Z ptaszkiem proszę księdza nie ma żartów…

W sumie to zadziwiająca sprawa. No bo tak… Wpierw się okazało, że ksiądz Tomasz Kijowski (rzecznik Zgromadzenia Salezjańskiego w Krakowie i rzecznik prasowy Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży – były niestety), na tyle skutecznie bzyknął jakąś anonimową na razie pannę, że zrobił jej dziecko. OK, ludzka rzecz można powiedzieć i godna pochwały. Seks z poczęciem to jest to! Biskupi ze swojego podwładnego powinni być dumni!

Dumni powiadacie? Nic z tych rzeczy!

kijowski-151011-300
ksiądz Kijowski całkiem prywatnie. No, lovelasek taki…

Wyobraźcie sobie bowiem, że za to iż księżulo stanął na wysokości zadania, zapłodnił skutecznie pannę i przysporzył nam nowego Polaka, za ów zbożny czyn powołania do życia nowej istoty, spotykają go teraz szykany.

Czytamy w komunikacie:

„Trwa proces wydalania go ze Zgromadzenia (…) Został mu udzielony zakaz sprawowania jakichkolwiek funkcji kapłańskich oraz noszenia stroju duchownego“.

Niby też wszystko OK, ale jednak nie za bardzo OK. No bo jak to tak na bruk, na zbity pysk księdza wywalić, na wiatr i poniewierkę, za to tylko, że chciał sobie poruchać a wyszło tak jak wyszło, czyli na czas nie wyszło to i owo? Nieładnie to wygląda.

Poza tym zaś to mam takie wrażenie, że to wszystko kupy nijak się nie trzyma.

Bo z jednej strony kościół strasznie ręce każdego dnia załamuje nad kiepską ich zdaniem narodową płodnością (dowodząc, że za dużo wyuzdanego seksu a za mało z tego dzieci), tak zaciekle broni każdego życia poczętego a nawet napoczętego, a z drugiej strony patrzcie… Jak już ktoś to życie napocznie, tak jak ów Kijowski skutecznie napoczął, w dobrej wierze choć i może z przypadku, to za tę płodność jest dotkliwie karany.

No bądź tu mądry i zrozum kosciół.

To już lepiej być pedofilem, bo prawdopodobieństwo że wywalą za to z kościoła jest zdecydowanie mniejsze, a w praktyce równe zeru. Więc księża moi drodzy i insza kościelna hołoto, apeluje do was: nie róbcie dzieci, gwałcie dzieci!

kijowski-sluzbowo-151012-600
Tomasz Kijowski w umundurowaniu słuzbowym. Jeszcze…
Reklamy

Opublikował/a

Nic już nie muszę. Jedyne co muszę to pamiętać, że nic nie muszę!

11 thoughts on “Z ptaszkiem proszę księdza nie ma żartów…

  1. Zawsze dziwiły mnie dziewczyny , które idą do łóżka z facetem , wiedząc że jest księdzem . A z drugiej strony cieszy mnie to , że seks jest silniejszy od Boga …A co się może przytrafić dziewczynie ? Było już tak , że ojciec-ksiądz , nie wezwał karetki do rodzącej i dziecko po urodzeniu zmarło …prawdopodobnie tatuś za mocno przycisnął gardło …z miłości do dziecka . Jak skończy dziecko Kijowskiego ? Może zostanie świętym , albo przynajmniej papieżem , możliwe też , że zostanie całkiem normalnym …księdzem .

    1. To chyba jakiś fetysz. Mój kumpel ze studiów, w klubie studenckim zawsze miał najlepsze rwanie, jak zakładał koloratkę.

  2. Gdyby chcieli wywalać z guślarni za ruchanie, a nawet robienie bachorów, to by już ani jednego kieckowego w tutejszym bantustanie nie było. Problemem w tym przypadku jest nie to, że księżulo się rozmnożył, tylko to, że sprawa wyszła na forum publiczne. Bo kościółek przenajświntszy przełknie wszystko, dopóki jest zamiecione pod dywan. Moralność pani Dulskiej forever.

  3. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!! Bajzel powstaje wtedy, kiedy zaczyna się mieszać w doktrynach i w tym co w Piśmie „stoi”. W Genesis Pan powiedział był : „…idźcie i rozmnażajcie się….” i nigdzie tam nie ma zastrzeżenia, ze nie wolno tego czynić diakonom, wikariuszom, proboszczom, biskupom i arcy. Pan powiedział tez – czyńcie ziemię sobie poddaną i wszystko co się na niej rucha i płaza. Nawet „Opoka”, czyli św.Piotr miał zonę i jak domniemywam jakieś dziecka. To po co to ukrywać ??? Co innego jak się w Kościele objawi jakiś tam abp Wojciechowski czy inna Charamsa – czynią wbrew naturze i teorii Darwina – o doborze gatunków. A oni pyszczą nawet na Darwina. Chłop specjalnie kopnął się aż na Wyspę Bożego Narodzenia, aby głosić kto z kim ma sobie pociupciać, aby stało się słowo „boże” a „celibatom” jakoś nic nie trafia do łepetyny.

  4. A nie trzeba było słuchać „szefów”ze prezerwatywa jest be. I się nie wyjęło na czas..I o to „skutki” taka fuchę stracić uwielbienie tłumu,i stała fucha z niezłym dopływem gotówki poszła się je…ć.
    Plus za to ze się nie wyparło rodzącej i skutków.No coz Salezjanie już nie takie numery wycinali

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s