Zasoby z muzeum figur woskowych

Przeciętna, jeśli nie marna piosenkarka rewiowa Irena Jarosewycz, w 1944 roku uwiodła dupowatego raczej generała Andersa. Generał jej imponował, bo był generałem i miał służbowe auto, którym lubiła wozić dupę. A tę miała nie od parady.

Jak mówią źródła, „parowała seksem”, więc w tri miga owinęła sobie zaczadzonego generała wokół małego palca (rzucając po drodze męża niejakiego Boruckiego, a w zasadzie Gottlieba, też szansonistę). Z tego właśnie związku po wojnie rodzi się córka Anna Maria, która teraz będzie twarzą PiS w Warszawie, walcząc o parlamentarny mandat.

Nie wiem jak głębokie wykopaliska prowadzi PiS, ale musi to być przedsięwzięcie zakrojone na szeroką skalę. W efekcie bowiem na powierzchnię wydobywane są różne starocie i tak spróchniałe zabytki jak owa Andersówna.

Śmiem twierdzić, że jeśli domniemany syn Wojtyły by naprawdę istniał, to PiS by nie spoczął, by go odszukać i skłonić groźbą, prośbą lub szantażem do kandydowania w ich imieniu.

Z Andersówną jest taki jednak problem, że na co dzień mieszka w Ameryce, do Polski wpada raz na ruski kwartał, a obywatelstwo ma dopiero od roku i to nie dlatego że chciała, tylko że jej pewnie na siłę wciśnięto. Nie ma też tu zameldowania, a jak przyjeżdża, to zatrzymuje się w hotelu.

Na dodatek zupełnie nie chwyta polskiej rzeczywistości i podejrzewać można, że tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia z jakiej listy kandyduje i jaką partię w tych wyborach reprezentuje.

Jedyne co była w stanie wydukać na temat naszej rzeczywistości, to deklaracja, że podoba się jej prezydent Duda, bo zaprosił ją na inaugurację swojej prezydentury. Taki miły i młody człowiek z niego, takie ciacho do schrupania, że hej!

Z tego też powodu zgodziła się kandydować, bo wcześniej „urabiał“ ją też na wszelkie sposoby Rychu Czarnecki (tak, tak 65 latki też miewają drugą młodość). Mówi też, że Polska jest wolnym krajem, czyli nie wie co mówi, bo stoi to w jawnej sprzeczności ze stanowiskiem jej mocodawców. Rodzi się więc zasadne pytanie (a w zasadzie watpliwość), dlaczego pani Andersówna chce startować w wyborach w Polsce? To przecież kraj zniewolony, półkolonia Rosji i Niemiec, rządzona przez agenturę i esbeków pospołu z wsiowymi.

Nie pamiętam też, by czymś szczególnym tej Polsce się przysłużyła, no, ale to w sumie drobiazg, bo iluż to jest posłów i senatorów, których jedyną zasługą jest to, że zaliczyli jednak podstawówkę i jak o tako nauczyli się pisać. Stąd w miarę sprawnie wychodzi im podpisywanie się na sejmowej liście płac. Stawiamy przeto na Annę Marię Anders, tak jak kiedyś stawialiśmy na Tolka Banana.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Zasoby z muzeum figur woskowych

 1. Oj tam .
  Mieliśmy /i chyba mamy” „genetycznego patriotę” niejakiego Suskiego to i będziemy mieli kolejna „genetyczna”
  O gdyby tak ona promowana była przez lewice zaraz by jej wyszło a „prawdziwi Polacy ” zakrzyczeli hańba hańba I pojechali po rodzicach.I rozpoczęli „dyskusję”
  Boc ona /mamunia/ „z rodziny Ukrainka a do tego kolaborantka CCCP
  W czasie sowieckiej okupacji Lwowa występowała w teatrzyku rewiowym Feliksa Konarskiego (Ref-Rena). Występowała następnie jako solistka zespołu muzycznego Henryka Warsa Tea-Jazz, dając koncerty w ZSRR.
  A „Terlikowskie ” weszły by do łózka i zakrzyczeli
  Mężatka w czasie wojny wlazła generałowi do łóżka i służyła w armii zgodnie z „moskiewska modą” „zony polowej”
  Biskupi ze w grzechu i rozbiła „dwa święte węzły małżeńskie”
  Patrioci w krzyk Za co została pochowana na cmentarzu pod Monte Casino ”
  Przecież ona tylko
  „Dwa dni po bitwie o Monte Cassino wystąpiła wraz z zespołem na górze klasztornej, gdzie odbywały się walki, śpiewając po raz pierwszy (wraz z pierwszym mężem Gwidonem Boruckim) piosenkę Czerwone maki na Monte Cassino.
  I za co Odznaczona została Krzyżem Monte Cassino.
  A tatunio generał?
  Jak to się stało ze setki tysiące zginęło w Katyniu Ostaszkowie, i gdzie indziej a tatunio generał ocalał i. nawet witał się ze Stalinem
  Aha O czym my tu rozprawiamy „Resortowe dzieci III”

 2. „Anders razem z Kaczyńskim” brzmi pięknie i medialnie. Nikt nie zapyta jaki/jaka Anders. Wiadomo, że generał, Monte Cassino, rząd na uchodźstwie, patriota. Nagłówki na plakatach będą wyglądały ślicznie i narodowo.
  I o to chodzi, i o to chodzi.

 3. Anders może i dupkiem był , ale prawidłowo ocenił bezsensowne Powstanie Warszawskie , a nawet stwierdził , że ci co do niego doprowadzili , powinni być osądzeni i straceni …córcia to próchno i to niegramotne …A czego można się spodziewać po tandecie PiS-owskiej , przecież to grabarze Polski , a twarz przyszłej senator , sama mówi za siebie , oni wszyscy mają takie twarze …obrzydliwe .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s