O czym myślimy kiedy mówimy o Dudzie

Duda mówi: „Nie wolno realizować rozwoju kraju wbrew ludziom, tak jak politycy nie mogą działać wbrew woli narodu”. Czyli Duda postuluje, że jeśli ów naród pragnie być zacofanym a Polska ma być zadupiem, to należy tę wolę uszanować. 

Trzeba przyznać, że jest w tym jakaś logika jednak, no bo przecież z punktu widzenia Dudy i jego szefa zacofanym motłochem osiadłym w zacofanym kraju, rządzi i się manipuluje nieporównywalnie skuteczniej.

Pamiętajmy też, że wyborcze hasło PiS (a więc i pana prezydenta, aktywnego uczestnika kampanii) czyli „Polska w ruinie”,  to cel do którego PiS konsekwentnie będzie dążył. I szczerze trzeba przyznać, że to prawdopodobnie jedno z nielicznych wyborczych haseł, które ów PiS ma szanse zrealizować, jeśli im oczywiście na to pozwolimy. 

Z tego punktu widzenia zrozumiałe są też podróże Dudusia po polskim zadupiu, bo gdzie jak gdzie,  ale tam właśnie naród jest spolegliwy a Duduś jest gwiazdą. A przyznajmy,  że każdy człowiek , a zwłaszcza ktoś tak próżny jak ów Duduś, najlepiej czuje się tam gdzie go wielbią. A jak mało trzeba, żeby kogoś wielbić, przykład daje właśnie Duduś. No i koło nam się zamyka.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “O czym myślimy kiedy mówimy o Dudzie

  1. Andrzej Duda z woli narodu może popełnić dowolny czyn, tyle że ów naród to Prawdziwi Polacy a nie naród w definicji Wikipedii. Najlepszym przykładem jest referendum i pytanie o 6 latki w szkołach. Jak Prezydenta poniesie fantazja, to może zapyta, czy nie zrównać z ziemią Kolumny Zygmunta, bo to w końcu przedstawiciel państwa w którym panuje szariat.

    Więc pytanie „Czyli Duda postuluje, że jeśli ów naród pragnie być zacofanym a Polska ma być zadupiem, to należy tę wolę uszanować” jest poniekąd retoryczne. Do tego naród już zdecydował, wybierając Dudę na prezydenta, a swój wybór pewnie podkreśli wybierając Jarosława na króla. Albo i Boga?

  2. Jaka „wola narodu?”Jesli tego narodu było dokładnie 8 milionów „z hakiem”Jesli juz to ‚wola tych 8 milionów z hakiem” A to nie znaczy acyl narod

  3. Znam jednego Dudę.Sekretarza gminy Wilkowyje. Inny za cholerę nie chce zakotwiczyć w mojej głowie, bo kiedy widzę wiadomości jakiejkolwiek polskojęzycznej stacji propagandowej, pilot sam z siebie zmienia kanał na mniej irytujący.

  4. O czym myślimy kiedy mówimy o Dudzie ? Po prostu żałuję zawsze że wypiłem o dwie butelki piwa za dużo , bo mnie duda spuchła i mi się ,,zimnym Lechem ” odbija . Potem sobie zawsze obiecuję nigdy,, zimnego Lecha ” lepsza czysta wódka , ale wódkę trzeba zakąszać , a ja się odchudzam i mam taki dylemat …jak pomyślę o Dudzie …

  5. A propos hasła „bulanda w rujnie” ubawiła mnie setnie kolejna tak zwana konferencja prasowa Pani Szydło, co to ma być premierką nową – choć osobiście nie wierzę w to, że Jaruś odda jej ten stołek. O mało co premier Szydło podczas peregrynacji po tak zwanej ścianie wschodniej aby tanio kupić słuchaczy w większości gantelmanów co płacą KRUS biadoliła nad stanem rolnictwa, wylewała rzewne łzy nad losem tych co to żywią i bronią, zapowiadała, że gdy nastaną rządy jedynie słusznej pis’iej siły wsparcie w suszy i w klęsce urodzaju nie opuści rolników, Nie zauważyła jednak bidula, że lokalni macherzy też chcieli zabłysnąć i ustawili ją na tle swoich zabawek dla niepoznaki zwanych maszynami rolniczymi. A tam traktorek lamborghini, jakiś kombajn rozmiarami porównywalni z pałacem kultury i jeszcze kilka innych sprzętów, których zastosowania nie znam. Każdy z tych sprzętów błyszczący i wypasiony i jak mi się wydaje to wart po kilkaset tysięcy PLN jeśli nie OJRO. I tak oto wylazło szydło z worka jak to polskiemu rolnikowi bardzo źle w tej zdominowanej przez Brukselę Polsce w ruinie.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s