdy kto skończył 23 lata, jest katolikiem i nie jest gejem, ma zagwarantowane stanowisko kierownicze (dla waszych zostawcie prezesowskie), plus opłacone składki ZUS za 10 lat. No, obiecajcie to proszę, co wam szkodzi? Potem i tak się z tego zgrabnie wycofacie, ZUS padnie, a oni co wam mogą zrobić? Mogą pocałować was w dupę.

No i może zostawcie chociaż tych rolników w spokoju i nie mąćcie im we łabach, bo i tak mają dostatecznie namącone. Każdy im coś obiecuje, a chłop jak to chłop. Od nadmiaru dobrego głowa go rozboli. Pamiętajcie, oni tylko barszcz i kartofle, a jak jest coś więcej na stole to się gubią.

Nie denerwuję się jeszcze za bardzo, bo to dopiero początek, i wierzę, że jeszcze jest dość czasu byście się poprawili. Koniecznie, bo inaczej PO i PSL was przebije.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Tych wyborów nie wygrają sknery i kutwy

 1. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! Coś drgnęło – na wczorajszych konwentyklach partyjnych ruszył przetarg na obietnice – kto kogo przebije. Czego tam nie ma – jest wszystko albo prawie wszystko a nawet trochę więcej. W zasadzie to bardzo mnóstwo więcej.Już mi się całkowicie pomotlało – co kto obiecuje, bo niektóre obietnice się dublują a inne idą jeszcze dalej. Powiadam Ci Jahu – warto było czekać 26 lat cierpliwie, aby dożyć tego Edenu. Wprawdzie projekt budżetu na przyszły rok jest kusy i nie zakrywa nawet gołej pokusy na Twoim blogu, ale to się poprawi – w pierwszym czytaniu przez nowo wybrany Sejm. Pankaczyński obiecał, że nie będzie się zajmował odwetem na tych z Platformy, ale od zaraz zajmie się gospodarką. Razem z panią Beatą od Szydłów nam to sprawią. Byle tylko na nich glosować !!! Platforma nie pozostała w tyle – pani Kopacz zlikwiduje nam ZUS-a – tego prawdziwego krwiopijcę. Każdemu będzie tak dobrze, że sam sobie może odkładać do skarpety aby uściubolić trochę grosza na stare lata. Nikt zresztą nie będzie chciał odchodzić na emeryturę, kto by tam dał się oderwać od cycka tego dobrobytu. I zlikwidują NFZ aby pigularze cięgiem nie strajkowali. Tu PiS wychodzi naprzeciwko – bo leki dla seniorów będą całkiem za darmochę. A co – niech Europa się uczy od nas. I jak tu umierać Jahu, jak rozstawać się z życiem w takim luksusie. Naród nam cudownie ozdrowieje – przychodnie lekarskie będą świecić pustkami. Kto by tam udawał chorego, jak można się przyssać do tego dobrodziejstwa. I pomyśl Jahu – gdyby tak te dwie „potężne” partie się połączyły – od razu było by dwa razy lepiej. W dni parzyste ładowała by w nas Platforma, w dni nieparzyste PiS – albo na odwyrtkę. Ta Duda z Gdańska pokazała narodowi, że można godnie żyć i spożywać. O take Polskie walczyli – No….proszę sobie nie robić podśmiechujek !!!!!

 2. Sobiepan – :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))) )))))))))))))))))

 3. Jahu, korzystając z Twojej gościnności i z faktu, że w przeciwieństwie do peowskiej klakierki E.Dumoulin nie usuwasz krytycznych opinii zamieszczam poniżej moją opinię, którą usunęła ona dwa razy ze swojego blogu „simplement Eliza”.
  E.Dumoulin nie uznaje zasady „prawdziwa cnota krytyk się nie boi” oraz prawa do posiadania własnych opinii i swobodnego ich wyrażania.
  ………
  „ Oto moja opinia na temat L.Wałęsy:
  Wałęsa to wierny syn kościoła.
  To to marionetka w rękach kleru, człowiek od którego zaczęło się podporządkowanie Polski watykańskiemu totalitaryzmowi.
  Wałęsa to narodowe zło, to wstyd i kompromitacja.
  Kler dobrze wiedział kogo postawić na czele manipulowanego przez siebie ruchu społecznego „Solidarność”.
  Tylko takie bowiem intelektualne zero gwarantowało im pełną swobodę działań na swoją pasożytniczą korzyść.
  Był to jeden z punktów planu K.Wojtyły (JP2) zmierzającego do całkowitego podporządkowania Polski Watykanowi i który dzięki Wałęsie oraz wszystkim rządzącym Polską po 1989 roku prezydentom, premierom oraz marszałkom senatu i sejmu został w 100% zrealizowany.

  Ten „lyder” do dziś nadęty swoim przerośniętym głupotą ego nawet nie dopuszcza istnienia podstawowej prawdy historycznej, że to nie jemu i nie obrazkowi w klapie Polska zawdzięcza ustrojowe zmiany.
  Gdyby nie panowie prezydenci Gorbaczow i Reagan oraz inni przywódcy państw zachodnich – pan „lyder” Wałęsa mógłby sobie jedynie pokiwac palcem w bucie…
  Wałęsa zatem nigdy na nagrodę Nobla nie zasługiwał, nie zasługuje i w trosce o prestiż i znaczenie tej nagrody – należy mu ją odebrać.
  To ambonowa propaganda i manipulacja prokleszych mediów wykreowały Wałęsę.
  Kościół z JP2 na czele nauczył to intelektualne zero homofobii, rasizmu, antysemityzmu i seksizmu. Ten religijny dewot przez wiele, wiele lat kompromituje Polskę i Polaków.
  Całe szczęście, że dla całego postępowego świata i dla coraz większej liczby jego rodaków mit o Wałęsie się skończył.”
  …………

  ps:
  E.Dumoulin cały czas w swoich tekstach namawia na głosowanie na PO – partię, która się skompromitowała wystarczająco i absolutnie nie zasługuje na żadne poparcie. PO to PiS-bis tyle, że opakowana w nieco inne „bibułki” i „wstążeczki”.
  PO to partia identyczna jak PiS, która dzieli się władzą i pieniędzmi podatników z pedofilskim kk. To partia homofobów, seksistów, „gowinowców”, którzy „słyszą krzyk zabijanych zarodków” oraz ministrów i urzędasów uzgadniających wszystkie decyzje i działania z guślarzami z Miodowej.
  W ciągu 8 lat PO miała możliwość zapisać się w historii Polski wielką zasługą zdecydowanego oddzielenia kościoła od Państwa…
  Niestety, zapisze się identycznym wasalstwem wobec Watykanu, jak wszystkie inne rządzące Polską od 1989 roku ugrupowania, partie, premierzy i prezydenci.
  Wszyscy oni powinni zatem wylądować na śmietniku historii.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s